Wróć

250 zł do Biedronki i nawet 600 zł w gotówce z Kontem Przekorzystnym Biznes w Pekao SA

Publikacja:
250 zł do Biedronki i nawet 600 zł w gotówce z Kontem Przekorzystnym Biznes w Pekao SA
Czas trwania
Cel (zysk) 250 zł w formie e-kodów do Biedronki.
Uczestnik Przedsiębiorcy, którzy potrzebują terminalu płatniczego.
Po drodze Pierwsze 100 zł zyskasz, jeżeli zarejestrujesz się w programie oraz odbierzesz terminal płatniczy. Kolejne e-kody do sklepów Biedronka można zdobyć polecająć akcję innym przedsiębiorcom (3 polecenia = 150 zł)
To nie żart! Biorąc teraz udział w promocjach konta firmowego w Pekao SA, możesz zgarnąć łącznie 850 zł premii. Warunki? Powinieneś prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą, założyć Konto Przekorzystne i skorzystać z oferty na terminal płatniczy. Pamiętaj także o polecaniu oferty Pekao innym przedsiębiorcom i zawarciu umowy o produkt kredytowy.

Aż 850 zł dla firm w kumulacji promocji

Opisywana tutaj akcja „Zyskuj z Pekao” to oferta o nieskomplikowanych warunkach, w której możesz zyskać 100 zł brutto do Biedronki za podpisanie umowy o terminal płatniczy z Pekao SA. Jeżeli polecisz terminal innym przedsiębiorcom, to otrzymasz kolejny kupon do sieci Biedronka o wartości 50 zł – łącznie możesz zarekomendować terminal trzem osobom. Twój łączny zysk wyniesie więc 250 zł (brutto)!

Ale to jeszcze nie wszystko. Jeżeli nie posiadasz rachunku firmowego w Pekao SA, możesz go założyć w równolegle prowadzonej promocji, w której do zgarnięcia jest 200 zł premii gotówkowej za aktywność na nowo otwartym Koncie Przekorzystnym Biznes i kolejne 400 zł za skorzystanie z dodatkowych produktów, w tym... terminalu płatniczego (szczegóły w dalszej części tekstu).

Założenia obu akcji częściowo się pokrywają, a regulamin żadnej z nich nie wyklucza udziału w innych ofertach promocyjnych. Do zdobycia jest więc aż 850 zł!

Wróćmy jednak do promocji „Zyskuj z Pekao” i z szansą na 250 zł. Jej organizatorem i jednocześnie fundatorem nagród jest Bank Pekao SA, zaś koordynatorem technicznym - Isobar Polska sp. z o. o. Akcja trwa do 21 października 2019 r.

Kto może zyskać premię do Biedronki?

W promocji może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 18. rok życia i prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej.

Nie jest przy tym istotne, czy posiadasz rachunek firmowy w Pekao SA, czy nie. Warunkiem jest jednak, abyś w momencie przystąpienia do promocji nie korzystał z oferty terminali płatniczych w tym banku przez ostatnie 12 miesięcy. W przeciwnym wypadku nie możesz ubiegać się o premię za podpisanie umowy o terminal, ale wciąż możesz polecać tę usługę innym i zyskać 150 zł.

Jak zdobyć voucher o wartości 100 zł?

Do zdobycia pierwszej części nagrody, 100-złotowego bonu do Biedronki, wystarczy, że:

Start
 • Krok 1

  Do 21 października 2019 r. zarejestruj się na stronie promocji i zaznacz wszystkie wymagane zgody (w tym zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przesyłanie informacji handlowych itp.).

 • Krok 2

  Podpisz umowę o terminal płatniczy w placówce banku i odbierz go na miejscu lub poczekaj na kuriera z przesyłką.

 • Premia

  Nagrodę w postaci kodu elektronicznego o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci Biedronka otrzymasz na swój adres e-mail w terminie do 21 dni roboczych od momentu, w którym spełniłeś wszystkie warunki promocji.

Mission complete!

150 zł za zarekomendowanie terminali kolejnym osobom

Poza pierwszą częścią nagrody możesz zgarnąć jeszcze po 50 zł do Biedronki za polecenie terminalu kolejnemu przedsiębiorcy. Łącznie możesz skutecznie polecić terminal 3 osobom, co daje w sumie 150 zł premii.

Swój kod polecenia otrzymasz od spółki Isobar w ciągu 3 dni od momentu zarejestrowania się w akcji.

Polecenie będzie skuteczne (co równa się otrzymaniu przez Ciebie premii), jeżeli nowy klient wpisze otrzymany od Ciebie kod w formularzu rejestracyjnym na stronie promocji i odbierze swój terminal. W takiej sytuacji również i on otrzyma 100 zł premii do Biedronki, a także zyska możliwość polecenia terminali kolejnym osobom.

Uwaga! Powyższy warunek musi zostać spełniony w okresie trwania oferty specjalnej, czyli do 21 października 2019 r. Z realizacją rekomendacji nie warto więc czekać na ostatnią chwilę.

Kilka informacji o nagrodzie

Nagroda o wartości 100 i 3 x 50 zł wydawana jest w formie voucherów do sieci Biedronka. Bony ważne są do 30 czerwca 2020 r.

Ponieważ na banku nie ciążą obowiązki płatnika podatku dochodowego od osób fizycznych lub podatku dochodowego od osób prawnych, z fiskusem odnośnie zdobytych nagród będziesz musiał rozliczyć się sam.

Koszty korzystania z terminali płatniczych

A jak przedstawia się oferta cenowa na terminale w Pekao SA? Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowałeś płatności kartami płatniczymi, to bank nie pobierze od Ciebie żadnej opłaty za dzierżawę urządzenia przez 18 miesięcy.

Standardowo opłata za terminal wynosi od 30 zł do 50 zł (w zależności od rodzaju urządzenia), zaś prowizja od transakcji – 0,65%.

A może do 250 zł dodać jeszcze 600 zł?

Jeśli jesteś nowym klientem i nie posiadasz rachunku firmowego w Banku Pekao SA, rozważ również udział we wspomnianej wcześniej promocji „600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay”.

Za założenie Konta Przekorzystnego Biznes i spełnienie naprawdę prostych warunków otrzymasz 200 zł premii w gotówce, które możesz zwielokrotnić za skorzystanie z oferty kredytowej (również 200 zł) oraz za aktywne korzystanie z terminalu płatniczego (kolejne 200 zł).

Ta ostatnia nagroda szczególnie wiąże się z akcją „Zyskuj z Pekao”; połączenie obu promocji sprawi, że otrzymasz bonus nie tylko za samo podpisanie umowy o terminal (100 zł do Biedronki), ale także za to, że będziesz nim przyjmował płatności bezgotówkowe (200 zł w gotówce). Warunek to skorzystanie z obu ofert w odpowiedniej kolejności:

 1. Przystępujesz do promocji dla nowych klientów „600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay” przez tę stronę do 30 września 2019 r., zakładasz Konto Przekorzystne Biznes, a następnie spełniasz warunki otrzymania 200 zł premii w gotówce.
 2. Rejestrujesz się w akcji „Zyskuj z Pekao” na tej stronie do 21 października 2019 r. i podpisujesz umowę o terminal płatniczy, dzięki czemu otrzymasz 100 zł do Biedronki.

  Do 21 października 2019 r. polecasz znajomym terminal w Pekao, za co bank nagrodzi Cię nawet 150 zł do Biedronki.
 3. Przez 3 miesiące od założenia rachunku firmowego przyjmujesz płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie, za co zyskasz 200 zł premii w gotówce.
 4. W ciągu 6 miesięcy od otwarcia Konta Przekorzystnego Biznes zawierasz umowę o produkt kredytowy dla firm (np. kartę kredytową), dzięki czemu otrzymasz 200 zł premii w gotówce.

250 zł w prostej promocji z szansą na dodatkowe 600 zł

W najnowszej promocji Pekao SA osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą zdobyć 100 zł do Biedronki za samo podpisanie umowy i odebranie terminalu płatniczego (terminal można otrzymać „od ręki” w oddziale banku lub za pośrednictwem kuriera). Dodatkowo za polecenie 3 osobom oferty Pekao przysługuje 3 x 50 zł premii – również do wydania w Biedronce.

Akcja jest wyjątkowa prosta i nie wymaga od uczestnika większego zachodu. Co więcej, jeżeli szukasz niezłego rachunku firmowego, rozważ udział w kolejnej promocji banku, w której do zdobycia jest nawet 600 zł. Łącznie możesz zgarnąć do 850 zł premii, a to już naprawdę wspaniała nagroda na dobry początek.

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos