Zyskaj 100 zł za ubezpieczenie OC samochodu w Banku Millennium

Publikacja:
Zyskaj 100 zł za ubezpieczenie OC samochodu w Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w postaci zwrotu na konto osobiste lub rachunek karty kredytowej.
Uczestnik Pełnoletni klient Banku Millennium z pełną zdolnością do czynności prawnych.
Po drodze Należy wykupić w bankowości elektronicznej ubezpieczenie OC samochodu za kwotę min. 600 zł.
"Boli Cię" wysokość składki za ubezpieczenie Twojego samochodu? Jeśli jesteś klientem Banku Millennium (lub zechcesz nim zostać), mamy dla Ciebie informację, że możesz odzyskać 100 zł. Warunek? - wykup ubezpieczenie komunikacyjne w Millenecie lub w aplikacji mobilnej Banku Millennium.

Nie jest wielką sztuką pozyskać nowego klienta. Można zaoferować atrakcyjny bonus "na start" i przy prostych warunkach do spełnienia w ramach promocji znajdzie się wielu chętnych. Ale jak ich utrzymać? To już trudniejsze zadanie, trzeba próbować różnych sposobów, by klient nie miał ochoty bliżej przyglądać się propozycjom konkurencji.

Przedstawiamy akcję "Zyskaj 100 zł za zakup ubezpieczenia samochodu w Banku Millennium", która trwa do 30 czerwca 2020 r. Ubezpieczycielem jest Grupa ERGO Hestia.

Warunki uczestnictwa

W tej akcji nie ma okresu karencji. Wystarczy, że

 • jesteś osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych,
 • masz w Banku Millennium rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub kartę kredytową,
 • posiadasz dostęp do bankowości elektronicznej,
 • jesteś właścicielem samochodu, który chcesz ubezpieczyć. Nie może to być jednak pojazd w leasingu, wykorzystywany w działalności gospodarczej ani samochód z kierownicą po prawej stronie.

Największe ograniczenie dotyczy faktu, że w ramach promocji nie możesz odnowić ubezpieczenia wykupionego wcześniej w Banku Millennium.

Wystarczy wykupić ubezpieczenie

W tej akcji Twoja droga po nagrodę jest wyjątkowo krótka:

Start
 • Krok 1

  Zaloguj się do Millenetu lub aplikacji mobilnej w okresie promocji, czyli do 30 czerwca 2020 r. i sprawdź, czy masz wyrażone zgody marketingowe. Jeśli nie, musisz uzupełnić ten brak. Regulamin wymaga, byś do chwili otrzymania bonusu posiadał aktywne zgody na otrzymywanie z Banku Millennium i z firm z nim współpracujących informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefon.

 • Krok 2

  Do 30 czerwca 2020 r. złóż wniosek o wystawienie polisy ubezpieczenia Twojego pojazdu i wybierz formę płatności. Może to być składka jednorazowa z Twojego konta lub z rachunku karty kredytowej. Możliwe też jest wybranie wariantu ratalnego. W tym ostatnim przypadku, kolejne raty będą pobierane co miesiąc przez Bank Millennium z Twojego konta.
  Uwaga: podana data to nie tylko ostateczny termin złożenia wniosku o ubezpieczenie, ale i opłacenia składki lub przynajmniej jej pierwszej raty!

 • Premia

  Bonus w wysokości 100 zł otrzymasz w ciągu 60 dni od daty rozpoczęcia ubezpieczenia. Pieniądze trafią na ROR, z którego opłaciłeś składkę lub na rachunek Twojej karty kredytowej, jeśli to nią płaciłeś za ubezpieczenie.

Mission complete!

Dodatkowe informacje

Możesz też wykupić inne ubezpieczenia, np. assistance, szyb i NNW.

W regulaminie jest zapis, że możliwy jest tylko jeden zwrot na dany samochód będący przedmiotem ubezpieczenia.

Gdybyś odstąpił od umowy ubezpieczenia w ciągu 30 dni od jej zawarcia, to nie otrzymasz bonusu.

Zdobyta przez Ciebie premia jest zwolniona z opodatkowania.

Konto i karta kredytowa Banku Millennium

Być może nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium i zaciekawiła Cię ta promocja. Przedstawiamy Ci kilka informacji na temat produktów Banku Millennium, które dadzą Ci dostęp do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Konto 360°

Opłata za prowadzenie Konta 360° wynosi 8 zł. Możesz jej uniknąć, o ile w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną transakcję wydaną do konta kartą lub Blikiem oraz zasilisz rachunek łączną kwotą min. 1000 zł. Spełnienie tego warunku sprawi także, że Bank Millennium nie pobierze 7 zł opłaty za kartę.

Oferta nieaktywna
Bank Millennium
 • Konto
  0 zł / 8 zł

 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Karta kredytowa

Bank Millennium posiada w swojej ofercie kilka kart kredytowych. My sugerujemy skupić się na "kredytówkach" Impresja i Alfa. Obie są wydawane bezpłatnie i oferują 5% zwrotu wydatków w wybranych sklepach. Dodatkowo możesz zyskać 300 zł "na start".

 • Karta
  0 zł / 7,99 zł

 • Bankomaty
  3,99%, min. 9,99 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  51 dni
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za przewalutowanie transakcji w walucie obcej do równowartości 1000 zł/mies.; kartę można powiązać z usługą Blik.

Oblicz składkę, oceń ją i zdecyduj

Tej promocji nie sposób ocenić jednoznacznie, gdyż towarzystwa ubezpieczeniowe stosują bardzo indywidualne metody obliczania składek. Uwzględniają w nich nie tylko wiek pojazdu i jego właściciela, zniżki za bezszkodową jazdę, miejsce zarejestrowania samochodu, ale i markę pojazdu, pojemność jego silnika i wiele innych czynników. Możliwe jest więc, że jedna osoba uzyska bardzo atrakcyjną ofertę i premia będzie miłym dodatkiem, natomiast ktoś inny otrzyma nieciekawą propozycję i na jej ocenę nie wpłynie nawet bonus przewidziany w tej akcji.

Tak więc sam musisz ocenić, czy oferta, jaką otrzymasz w Millenecie lub aplikacji mobilnej, będzie dla Ciebie korzystna.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Moto_Maniak
Gość

OC konieczne też jest przy motocyklu. Mozna je kupić w tej akcji i zdobyć nagrodę? Pytam, bo piszecie tylko o samochodzie...

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Moto_Maniak

W regulaminie także jest mowa o samochodzie, więc takie ubezpieczenie trzeba kupić.

Odpowiedz