HIT! Aż 600 zł premii pieniężnej za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

Publikacja:
HIT! Aż 600 zł premii pieniężnej za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Czas trwania
Cel (zysk) 600 zł w formie uznania na rachunku karty kredytowej.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała głównej karty kredytowej w Citi Handlowym po 1 stycznia 2020 r.
Po drodze Należy zawrzeć umowę o kartę, zalogować się do bankowości elektronicznej i aktywnie posługiwać się kartą w ciągu kolejnych 7 miesięcy (wymagane jest wydanie przy jej użyciu min. 300 zł w każdym z nich).
Citi Handlowy ponownie promuje swoją flagową kartę kredytową, oferując tym razem premię gotówkową za aktywność w wysokości nawet 600 zł! Za wyrobienie karty Citi Simplicity w tej promocji przysługują też łatwiejsze warunki zwolnienia z opłaty miesięcznej (obowiązujące przez rok).

W przypadku Citi Simplicity vouchery na kilkaset złotych do różnych sklepów lub premie gotówkowe, które możesz zdobyć w promocjach tej „kredytówki”, nie należą wcale do rzadkości. W tej akcji Citibank oferuje aż 600 zł w formie uznania rachunku karty, a do tego dorzuca łatwiejsze warunki uniknięcia opłat przez 12 kolejnych miesięcy.

Kto może przystąpić do promocji?

Z oferty Citi Handlowego nie mogą skorzystać nierezydenci oraz obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Wykluczony jest udział w promocji osób, które od 1 stycznia 2020 r. posiadały lub posiadają główną kartę kredytową Citibanku. Jeżeli jednak przed tym terminem zrezygnowałeś z „kredytówki” Citi lub do tej pory jej nie posiadasz, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zarejestrował się w tej promocji i sięgnął po premię.

Promocja „Zyskaj nawet 600 zł z Kartą Kredytową Citi Simplicity edycja II” trwa do 15 lipca 2022 r. lub do wyczerpania skromnej puli 1000 podpisanych umów. Warto się zatem pospieszyć!

Kto może otrzymać kartę kredytową?

Citi Handlowy przyznaje kartę kredytową osobom pełnoletnim, zarabiającym min. 1200 zł netto i zatrudnionym w swoim obecnym miejscu pracy przez co najmniej 3 miesiące. Dla przedsiębiorców kryteria są ostrzejsze: wymagany minimalny dochód musi zaczynać się od 2500 zł netto miesięcznie, zaś firma funkcjonować przynajmniej od dwóch lat.

Przy wnioskowaniu o „kredytówkę” bank poprosi Cię o doręczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody. Pamiętaj, że przyzna Ci kartę tylko wtedy, gdy pozytywnie oceni Twoją zdolność kredytową.

Droga do 600 zł

Oto warunki otrzymania 600-złotowej premii:

Start
 • Krok 1

  Do 15 lipca 2022 r. wypełnij wniosek o kartę kredytową na stronie banku i podpisz na jego podstawie umowę z bankiem.

 • Krok 2

  W ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku dostarcz bankowi dokument potwierdzający Twoje dochody.

 • Krok 3

  Po otrzymaniu karty dokonaj jej aktywacji w bankowości elektronicznej.

 • Krok 4

  Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online lub mobilnej Citi Mobile.

 • Krok 5

  Aby zgarnąć maksymalną premię (600 zł), w każdym z 7 kolejnych miesięcy (licząc od miesiąca następującego po zawarciu umowy) wykonaj przy użyciu kredytówki transakcje na łączną kwotę min. 300 zł.

  Bank przyzna Ci:

  • 200 zł za aktywność w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu oraz
  • po 100 zł za każdy z kolejnych 4 miesięcy (w sumie do 400 zł).
 • Informacja

  Wiadomość o przyznaniu każdej z premii otrzymasz poprzez serwis Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki jej otrzymania.

 • Premia

  Każdy z bonusów wpłynie na rachunek Twojej karty kredytowej do końca miesiąca następującego po tym, w którym otrzymałeś powiadomienie o przyznaniu Ci nagrody.

Mission complete!

To musisz wiedzieć

Tradycyjnie przedstawmy chronologię działań na przykładzie. Jeśli podpiszesz umowę o kartę w czerwcu, to 3 miesiące aktywności uprawniające do zgarnięcia premii 200 zł wypadną w lipcu, sierpniu i we wrześniu. Z kolei w każdym z miesięcy: październik, listopad, grudzień 2022 r. i styczeń 2023 r. będziesz mógł się ubiegać o premię 100 zł (za każdy z tych miesięcy z osobna). Jeśli w którymś z nich Ci się to nie uda, śmiało możesz starać się o bonus za kolejny miesiąc / miesiące.

Pamiętaj, że w tej akcji brane są pod uwagę wyłącznie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą. Nie mogą one zostać ani zwrócone (na kartę Simplicity), ani zaliczać się do kategorii tzw. transakcji szczególnych (tj. powiązanych z hazardem, przelewem z rachunku karty, zasileniem Revoluta itp.).

Warunkiem przekazania premii jest posiadanie wciąż aktywnej karty kredytowej. Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najpopularniejszych tego typu ofert na rynku:

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.

Biorąc udział w tej promocji, zapewniasz sobie łatwiejsze warunki uniknięcia miesięcznej opłaty w wysokości 12 zł za korzystanie z karty. Wystarczy, że w każdym z 12 kolejnych miesięcy wykonasz nią transakcje na łączną kwotę min. 300 zł. Takie warunki obowiązują przez rok, licząc od kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy.

Należy pamiętać, że karta kredytowa jest bardziej skomplikowanym produktem niż debetowa. W naszym poradniku znajdziesz konkretne wskazówki, jak ustrzec się przed niechcianymi kosztami i rozsądnie korzystać z „kredytówki”.

Pozostałe promocje Citibanku

Bank promuje też inne produkty – poszerzenie zakresu współpracy z Citi Handlowym może Ci przynieść kolejne bonusy. Najlepiej zacząć od konta osobistego, a dopiero później sięgnąć po kartę kredytową:

600 zł za aktywność

Citi Handlowy rozpieszcza swoich nowych klientów promocjami związanymi z kartą kredytową Citi Simplicity. Teraz do tego "zacnego grona" atrakcyjnych okazji dołączyła promocja, w której możesz zdobyć 600 zł – i to nie w bonie, a w gotówce.

Jeśli zwykle i tak płacisz kartą, to wydanie 300-400 zł w miesiącu nie powinno nastręczyć Ci trudności. Podobnie, gdy szykujesz się na większy wydatek, np. nową pralkę czy lodówkę. W takich przypadkach spełnienie warunków akcji będzie tak naprawdę bardzo proste, a Ty zasilisz swój budżet niebagatelną premią od Citi Handlowego.

Jeszcze jedno – pula zawartych umów o promocyjną kartę jest mocno ograniczona, więc nie warto zwlekać!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(11)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Michał
Gość

Podpisałem umowę w czerwcu, przez 3 miesiące spełniałem warunki regulaminowe i jest 31 października a brak kontaktu ze strony banku. Jest szansa że ktoś się jeszcze odezwie czy samemu się trzeba kontaktować?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Michał

Jeśli do końca października nie otrzymałeś wiadomości o przyznaniu premii, pozostaje kontakt z bankiem i reklamacja.

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość

Dobrze widzę, że opłata za kartę jest pobierana co miesiąc, a po roku zwracana za miesiące w których spełniliśmy warunki?

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość
@Łukasz

OK, już doczytałem. Okres rozliczeniowy jest miesięczny, a nie roczny :)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Łukasz

Dokładnie tak, tyle że bank zapisał w regulaminie tę prostą informację w dość skomplikowany sposób ?

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość

Czy spłata rat Allegro Pay jest zaliczana jako transakcja bezgotówkowe wykonane kartą?

Odpowiedz

B
Bernard
Gość
@Łukasz

Według mnie mogą tego nie zaliczyć, potraktować jako transakcję szczególną będącą przelewem z rachunku karty, bo spłacając Allegro pay nie kupujesz niczego konkretnego, spłacasz zobowiązanie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Łukasz

Zapytałem o tę kwestię w banku. Odpowiedziano mi, że transakcja Allegro Pay jest traktowana jak zwykła płatność bezgotówkowa.

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz

R
Rafał
Gość

Czy kartę można aktywować przez internet, czy trzeba mobilnie? Pamiętam, że jakiś czas temu był wymóg mobilnej aktywacji.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Rafał

Możesz zarówno internetowo, jak i mobilnie.

Odpowiedz