Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł moneyback za konto osobiste z oferty PKO BP.

#Zostań w domu i skorzystaj z prezentów od PKO BP: Xbox Game Pass na 6 miesięcy w cenie 3 i/lub mobilnej Audioteki przez 30 dni za darmo

Publikacja:
#Zostań w domu i skorzystaj z prezentów od PKO BP: Xbox Game Pass na 6 miesięcy w cenie 3 i/lub mobilnej Audioteki przez 30 dni za darmo
Czas trwania
Cel (zysk) Karta Xbox Game Pass na 3 miesiące (wartość 164,99 zł) i/lub kod uprawniający do bezpłatnego korzystania z Audioteki przez 30 dni.
Uczestnik Posiadacz rachunku osobistego w PKO BP.
Po drodze Warunkiem otrzymania Xbox Game Pass jest wcześniejszy zakup identycznej karty. Chcąc zdobyć kod do Audioteki, należy wykonać 3 transakcje Blikiem LUB 3 przelewy w iPKO lub aplikacji mobilnej IKO na łączną kwotę min. 20 zł.
Zewsząd słychać prośby, by pozostać w domu. Siedzenie w czterech ścianach może być frustrujące, więc PKO BP spieszy z propozycjami, które dostarczą wiele rozrywki, pozwolą pokonać rutynę codziennego dnia.

Porządki już pewnie wykonane, a wielu z Was pewnie znudziło się już czytanie książek, słuchanie muzyki czy oglądanie telewizji. Z pomocą w poszukiwaniu kolejnych pomysłów na spędzenie przymusowej społecznej kwarantanny przychodzi PKO BP. Propozycje są z gatunku lekkich, łatwych i przyjemnych i z pewnością pozwolą oderwać myśli od trudnej sytuacji.

Każda ze wspomnianych akcji rządzi się osobnymi regułami, inne są zasady zdobywania bonusów, więc opiszemy je osobno.

Korzystaj z Audioteki przez 30 dni za darmo

„#Zostańwdomu i korzystaj z Audioteki” to bardzo miła akcja, w której mogą wziąć udział niestety tylko zaproszeni posiadacze kont osobistych w PLN.

Tajemniczy dobór zaproszonych

W regulaminie akcji PKO BP nie określił kryteriów, jakimi będzie się kierował, wybierając klientów, którzy otrzymają zaproszenie. Wspomniał jedynie, że może ono zostać przekazane w serwisie internetowym iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.

Wiadomo, że propozycji wzięcia udziału w promocji nie otrzymają osoby nieposiadające pełnej zdolności do czynności prawnych oraz adresu zamieszkania na terenie Polski. Propozycja przystąpienia do akcji z pewnością nie zostanie wysłana do osób, które nie posiadają wyrażonej zgody na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Droga po audiobooki

Jeśli zostaniesz zaproszony przez bank do udziału w akcji, Twoja droga po nagrodę będzie wyglądała następująco:

 1. Do 31 maja 2020 r. zrób 3 transakcje Blikiem LUB 3 przelewy w serwisie internetowym iPKO lub aplikacji mobilnej IKO na łączną kwotę minimum 20 zł.
 2. Kod do aplikacji Audioteka otrzymasz w iPKO lub IKO, albo też sms-em na numer telefonu powiązany z aplikacją IKO w ciągu 14 dni od daty spełnienia warunków akcji.
 3. Zarejestruj się lub zaloguj na swoje konto na stronie promo.audioteka.com i aktywuj przesłany Ci kod. Musisz to zrobić do 14 czerwca 2020 r.
 4. Pobierz aplikację mobilną Audioteka i zaloguj się do niej (musisz użyć tych samych danych, z których korzystałeś podczas aktywowania kodu), po czym słuchaj audiobooków dostępnych w ramach promocji. Są wśród nich m.in. Wiedźmin, Król Maciuś Pierwszy, Hashtag. Kod będzie ważny przez 30 dni od daty jego aktywacji.

Dodatkowe informacje

Możesz otrzymać tylko jeden kod, ale masz duże szanse, by załapać się do grona laureatów, gdyż przygotowano 950 tys. nagród. Pamiętaj, że będą one przyznawane według kolejności spełnienia warunków promocji, czyli wykonania wymaganych transakcji. Krótko mówiąc, kto pierwszy, ten lepszy i ten będzie mógł słuchać bezpłatnie audiobooków.

6 miesięcy w cenie 3

Druga akcja została nazwana „Xbox Game Pass Ultimate 3M + 3M” i jest skierowana do osób dorosłych z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadających adres zamieszkania na terenie Polski. W jej ramach nagrodę otrzyma 200 pierwszych klientów PKO BP, którzy zrealizują następujące działania:

Start
 • Krok 1

  Do 17 kwietnia 2020 r. (pamiętaj o niewielkiej puli nagród) kup w serwisie internetowym iPKO kartę podarunkową Xbox Game Pass Ultimate 3M o wartości 164,99 zł. Możesz to zrobić, wchodząc w zakładkę Transakcje > Doładowania > Karty podarunkowe.

 • Informacja

  Jeśli będziesz jedną z 200 osób, które zrobią to jako pierwsze, otrzymasz dodatkową, identyczną kartę.

 • Premia

  Informację o przyznaniu Ci nagrody otrzymasz do 5 maja 2020 r. na adres e-mail, dla którego był realizowany zakup. Premia przekazywana jest w postaci kodu PIN uprawniającego do skorzystania z bonusu. Kod będzie również dostępny w sekcji „Karty” w serwisie internetowym iPKO.

 • Krok 2

  Do 15 maja 2020 r. aktywuj bonusową kartę w kanałach Xbox. Po tym terminie straci ona ważność.

Mission complete!

Uwaga: w tej akcji można otrzymać więcej niż jedną nagrodę!

Rozrywka na trudny czas

W obecnej trudnej sytuacji, która zmusza nas do pozostania w domach, wszystkim przyda się nieco rozrywki. Jeśli nawet otrzymasz nagrody już po zniesieniu części ograniczeń, to każda okazja do odstresowania z pewnością sprawi Ci przyjemność.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Paweł
Gość

Żadna to promocja . Gamepass w identycznej cenie jest w RTVEURO

Odpowiedz

S
SKokosowy
Gość
@Paweł

Czytaj ze zrozumieniem. W promocji masz 6 miesięcy za cenę 3. W życiu nie znajdziesz Game Passa 6M za 160, chodzą chyba po 250.

Odpowiedz

P
Pawel
Gość
@SKokosowy

Sam czytaj dokładnie . W RTV Euro za 160 zł był gamepass na 6 msc ( 2 x 3 msc ) . Wiem bo kupiłem


Odpowiedz

S
SKokosowy
Gość
@Pawel

No to pozazdrościć, jeśli trafiła Ci się taka obniżka, ale nie każdy musiał się na nią załapać, prawda? ;) Ty skorzystałeś z promocji sklepu a ktoś inny skorzysta z podobnej tylko że od banku. W czym problem? Założę się, że banki sprawdzają reakcje i komentarze na swoje oferty. Twoje i innych marudzenie może sprawić, że takich drobnych promocji będzie mniej. Ale nie, koniecznie trzeba się przecież pochwalić, jak się super tanio kupiło gdzie indziej :/

Odpowiedz