Do 250 zł do Allegro za Pożyczkę do karty lub Przelew na raty dla posiadaczy kart kredytowych Citibanku. Akcja dla zaproszonych

Publikacja:
Do 250 zł do Allegro za Pożyczkę do karty lub Przelew na raty dla posiadaczy kart kredytowych Citibanku. Akcja dla zaproszonych
Czas trwania
Cel (zysk) 250 zł do Allegro.
Uczestnik Posiadacz karty kredytowej Citibank zaproszony do udziału w akcji.
Po drodze Skorzystanie z Pożyczki do karty lub Przelewu na raty.
Bank Citi Handlowy nie zapomina o posiadaczach jego kart kredytowych. Obecnie proponuje skorzystanie z Pożyczki do karty lub Przelewu na raty i za wypróbowanie tych usług oferuje do 250 zł na zakupy w serwisie Allegro. Oferta skierowana jest tylko do wybranych przez bank klientów. Sprawdź, może jesteś wśród zaproszonych.

Promocja "Zdobądź voucher do Allegro z Pożyczką do Karty lub Przelewem na Raty"

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 31 maja 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia są e-bony do wykorzystania w serwisie Allegro. Wysokość nagrody zależy od kwoty Pożyczki do karty albo Przelewu na raty:

 • 5 000 zł do 10 000 zł - 50 zł;
 • 10 001 zł do 15 000 zł - 100 zł;
 • 15 001 zł do 20 000 zł - 150 zł;
 • 20 001 zł do 30 000 zł - 200 zł;
 • 30 001 zł lub wyższa - 250 zł.

Czy możesz skorzystać?

Z oferty mogą skorzystać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę kredytową wydaną przez Citibank i zostały zaproszone do udziału w tej akcji drogą telefoniczną, przez wysyłkę wiadomości SMS lub e-mail, za pomocą komunikatu wyświetlonego w serwisie bankowości internetowej Citibank Online po zalogowaniu do niego lub w oddziale banku.

Co musisz zrobić?

Droga do 250 zł do Allegro w Citibanku
 • Krok 1. Do 31 maja 2024 r. skorzystaj z Pożyczki do karty lub Przelewu na raty

  Do 31 maja 2024 r.:

  • złóż wniosek o Pożyczkę do karty na kwotę do wypłaty min. 5000 zł a następnie zawrzyj z bankiem porozumienie dotyczące tego produktu mówiące o jednorazowym podwyższeniu limitu Twojej "kredytówki". Dzięki temu możliwy będzie przelew przyznanej Ci kwoty na wskazany rachunek bankowy i rozłożenie jej spłaty na raty w ramach Planu spłat ratalnych "Komfort" ALBO
  • zawrzyj z bankiem Porozumienie do umowy o kartę kredytową w zakresie Przelewu na raty, czyli o wypłatę środków z limitu "kredytówki" na dowolny cel konsumpcyjny w formie polecenia przelewu na wskazany rachunek i spłatę należności w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”. Kwota wypłaty musi wynosić min. 5000 zł ALBO
  • w tym samym dniu zawnioskuj o Pożyczkę do karty i Przelew na Raty albo o dwa Przelewy na Raty na łączną kwotę do wypłaty min. 5000 zł, po czym podpisz stosowne dokumenty.

  Jeśli już korzystasz ze wspomnianych produktów, to zawnioskuj o podwyższenie ich limitów o kwotę do wypłaty min. 5000 zł i podpisz z Citibankiem niezbędne porozumienia

 • Premia. Odbierz nagrody

  O spełnieniu wymagań promocji zostaniesz powiadomiony w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś z bankiem porozumienie dotyczące Pożyczki do karty lub Przelewu na raty. W wiadomości znajdziesz też kod (lub kody, zależnie od kwoty na jaką będzie opiewało podpisane przez Ciebie porozumienie) o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro. Termin ważności voucherów będzie określony w korespondencji.

  E-kody otrzymasz pod warunkiem, że w dniu ich przyznania nie nastąpiła całkowita spłata Pożyczki do Karty albo Przelewu na raty.

  O zasadach wykorzystania e-bonów w serwisie Allegro pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

  Nagrody nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Mission complete!

Produkty, których dotyczy promocja

Przedstawiamy krótką charakterystykę promowanych produktów.

Pożyczka do karty

Ten produkt umożliwia sięgnięcie po maksymalnie 50 000 zł powyżej przyznanego limitu na karcie kredytowej i przelanie dodatkowej gotówki na wskazane konto. Pożyczone pieniądze można oddać w ratach, maksymalnie 60. W każdej chwili możliwe jest spłacenie pozostałej należności.

Raty są widoczne na wyciągu z karty kredytowej i uwzględnione w kwocie minimalnej wymaganej do spłaty. Korzystanie z nich nie ogranicza dobrodziejstw okresu bezodsetkowego na karcie. Odsetki są naliczane tylko od kwoty pożyczonych środków, a pozostałe transakcje można spłacać w całości i tym samym nie płacić od nich odsetek.

W zależności od aktualnie obowiązującej oferty bank może naliczyć prowizję za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort” oraz miesięczną opłatę operacyjną.

Przelew na raty

Przelew na raty pozwala na przelanie środków z limitu "kredytówki" i spłatę pobranej gotówki w wygodnych ratach (od 6 do 60) w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.

Raty są widoczne na wyciągu karty kredytowej i uwzględnione w kwocie minimalnej wymaganej do spłaty; przelana kwota pomniejsza dostępny limit kredytowy, który odnawia się z każdą dokonaną spłatą.

Raty nie ograniczają możliwości korzystania z okresu bezodsetkowego. Odsetki są naliczane tylko od kwoty przelewu na raty, a pozostałe transakcje możesz spłacać w całości i nie płacić od nich odsetek.

W każdej chwili można zmienić liczbę rat, dobrać dodatkowe środki lub zrezygnować ze spłaty w ratach.

Bank może naliczyć prowizję za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort” oraz miesięczną opłatę operacyjną. Wspomniana prowizja nie podlega zwrotowi w przypadku spłaty zadłużenia przed terminem uzgodnionym w podpisanym Porozumieniu.

Usługę można uruchomić samodzielnie w bankowości internetowej, bez kontaktu z doradcą.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
3.8
(9 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos