Łatwe 350 zł za Konto 360° od Banku Millennium (w tym 100 zł za samo otwarcie rachunku)

Publikacja:
Łatwe 350 zł za Konto 360° od Banku Millennium (w tym 100 zł za samo otwarcie rachunku)
Czas trwania
Cel (zysk) 350 zł: 250 zł w gotówce oraz 100 zł w bonie do Biedronki.
Uczestnik Nowy klient banku, czyli osoba, która 15 czerwca 2021 r. nie posiadała żadnego produktu Banku Millennium ani nigdy wcześniej nie brała udziału w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student.
Po drodze Trzeba otworzyć konto, wyrazić zgody marketingowe, aktywować aplikację mobilną i w każdym z 5 kolejnych miesięcy: zapewnić wpływ min. 1000 zł oraz wykonać 1 płatność kartą lub Blikiem.
Poszukujesz nowoczesnego rachunku z możliwością zgarnięcia atrakcyjnej premii? Nowi posiadacze Konta 360° (także w wersji Student) w Banku Millennium mogą "ustrzelić" 100 zł na zakupy w Biedronce za samo założenie rachunku i 250 zł za umiarkowaną aktywność. W tej promocji jest tylko tysiąc nagród do rozdania, tak więc na premię mogą liczyć tylko ci, którzy szybko podejmą decyzję o udziale w niej.

W najnowszej akcji „Zyskaj 350 zł z Kontem 360°” należy otworzyć w Banku Millennium Konto 360° lub Konto 360° Student oraz umiarkowanie aktywnie korzystać z rachunku przez 5 miesięcy. Co prawda to dość długi okres, ale zasady przekazywania nagród są bardzo motywujące. Samo otwarcie rachunku pozwoli Ci zdobyć 100 zł do Biedronki, a spełnienie wymagań akcji w każdym z 5 miesięcy przełoży się na 250-złotowy bonus.

Z oferty możesz skorzystać do 30 czerwca 2021 r., ale pamiętaj o niewielkiej puli nagród, bank przyjmie tylko tysiąc promocyjnych wniosków.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji

Promocja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób, które na dzień jej rozpoczęcia (15 czerwca 2021 r.) nie posiadały żadnego produktu finansowego Banku Millennium (w tym karty przedpłaconej i dodatkowej karty kredytowej) ani nie były stroną umowy zawartej z bankiem. Warunek ten dotyczy współposiadaczy rachunków, pełnomocników, kuratorów, a także osób, które są poręczycielami kredytu lub posiadają jednostki uczestnictwa Millennium TFI.

Dodatkowo z promocji wykluczeni są byli klienci Banku Millennium, którzy brali już wcześniej udział w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student oraz osoby będące w trakcie składania wniosku o jakikolwiek produkt banku.

Jak zgarnąć 350 zł ?

Jeżeli chcesz otrzymać 250 zł oraz voucher o wartości 100 zł do Biedronki, powinieneś wykonać następujące czynności:

Start
 • Krok 1

  Do 30 czerwca 2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową na specjalnej stronie promocji.

  Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

 • Krok 2

  Także do 30 czerwca 2021 r. podpisz umowę o rachunek i kartę. Możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera, przez fotoweryfikację lub – najprostszy sposób – metodą "online" (przez zalogowanie na swoje konto w innym banku).

 • Premia

  Za spełnienie tego prostego warunku otrzymasz sms z e-kodem o wartości 100 złotych do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka. Nagroda zostanie przekazana na Twój numer telefonu do 31 lipca 2021 r.

 • Krok 3

  Najpóźniej do 30 listopada 2021 r. aktywuj aplikację mobilną banku.

 • Krok 4

  W lipcu, sierpniu, we wrześniu, październiku i listopadzie

  • zapewnij wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł,
  • zrealizuj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.
 • Premia

  Za każdy miesiąc, w którym spełnisz wymagania regulaminu, otrzymasz 50 zł nagrody. Bank wypłaci wszystkie należne Ci bonusy do 31 grudnia 2021 r.

Mission complete!

O czym powinieneś pamiętać?

 • Jeżeli otwierałeś konto przez fotoweryfikację (na selfie), do 30 listopada 2021 r. musisz złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości w placówce banku.
 • Wspomniany comiesięczny wpływ 1000 zł może być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie liczą się tylko przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi prowadzonymi w Millennium).
 • Regulamin akcji dopuszcza transakcje kartą czy Blikiem w sklepach stacjonarnych oraz internetowych – ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi. Płatność nie może być związana z grami hazardowymi lub wypłatą gotówki (tym samym wypłata pieniędzy z bankomatu nie spełni wymagań regulaminu). Ponadto przy ocenie realizacji tego zadania nie zostaną ujęte transakcje zwrócone przed wypłatą nagrody.
 • Do chwili otrzymania premii nie możesz wypowiedzieć umowy o Konto 360° ani odwołać udzielonych zgód.
 • eKarta do Biedronki będzie ważna do 31 lipca 2022 r.
 • Zdobyta przez Ciebie premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Zapewnienie wpływu na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu zwalnia z opłat za konto, obsługę karty i korzystanie ze wszystkich bankomatów.

Zwróć uwagę, że warunki zwolnienia z comiesięcznych podstawowych opłat są równocześnie wymogami stawianymi przed Tobą w promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Oferta nieaktywna
Bank Millennium
 • Konto
  0 zł / 8 zł

 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku (Konto 360° Student). Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Pamiętaj jednak, że wpływ 1000 zł jest konieczny do spełnienia warunków akcji promocyjnej.

Oferta nieaktywna
Bank Millennium
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

To może być tylko wstęp...

Założenie Konta 360° i zgarnięcie związanej z tym premii może być tylko wstępem do owocnej współpracy z tym bankiem, który często zachęca także do sięgnięcia po kartę kredytową czy otwarcia rachunków dla dzieci. Warto sprawdzić, czy akurat trwa jakaś akcja specjalna.

Solidna premia za umiarkowaną aktywność

Warunki najnowszej promocji Banku Millennium nie są trudne do spełnienia, na dodatek bank wypłaci premię za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz warunki aktywności. To bardzo ciekawy pomysł, bo gdyby zdarzyło się, że w którymś miesiącu nie wywiążesz się z wymagań regulaminu, to nie stracisz całego bonusu, ale tylko tę jego część przypisaną do miesiąca, w którym nie wykonałeś wymaganych działań.

Obecnie Konto 360° stanowi jedną z najlepszych ofert na rynku, pozwalającą w dość prosty sposób uniknąć najważniejszych opłat, a przy tym charakteryzującą się nowoczesnością i łącząca się z wieloma ciekawymi usługami. Do tego, kiedy będziesz już klientem banku, będziesz mógł skorzystać z kilku innych ciekawych promocji i w efekcie znacznie zwiększyć swoje zyski.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(5)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Paulina
Gość

W formularzu jest opcja otwarcia konta w oddziale. W regulaminie promocji nie jest wymieniona. Jak to interpretować?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Paulina

Tak, w formularzu zobaczysz wszystkie ścieżki otwarcia konta, jednak opcja w oddziale nie jest objęta promocją.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Jak mogę sprawdzić czy konto kilka lat temu założyłem w promocji czy nie?

Odpowiedz

D
Dave
Gość
@Adam

Infolinia lub oddział. Bank Millennium nie wysyła e-maila z potwierdzeniem udziału w promocji.

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
@Adam

Ani tutaj ani tutaj - już próbowałem. Nikt że zwykłej obsługi nie widzi takiej informacji. Jeżeli samemu się nie wie czy to było w promocji czy nie to zostaje tylko założyć konto i próbować spełniać warunki.

Odpowiedz