5 voucherów na zakupy za płatności Google Pay lub Apple Pay z kartą kredytową Citibanku

Publikacja:
5 voucherów na zakupy za płatności Google Pay lub Apple Pay z kartą kredytową Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) Maksymalnie 5 voucherów zakupowych z puli nagród.
Uczestnik Posiadacz głównej karty kredytowej w Citibanku
Po drodze Za wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych Google Pay lub Apple Pay z podpiętą kartą kredytową Citibanku przysługuje 1 bonus.
Im częściej będziesz płacił Apple Pay lub Google Pay z podpiętą kartą kredytową Citibanku, tym więcej nagród zdobędziesz. Może Ci przypaść voucher do wykorzystania w serwisie Audioteka lub bon na Pyszne.pl, lub e-kod do Biedronki. Wszystko zależy od tego, kiedy spełnisz warunki promocji, gdyż nagrody będą wydawane po kolei, do czasu wyczerpania bonusów z danej kategorii.

Zdobycie bonusu powitalnego za sięgnięcie po kartę kredytową nie musi oznaczać końca upominków od banku Citi Handlowy. Bank regularnie organizuje różne akcje specjalne dla swoich klientów, nagradzając ich za różne rodzaje aktywności. Tym razem promowane jest korzystanie z Apple Pay i Google Pay. Każde 5 płatności wykonane jedną z tych metod oznacza zdobycie vouchera zakupowego, maksymalnie można ich otrzymać 5.

Spójrzmy, co znajduje się w puli nagród:

 • 1 900 kodów na 30 dni bezpłatnego dostępu do Audioteki o wartości 24,90 zł. Ten kod będzie ważny do 31 marca 2023 r., po tym terminie nie będzie można go już wykorzystać;
 • 1 100 voucherów do Pyszne.pl o wartości 10 zł, termin ich ważności upłynie 2 listopada 2023 r.;
 • 2 000 e-kodów do sklepu Biedronka o wartości 10 zł, każdy z nich będzie ważny bezterminowo.

Bank zdecydował, że bony będą wydawane według kolejności spełniania wymogów akcji. Tak więc najszybsi otrzymają kody do Audioteki, a gdy ich zabraknie, zostaną rozdysponowane vouchery na Pyszne.pl a na koniec e-kody do Biedronki.

Kto może się starać o nagrodę?

Promocja "Zapłać Google Pay lub Apple Pay i zgarnij nagrodę z kartą kredytową Citibank” trwa do 31 stycznia 2023 r. (lub do wyczerpania puli nagród) i jest adresowana do klientów Citibanku posiadających główną kartę kredytową z logo Mastercard. Wystarczy, że podepniesz ją do Apple Pay lub Google Pay i już będziesz mógł brać udział w tej akcji.

O nagrody nie mogą ubiegać się nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Im więcej płatności, tym więcej nagród

Reguły akcji są bardzo proste - wystarczy po prostu korzystać ze wspomnianych form płatności. Oto szczegóły:

Start
 • Krok 1

  Dodaj swoją kartę kredytową Citibank Mastercard do Google Pay lub Apple Pay. Na stronie promocji (na dole) znajdziesz przydatne informacje, jak to zrobić.

  Twoja karta jest już w portfelu elektronicznym? Przejdź od razu do następnego kroku.

 • Krok 2

  Do 31 stycznia 2023 r. zapisz się do udziału w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy, akceptując przy tym jej regulamin. Wyrażenie zgody na komunikację elektroniczną nie jest obowiązkowe. Udzielenie jej pozwoli Ci otrzymywać informacje na temat przebiegu promocji.

 • Krok 3

  W okresie obowiązywania promocji, czyli do 31 stycznia 2023 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród, jest ich tylko 5000), płać za zakupy przy pomocy Google Pay lub Apple Pay.

 • Informacja

  Za każde prawidłowe 5 transakcji bezgotówkowych możesz otrzymać nagrodę.

 • Premia

  Informację o tym, że zasłużyłeś na bonus, otrzymasz w bankowości Citibank Online do 20. dnia kolejnego miesiąca po tym, w którym spełniłeś wymagania regulaminu. W wiadomości znajdziesz też nagrodę/nagrody, które zostały Ci przyznane.

Mission complete!

Bardzo istotne szczegóły

W promocji nie zostaną uwzględnione transakcje gotówkowe (w tym wypłaty Blikiem), operacje szczególne (np. związane z hazardem, przelewy na telefon Blikiem) oraz te zrealizowane w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie (chodzi m.in. o przekazy pieniężne, doładowania portfeli elektronicznych i wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz bonów elektronicznych).

Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej przekazywania Twoja karta kredytowa od Citibanku będzie aktywna i nie będzie się znajdowała w okresie wypowiedzenia.

Z bonusu nie musisz się rozliczać przed urzędem skarbowym, gdyż nie podlega on opodatkowaniu.

Płacisz i masz

Opisywana promocja to kolejny przykład, że niekiedy nie trzeba robić nic szczególnego, by zdobyć nagrodę. W tym przypadku cała aktywność sprowadza się do podpięcia karty kredytowej od Citibanku do Google Pay lub Apple Pay a potem pamiętania, by właśnie w ten sposób płacić za zakupy. W okresie świąteczno-noworocznym z pewnością będziesz miał wiele okazji do realizacji wymagań regulaminu i tym samym zdobycia nie jednej, ale nawet kilku nagród.

W tej ciekawej akcji widzimy jednak pewien mankament. Otóż, tak naprawdę nie wiadomo, jaki bonus otrzymasz. Może się zdarzyć, że przypadnie Ci kilka kodów do Audioteki, choć nie jesteś miłośnikiem audiobooków. Od Ciebie będzie zależało, czy zmienisz swoje nastawienie, czy też przekażesz voucher komuś innemu.

Masz komplet informacji o tej akcji, tylko od Ciebie zależy, czy zechcesz wziąć w niej udział.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(5)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Bank się nie spieszy z wysłaniem potwierdzenia zapisania do promocji. Wczoraj wypełniony formularz, a potwierdzenia nie ma. Nie wiem, czy już mogę robić te transkacje, czy mam czekać na potwierdzenie.

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@Katarzyna

Też wczoraj się zapisałem, mail wpadł dziś o 11:23. Dałbym im jeszcze dzień/dwa na Twoim miejscu ;)

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Michał

Już przyszło :-). Wczoraj już robiłam płatności, pytanie czy się liczą czy nie?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Katarzyna

Regulamin mówi tylko o tym, że transakcje należy wykonać po zarejestrowaniu do promocji, nie ma tam mowy o potwierdzeniu rejestracji.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Aldona Derdziak

Mam w e-bankowości 4 vouchery : 1 x audioteka i 3 x pyszne.

Wychodzi mi na to, że liczyły się płatności PO otrzymaniu potwierdzenia o przystąpieniu do promocji (3 z 25 płatności zrobiłam po zapisaniu się, ale przed odbiorem emaila z potwierdzeniem), inaczej powinnam mieć jeszcze jeden voucher, no chyba że się skończyły przez 30 grudnia, kiedy zrobiłam ostatnią z 25 płatności do tej promocji.

Odpowiedz