Aż 1250 zł dla przedsiębiorców za darmowe przez 2 lata Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska i 2000 zł na promocję!

Publikacja:
Aż 1250 zł dla przedsiębiorców za darmowe przez 2 lata Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska i 2000 zł na promocję!
Czas trwania
Cel (zysk) 250 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient Santander Bank Polska, czyli przedsiębiorca, który nie miał rachunku firmowego w tym banku po 1 listopada 2019 r.
Po drodze Do otrzymania premii wystarczy wykonanie trzech dowolnych przelewów oraz aktywowanie aplikacji mobilnej.
Santander Bank Polska przedstawia bardzo mocne argumenty dla przedsiębiorców, by Ci rozważyli współpracę właśnie z nim. Za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia i wykonanie trzech przelewów zewnętrznych możesz zgarnąć 250 zł. Korzystanie z konta przez następne miesiące może przynieść aż 900 zł dodatkowej premii. Czeka też nawet 2000 zł na promowanie firmy w serwisie Sprzedajemy.pl. Zwolnienie z podstawowych opłat przez 2 lata to już "tylko" skromny dodatek, podobnie jak 100 zł za terminal płatniczy.

Obecnie trwa kilka akcji adresowanych do przedsiębiorców, o czym możesz się przekonać, patrząc na informacje zawarte przy opisach kont na czołowych miejscach naszego rankingu kont firmowych.

Santander Bank Polska najwyraźniej uznał, że zwrot części wydatków firmową kartą płatniczą przez 6 miesięcy (co pozwala odzyskać nawet 900 zł) oraz 100 zł za terminal płatniczy i zwolnienie z podstawowych opłat za rachunek przez 24 miesiące to za mało. Teraz do wzięcia jest jeszcze 250 zł za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia i wykonanie trzech przelewów. Wymagane jest także aktywowanie aplikacji mobilnej.

Organizatorem trzeciej edycji akcji „Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska”, która trwa do 18 grudnia 2020 r., jest firma Bonnier Business Polska sp. z o.o., wydawca popularnego serwisu finansowego Bankier.pl.

Kto może ubiegać się o premię?

Do udziału w akcji zaproszone są osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i posługujące się dowodem osobistym.

Nie możesz być uczestnikiem tej promocji, jeśli po 1 listopada 2019 r. dysponowałeś w Santanderze jakimkolwiek rachunkiem dedykowanym dla firm, zarówno jako posiadacz, współposiadacz czy pełnomocnik.

Wykluczeni są również nierezydenci, pracownicy i współpracownicy organizatora oraz banku, a także członkowie ich najbliższej rodziny.

Co trzeba zrobić, by zdobyć bonus?

Czas przedstawić zadania, jakie muszą spełnić ci, którzy zdecydują się na udział w akcji, aby zdobyć 250 zł.

Start
 • Krok 1

  Do 18 grudnia 2020 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając swój adres e-mail.

  Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na ujawnienie organizatorowi przez Santander Bank Polska informacji objętych tajemnicą bankową. Chodzi o możliwość przekazania przez bank wiadomości, że spełniłeś warunki uprawniające do otrzymania premii.

 • Krok 2

  Korzystając z linku aktywacyjnego przesłanego przez organizatora na podany przez Ciebie adres e-mail, złóż wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia.

 • Krok 3

  W ciągu 30 dni od chwili przesłania wniosku – jednak nie później niż 15 stycznia 2021 r. - podpisz z Santander Bank Polska umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia.

 • Krok 4

  W dniu otwarcia rachunku firmowego zacznie biec dwumiesięczny termin realizacji przez Ciebie dwóch zadań:

  • pobranie i aktywowanie aplikacji mobilnej;
  • zrealizowanie 3 przelewów na dowolną kwotę (nie może to być przelew wewnętrzny, do ZUS i urzędu skarbowego) w bankowości elektronicznej.

  Wymagane działanie musisz zrealizować najpóźniej 15 marca 2021 r.,

 • Krok 5

  Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz najpóźniej do 15 kwietnia 2021 r. na adres e-mail podany podczas rejestracji. Skorzystaj z linka, który znajdziesz w e-mailu i w formularzu, który Ci się otworzy, wpisz dane osobowe oraz numer konta, na które ma trafić premia.

  Musisz to zrobić w ciągu 14 dni roboczych od chwili otrzymania wiadomości.

 • Premia

  W regulaminie znajduje się zapis, że premia będzie przekazana w ciągu 14 dni roboczych od daty wysłania prośby o numer rachunku do przelewu, najpóźniej 30 kwietnia 2021 r.

Mission complete!

Bardzo ważne informacje

Pamiętaj, że przy składaniu wniosku o Konto Firmowe Godne Polecenia:

 • musisz podać ten sam adres elektroniczny, jaki wpisałeś do formularza rejestracji w promocji;
 • konieczne jest wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez Santandera Twoich danych osobowych w związku z realizacją złożonego wniosku oraz na kontakty telefoniczne i poprzez środki komunikacji elektronicznej w celach marketingowych.

Zwracamy Ci też uwagę, że do chwili otrzymania premii, pod groźbą jej utraty, nie możesz:

 • odwołać udzielonych zgód marketingowych;
 • wycofać się z zawartej z Santanderem umowy o rachunek firmowy.

I jeszcze jedna bardzo istotna kwestia – wszelkie przychody mające związek z prowadzoną działalnością gospodarczą, a więc i nagroda otrzymana w tej akcji, powinny być uwzględnione w rozliczeniach podatkowych Twojej firmy.

900 zł za aktywne korzystanie z karty debetowej + inne bonusy

250 zł za otwarcie rachunku to tak naprawdę wstęp do innych korzyści, które mogą być Twoim udziałem, gdy będziesz klientem Santander Bank Polska.

Przede wszystkim to zwolnienie z opłat za rachunek firmowy przez 24 miesiące i nawet 900 zł zwrotu za płatności kartą w ciągu 6 miesięcy. Niezależnie od moneybacku w „Promocji dla przedsiębiorców”, będziesz mógł zdobyć 100 zł za skorzystanie z terminala płatniczego.

Premie dla klientów indywidualnych

Nie ma przeszkód, byś poszedł na całość i stał się także klientem indywidualnym Santandera. W tym przypadku także są do zgarnięcia premie za założenie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z niego. W sumie możesz zyskać nawet kilkaset złotych, bez konieczności dzielenia się pieniędzmi z urzędem skarbowym.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Warto oczywiście wspomnieć o opłatach za konto firmowe w Santanderze. A te przez dwa lata praktycznie nie istnieją, ponieważ w ramach promocji bank nie pobierze prowizji za:

 • prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia;
 • przelewy w systemie Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej Santander Mini Firma;
 • przelewy w formie polecenia wypłaty w EUR do krajów EOG innych niż Polska – polecenie przelewu SEPA;
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN;
 • wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą;
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej;
 • realizację zleceń stałych na konta w innych bankach w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma;
 • smsKody autoryzacyjne;
 • polecenia zapłaty w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej.

24 miesiące to odpowiednio długi czas, aby dobrze zapoznać się z rachunkiem, a następnie podjąć decyzję co dalej.

 • Konto
  0 zł / 25 zł

 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,30 zł

Imponująca premia i darmowe konto przez dwa lata

Zdobycie 250 zł nagrody jest niezwykle proste, wystarczy aktywowanie aplikacji mobilnej i wykonanie 3 przelewów zewnętrznych na dowolną kwotę. Wysokość bonusu, jaki zgarniesz za transakcje kartą, zależy już tylko od Ciebie. Do tego jeszcze 100 zł za terminal płatniczy. Dużo tego.

Nie można też zapomnieć o zwolnieniu przez 24 miesiące z różnych opłat związanych z rachunkiem. Dzięki temu nie trzeba się martwić codziennymi opłatami, a jedynie cieszyć zwrotami uzyskiwanymi za transakcje kartą. Życzymy, by były jak najwyższe.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
Dariusz
Gość

Jaka nazwa formularza dla rozliczenia podatku od tej promocji w jedoosobowej działalności gospodarczej? Wiem że trzeba 19%. Ale podatek od tej promocji płacimy na mikrorachunek? Jaki formularz PIT, PIT-AR8??

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Dariusz

Przychód z promocji trzeba rozliczyć w KPiR, nie trzeba składać osobnego formularza.

Odpowiedz

D
Dariusz
Gość
@Aldona Derdziak

A jeśli opodatkowanie odbywa się w formie karty podatkowej, zatem nie ma KPiR to jak wtedy? Opodatkowanie już jakby zawiera się w karcie podatkowej czyli w stałej kwocie podatku?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Dariusz

Takimi przypadkami się nie zajmowaliśmy. Radzimy skonsultować sprawę z księgową.

Odpowiedz

B
Bartosz
Gość

Trzeba wyrabiać kartę?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Bartosz

Do otrzymania 250 zł premii nie jest to wymagane, jednak aby korzystać z moneybacku karta już będzie potrzebna.

Odpowiedz