Wróć

Ta promocja została zakończona. Aktualnie trwa edycja specjalna, w której nagroda wynosi 10 funtów (ponad 50 zł).

Okazja: darmowa karta Curve z premią 50 zł na start i 1% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach

Publikacja:
Okazja: darmowa karta Curve z premią 50 zł na start i 1% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł na start + 1% zwrotu za zakupy.
Uczestnik Nowy użytkownik Curve.
Po drodze Wystarczy pobrać aplikację z poziomu linka promocyjnego, zarejestrować się i wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą Curve na dowolną kwotę.
Korzystacie z Curve? Jeśli nie, to polecamy na poważnie zainteresować się ofertą tego prężnie rozwijającego się brytyjskiego fintechu. Argumenty? Wygoda, korzystne płatności w obcych walutach oraz bonus – 50 zł na start oraz 1% moneybacku za zakupy w trzech wybranych sklepach.

Żyjemy w czasach, w których fintechy – a więc firmy działające na pograniczu świata finansów oraz nowoczesnych technologii – przestają być jedynie ciekawostką, a powoli stają się realną alternatywą i konkurencją dla usług oferowanych przez tradycyjne instytucje finansowe.

Widać to nawet po naszych tekstach. Dotychczas informacje o promocjach były zdecydowanie zdominowane przez akcje organizowane przez banki, a ostatnio w dość krótkim czasie pojawiły się wśród nich chociażby promocje Revoluta czy Twisto.

Tym razem przedstawiamy ofertę od Curve – kolejnego fintechu, którego rosnącej popularności nie sposób zignorować.

Uwaga! Ta promocja została zakończona. Aktualnie trwa edycja specjalna, w której nagroda wynosi 10 funtów (ponad 50 zł).

Garść informacji o Curve

Curve to usługa oparta na dwóch nieodłącznych elementach: fizycznej karcie oraz aplikacji mobilnej, z poziomu której możliwe jest zarządzanie „plastikiem”. Idea jest prosta – chodzi o to, by zamienić wszystkie posiadane przez Ciebie karty debetowe i kredytowe na jedną kartę od Curve.

Korzystanie z Curve nie wiąże się z koniecznością otwierania kolejnego rachunku. Karta jest więc jedynie rodzajem „nakładki” na już posiadane przez Ciebie konta.

Wszystkie karty w jednej

Jak to działa? Do aplikacji dodajesz wszystkie karty bankowe (dodać można nawet kartę od Revoluta), a na zakupy zabierasz już tylko kartę Curve i to przy jej użyciu dokonujesz płatności. W aplikacji wskazujesz kartę, z której formalnie mają zostać pobrane środki.

To jednak nie wszystko. W ciągu 14 dni od momentu dokonania płatności możesz zmienić zdanie i wskazać inną kartę. Wartość transakcji zostanie zwrócona na rachunek pierwotnie wskazanej karty, a następnie zostanie ona pobrana z innej. To niemal jak cofnięcie się w czasie do momentu, w którym stałeś przy sklepowej kasie ;)

Korzystne płatności w obcych walutach

Curve rozwiązuje jednocześnie problem drogich przewalutowań, z którymi muszą się liczyć posiadacze większości kart debetowych do rachunków w polskich złotych. Jeśli do płatności w obcej walucie użyjesz karty Curve, to transakcja zostanie rozliczona po korzystnym kursie międzybankowym. Dokonujesz więc płatności zagranicznych na bardzo atrakcyjnych warunkach i to bez konieczności otwierania osobnego subkonta walutowego.

Do równowartości 500 funtów (ponad 2500 zł) w miesiącu Curve nie pobierze z tytułu wymiany walut żadnej dodatkowej prowizji. Wyjątkiem są transakcje zlecane w weekendy, kiedy (w zależności od waluty) prowizja może wynieść 0,5% lub 1,5%.

Wygoda i niski koszt

Atutem Curve jest też sama aplikacja – prosta w obsłudze i intuicyjna, dzięki czemu nawet fakt, że jest ona dostępna jedynie po angielsku, nie powinien stanowić większego problemu dla przeciętnego użytkownika. Do aplikacji można logować się także odciskiem palca.

Kolejna świetna informacja – korzystanie z podstawowych funkcji Curve w ramach określonych limitów i ze standardową wersją karty (Curve Blue) jest darmowe; przynajmniej w sytuacji, gdy nie używasz jej ponadprzeciętnie często. Bez dodatkowych opłat możesz nawet 10 razy w miesiącu wypłacić gotówkę z bankomatów w kraju, a w przypadku maszyn zagranicznych obowiązuje miesięczny limit kwotowy w wysokości 200 funtów.

Zgarnij 50 zł premii i 1% moneyback

Trudno nie zgodzić się z tym, że Curve pod wieloma względami prezentuje się naprawdę interesująco. Wystarczy tylko przeanalizować warunki dokonywania transakcji zagranicznych, by stwierdzić, że w tej kategorii wygrywa z większością tradycyjnych banków.

Z tego powodu już teraz możemy zapowiedzieć, że w najbliższej przyszłości opublikujemy szczegółową recenzję tej usługi. Już teraz dajemy Wam jednak „zajawkę”, bo mamy dla Was coś, z czym nie chcemy dłużej zwlekać. Chodzi o bonus dla nowych użytkowników, przygotowany specjalnie dla Czytelników serwisu NajlepszeKonto.pl, a konkretnie:

 • 50 zł premii na start oraz
 • 1% zwrotu za transakcje dokonane kartą Curve w trzech wybranych sklepach i/ lub punktach usługowych.

Jak otrzymać bonusy?

Otrzymanie obu premii jest niezwykle proste:

Start
 • Krok 1

  Pobierz aplikację Curve ze sklepu Google Play lub AppStore. Koniecznie skorzystaj w tym celu z tego linka promocyjnego.

 • Krok 2

  Przejdź przez proces rejestracji. Wiąże się to z:

  • podaniem adresu mailowego (otrzymasz na skrzynkę wiadomość z „magicznym linkiem” służącym do aktywacji), numeru telefonu (otrzymany w SMS-ie kod będziesz musiał wpisać w aplikacji), danych osobowych (imienia, nazwiska, daty urodzenia i adresu zamieszkania);
  • nadaniem czterocyfrowego PIN-u do karty i aplikacji;
  • wyborem karty: darmowej Curve Blue lub płatnej Curve Black (9,99 euro / mies.).
 • Krok 3

  Jeszcze przed otrzymaniem fizycznej karty możesz dodać do portfela w aplikacji karty debetowe i kredytowe, z których korzystasz. Niezbędne jest rzecz jasna podanie danych „plastiku” (numeru karty, CVC/CVV, daty ważności).

  W celu weryfikacji Curve pobierze z rachunku każdej dodanej karty drobną kwotę, która następnie zostanie zwrócona. Aby potwierdzić przypisanie "plastiku”, podaj w aplikacji numer ID transakcji.

 • Krok 4

  Nie musisz również zwlekać z wyborem z dostępnej listy 3 punktów handlowo-usługowych, w których będzie Ci przysługiwał 1% zwrotu za zakupy.

 • Krok 5

  Aby otrzymać 50 zł premii na start, wykonaj przy użyciu karty choćby jedną transakcję na dowolną kwotę.

 • Premia

  Zwrot za zakupy dokonane kartą Curve w wybranych sklepach będziesz otrzymywał przez 3 miesiące (w przypadku Curve Blue) lub 6 miesięcy (Curve Black) od momentu aktywacji karty Curve.

  Zarówno zwrot, jak i bonus o równowartości 50 zł wpłynie na subkonto prepaid (Curve Cash) w formie punktów, z których będziesz mógł skorzystać przy okazji kolejnych transakcji.

Mission complete!

Co jeszcze warto wiedzieć?

Z naszych doświadczeń wynika, że na etapie rejestracji konta powinieneś zobaczyć w aplikacji ekran z kodem promocyjnym „KONTO”. Gdyby jednak nie wyświetlił się on automatycznie, a pole z kodem będzie puste, wpisz go ręcznie. Powinno to wyglądać tak:

Curve z premią 50 zł za kod promocyjny KONTO

Numer ID transakcji na rachunku karty, którą będziesz chciał przypisać do portfela w Curve, znajdziesz w szczegółach operacji w bankowości elektronicznej swojego banku. W niektórych bankach kod zobaczysz praktycznie od razu, a w innych (PKO BP, Inteligo) będziesz zmuszony poczekać na rozliczenie transakcji.

Lista miejsc, w których możesz otrzymać zwrot moneyback, jest całkiem obszerna i obejmuje m.in. duże sieci handlowe, sklepy internetowe, stacje benzynowe, a nawet punkty gastronomiczne czy serwisy typu Netflix. Wybierz mądrze, bo raz wskazanych sklepów nie będziesz mógł później zmienić na inne! Sugerujemy rozważyć te punkty, w których statystycznie wydajesz najwięcej pieniędzy – wówczas spodziewany zwrot będzie najwyższy.

Czas oczekiwania na wysyłkę karty może potrwać od kilku do ok. 10 dni. Po potwierdzeniu adresu do wysyłki aplikacja powinna wyświetlić informację, kiedy możesz się spodziewać otrzymania „plastiku”. Podpowiedź: bądź czujny, bo jest ona widoczna tylko przez krótką chwilę.

Curve to przyszłość

Nowoczesne usługi finansowe (fintechy) zyskują coraz większą przychylność klientów poszukujących alternatyw dla tradycyjnej bankowości. Przewaga tych pierwszych polega zwykle na większej wygodzie, unikalnej ofercie a często również na niższych kosztach korzystania.

Curve łączy wszystkie te zalety, więc jego popularność nie dziwi. Premię 50 zł na start oraz moneyback dla nowych użytkowników można więc potraktować jako dodatkową zachętę w obliczu długofalowych korzyści. Podkreślamy, że uzyskanie bonusów nie musi wiązać się z żadnymi kosztami związanymi z obsługą karty, a darmowa wersja dla zdecydowanej większości osób będzie całkowicie wystarczającą opcją.

Przetestuj Curve, odbierz premię i przekonaj się sam. Potem możesz podzielić się z nami swoimi wrażeniami, do czego gorąco zachęcamy ;)

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(65)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Marcin Wawryn
Gość

Czy podpięcie pod Curve promocyjnej karty BNP (https://www.najlepszekonto.... łamie warunek płatności kartą bez pośredników i wyklucza z promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Marcin Wawryn

Przyznam szczerze, że raczej bym nie ryzykował. W tytule transakcji w systemie BNP znajdą się bowiem znaki "CRV*" oznaczające "Curve". BNP może je zidentyfikować właśnie jako płatność poprzez pośrednika (de facto zgodnie z prawdą), więc to raczej ryzykowne zagranie.
[MR]

Odpowiedz

S
Sebastian 00
Gość

Dwa pytania jaka jest kwota minimalna żeby dostać bonus przy pierwszej transakcji to może być 5zl czy więcej i co się stanie jak zgubimy kartę

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Sebastian 00

1. Do uzyskania premii wystarczy transakcja na dowolną kwotę, choćby 1 zł ;)
2. Kwestie bezpieczeństwa (włącznie z tym, co robić w sytuacji utraty karty Curve) poruszyłem w tym tekście: https://www.najlepszekonto.pl/curve-karta-ktora-zastepuje-wszystkie-inne
[MR]

Odpowiedz

E
Eddie78
Gość

Podobno Curve udostępnił możliwość płacenia przez Apple Pay. Testował już ktoś?

Odpowiedz

R
RHCP
Gość
@Eddie78

Potwierdzam, karta Curve dodana do AP ;)

Odpowiedz

J
Janush
Gość

kod nie dziala

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Janush

Rozumiem, że podczas rejestracji nie wyświetlił się ekran z kodem? W takim razie sugeruję kontakt z supportem w aplikacji i podanie tam kodu „KONTO”. Curve informował nas kilka tygodni temu, że premia będzie w takich sytuacjach przyznawana.
W weekend w Curve trwały prace serwisowe (prawdopodobnie związane np. z udostępnieniem płatności mobilnych) – być może tutaj leży przyczyna problemów.

Odpowiedz

Q
Qeeq
Gość

jakies informacje dlaczego usluga curve send zostala ukrocona? teraz zeby odebrac pieniadze trzeba miec konto curve i mozna je odebrac jedynie na karte curve cash

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Qeeq

Wygląda na to, że masz rację. Trudno powiedzieć, z czego wynikają te zmiany. Fakt, że w takim stanie ta usługa nie wygląda już tak atrakcyjnie, choć zawsze lepsze to niż nic...

Odpowiedz

J
Jacek Janczak
Gość

zaplacilem karta curve w polskim sklepie- bank do ktorego mam podpieta karte naliczyl przewalutowanie
zapłaciłem na stronie internetowej funtami - bank do ktorego mam podpieta karte naliczyl przewalutowanie

co robię zle że bank i tak sobie nalicza kase?

ps bonus 10 funtów już otrzymałem

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Jacek Janczak

Fajnie, że bonus wpadł :-)

Co do płatności Curve i przewalutowań. Upewnij się, że:
1) W aplikacji Curve masz ustawioną odpowiednią walutę dla karty. Curve zwykle poprawnie określa walutę w momencie dodawania karty, ale warto to zweryfikować. Dla kart złotowych walutą powinno być oczywiście PLN.
https://uploads.disquscdn.com/images/c3bdd3bfcc0d5766bed9a0866ce864acc8e9a0db447802bc900ad92172a2814b.jpg
2) Gdy płacisz w sklepie stacjonarnym pamiętaj, aby zawsze korzystać z waluty transakcji (jak kupujesz w euro, to na terminalu ma być kwota w EUR; jeśli w złotych, to ma być PLN) . Nie zgadzaj się na przewalutowania po stronie terminala.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość

Uwaga: otrzymaliśmy informację od organizatora promocji, że kod KONTO będzie ważny także w 2020 r. Tak więc za rejestrację u nas nadal możecie otrzymać równowartość ~50 zł. Do odwołania :)

Odpowiedz

P
Pytajnik
Gość

Czy jak zarejestruję się w promocji teraz to dostanę 50 zł?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Pytajnik

Tak, o ile spełnisz też pozostałe warunki ;) Promocja trwa do końca roku.

Odpowiedz

J
jacek
Gość

Czy próbował ktoś podpiąć tą samą kartę debetową do dwóch różnych kont Curve? Chcemy z żoną płacić jedną kartą mBanku za pomocą dwóch kart Curve.

Odpowiedz

A
Andree
Gość
@jacek

Dołączam się do pytania kolegi ;) odpowiedź może być interesująca, ale ja sam nie mam póki co jak tego sprawdzić :(

Odpowiedz

L
Lesser
Gość

Pojawiła się nowa usługa Curve Send. Zapowiada się ciekawie :D

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Lesser

To prawda :) Ta usługa to nic innego jak przelew „z karty na kartę” za pośrednictwem Curve. Wystarczy wybrać odbiorcę z listy kontaktów (jak w przypadku przelewów na telefon). Wygląda to obiecująco. Przetestowaliśmy i – jak można się było spodziewać – wychodzi korzystnie niezależnie od waluty ;)

Odpowiedz

S
Sk88
Gość
@najlepszekonto.pl

Przewalutowanie jest po stronie nadawcy czy odbiorcy przelewu?

Odpowiedz

M
maGic
Gość
@Sk88

Sami to ustalacie wybierając w aplikacji walutę oraz kartę z której mają zostać pobrane środki oraz kartę docelową, na którą mają one trafić.

Odpowiedz

T
Tom
Gość
@maGic

Ja dodam od siebie, że taki przelew z karty na kartę ma MCC 4829.

Odpowiedz

J
Jestem RebeluchII
Gość

Zarejestrowałem się z podanego linku, podpiąłem kartę i wykonałem transakcję, jednak od 2 dni nie przyznano mi żadnych punktów. Dlaczego tak się dzieje?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Jestem RebeluchII

Punkty mogą zostać przyznane po kilku dniach od wykonania transakcji. Daj znać, gdy otrzymasz bonus :)

A przy okazji, z jakiego urządzenia się rejestrowałeś w promocji? Dwa tygodnie temu Curve miał problem techniczny z apką na Androidzie. Otrzymaliśmy informację bezpośrednio od nich, że na niektórych urządzeniach z Androidem mogły pojawiać się problemy. Wkleję odpowiedź w oryginalne:

We are aware of an issue that happened which caused affected a small number of android users whereby they could not enter a promo code. We are now in the process of applying rewards and the promo codes to those accounts that have written in and said they are affected. This means they get their rewards. If you know any users which have got in touch with you please ask them to write to curve directly via the in-app support and we will apply the reward.

W tym tygodniu testowaliśmy otwieranie konta z kodem polecenia i wygląda na to, że problem został rozwiązany :)

Odpowiedz

J
Jestem RebeluchII
Gość
@najlepszekonto.pl

Robiłem to przez aplikację na Androida, do tej pory nie mam bonusowych punktów na koncie. Co zrobić w takiej sytuacji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Jestem RebeluchII

Na Twoim miejscu skontaktowalibyśmy się z supportem w aplikacji, podając w wiadomości kod promocyjny, z którego skorzystałeś ("KONTO"). Curve sam sugeruje takie działanie w razie problemów, więc oby przyniosło ono efekt.

Odpowiedz

A
Adrianna
Gość

Czy w imieniu i nazwisku podać polskie znaki czy nie trzeba?

Odpowiedz

N
Nati
Gość
@Adrianna

Ja podałam z polskimi przy rejestracji, chyba tak jest lepiej skoro jest taka możliwość.

Odpowiedz

A
Adrianna
Gość
@Nati

A dostałaś już kartę i było wszystko okej z polskimi?

Odpowiedz

N
Nati
Gość
@Adrianna

W nazwisku na karcie i tak nie mam polskich znaków ;) wszystko poszło ok

Odpowiedz

M
Maksymilian Ebertowski
Gość

Zainstalowałem aplikacje Curve przez podany link, przekierowanie do sklepu Google itd., w trakcie zakładania konta nie było możliwości wpisania PROMO CODE, czy mogę jakoś sprawdzić czy kod dodał się automatycznie?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Maksymilian Ebertowski

Sprawdzimy :)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Maksymilian Ebertowski

Z naszych doświadczeń wynika, że proces rejestracji w Curve może się nieznacznie różnić w zależności od telefonu, np. czasem niektóre z ekranów widoczne są przed ułamek sekundy lub lekko zmieniona jest kolejność poszczególnych kroków. Być może ma to wiązek z tym, że testowaliśmy proces zarówno na Iphonie, jak i telefonie z Androidem.

W aplikacji nie ma niestety możliwości sprawdzenia, czy kod został użyty. Na Twoim miejscu byłbym jednak spokojny. Jeśli rzeczywiście pobrałeś aplikację z promocyjnego linka, powinieneś otrzymać premię w ciągu kilku dni od wykonania pierwszej transakcji.

Odpowiedz

M
Maksymilian Ebertowski
Gość
@najlepszekonto.pl

Nie mam pewności, czy kod z promocyjnego linka automatycznie się dodał bo po dodaniu danych osobowych ekran zrobił się fioletowy i nie było okienka PROMOTION CODE, po ponownym uruchomieniu aplikacji od razu była opcja wyboru karty. Po napisaniu do supportu o zaistniałej sytuacji i o tym, ze kod jest ważny do 31.12 dostałem wiadomość zwrotna, ze nie są w stanie dodać kodu... Z tego co czytałem, nie jestem jedyna osoba w takiej sytuacji.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Maksymilian Ebertowski

Możesz nam przesłać treść odpowiedzi ze strony supportu na kontakt (małpka) http://najlepszekonto.pl?

Testowałem temat na Androidzie od znajomego i rzeczywiście, apka przestaje w pewnym momencie odpowiadać, a potem przenosi od razu do ekranu wyboru karty. Tutaj problemem nie jest prawdopodobnie sam kod, tylko błąd aplikacji.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Maksymilian Ebertowski

Właśnie otrzymaliśmy odpowiedź z Curve - wygląda na to, że problem został rozwiązany (sprawdziliśmy to).
Jednocześnie Curve prosi użytkowników o kontakt z supportem z poziomu aplikacji, gdyby problem z promocyjnym kodem się powtórzył. Otrzymaliśmy zapewnienie, że po takim kontakcie premia zostanie przyznana.

Odpowiedz

N
nestor
Gość

Przed chwilą otrzymałem od nich maila o treści: " We're giving you cashback for another 3 months! It's Christmas. We're feeling generous. So we're giving you cashback for another 3 months! Just update the Curve app to accept our gift and pick your new retailers."

Czy to oznacza, że mogę teraz mogę moneyback zyskiwać od 6 podmiotów?

Odpowiedz

R
Rob
Gość
@nestor

Nie. Będziesz mógł na nowo wybrać 3 sklepy, a zwroty będą obowiązywały przez pełne 3 miesiące od daty aktywacji.

Odpowiedz

K
KrzysiekS
Gość

Zarejestrowałem się z podanego linka, zapłaciłem kartą Curve i otrzymałem 1000 pkt, czyli 10£. Ktoś wie, jak można te punkty wykorzystać? Obawiam się że tylko u partnerów Curve.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@KrzysiekS

Na szczęście nie tylko :) Zauważ, że środki znalazły się na Curve Cash, czyli specjalnym subkoncie Curve.

Możliwości jest całkiem sporo:
1. [testowane] Możesz w apce Curve wybrać Curve Cash, a następnie płacić w sklepach fizyczną kartą Curve (środki zostaną pobrane z promocyjnej puli środków po korzystnym przewalutowaniu).
2. [testowane] Możesz w apce Curve wybrać Curve Cash i np. zasilić Revoluta.
3. Powinno się też dać za darmo wypłacić środki z bankomatu, gdy pozycja Curve Cash jest aktywna.

Odpowiedz

N
Nigguś
Gość

Należy uważać z płatnościami kartą Curve, gdyż nie które banki wykluczają płatności dokonaną taką kartą.
Według mnie BNP "Konto z możliwościami" wyłącza te płatności:

"8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),"

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Nigguś

Nie powinno się tak zdarzyć, ponieważ Curve co do zasady nie modyfikuje kodów MCC.
Przy konfiguracji: karta BNP wybrana w apce Curve --> płatność fizyczną kartą Curve w restauracji, BNP Paribas powinien widzieć taką transakcje z kodem 5812, a nie 8999.

Odpowiedz

N
Nigguś
Gość
@najlepszekonto.pl

Ale płacąc kartą Curve lokalizacja płatności jest GBP, czyli country code inny niż Polska?
Zgadzam się, że Curve przesyła kody MCC

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Nigguś

Tak, w potwierdzeniu transakcji jest napisane, że transakcja została zrealizowana w Londynie, podczas gdy w rzeczywistości była wykonana w Polsce.

Na szczęście nie powinno to wpływać na sposób rozliczenia płatności przez bank, który interpretuje taką transakcję, jako płatność kartą o kodzie MCC odpowiednim dla terminala/usługodawcy.

Taka ciekawostka - wypłata za pomocą karty Curve z bankomatu jest traktowana jako płatność kartą (transakcja bezgotówkowa), a nie gotówkowa.

Odpowiedz

Z
Zenith
Gość

Cześć, wie ktoś czy da się podpiąć tę kartę pod Google Pay?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Zenith

Z informacji, która pojawia się w aplikacji Google Pay przy dodawaniu karty wynika, że nie jest to możliwe.

Odpowiedz

K
Korkosz
Gość

A kiedy dostaje się to 50 zł w punktach? Od pierwszej trazakcji minęło 26h i nadal nic.

Odpowiedz

A
Andree
Gość
@Korkosz

Ja pierwszą transakcję zrobiłem w piątek, a dziś rano dopiero dodali mi punkty, czyli w Twoim przypadku nie ma co panikować ;)

Odpowiedz

K
Korkosz
Gość
@Andree

U mnie nadal nic

Odpowiedz

N
Nigguś
Gość
@Korkosz

A masz rozliczona tą transakcje już?

Odpowiedz

K
Karlson Z Dachu
Gość
@Korkosz

wpada 10 funtów czyli 1000 punktów, transakcje miałem 26 listopada punkty dzisiaj

Odpowiedz

K
Korkosz
Gość
@Karlson Z Dachu

Mam już

Odpowiedz

K
Kuba D
Gość

Czytałem, że do aplikacji można się logować biometrią, a tymczasem podczas rejestracji aplikacji ustawiałem kod do apki. Można to potem jakoś zmienić?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Kuba D

Tak. W aplikacji Curve, przejdź do zakładki "Wallet" --> kliknij na zdjęciu z profilem (lewy górny róg) --> w sekcji "Security" wybierz sposób logowania biometrycznego (u mnie jest "Sign in with Face ID").

Ten sposób logowania będzie używany, gdy wyjdziemy z aplikacji bez wylogowywania się. Jeśli się wylogujemy przez "Log Out", konieczne będzie ponowne zalogowanie przy użyciu pełnego hasła lub "magic linka".

Odpowiedz

R
Rob
Gość

Cześć. Jak długo czekaliście na kartę? Zarejestrowałem się u nich we wtorek.

Odpowiedz

N
Nigguś
Gość
@Rob

Około tygodnia, idzie to zwykłym listem. O ile dobrze pamiętam to z Niemiec mi to przyszło

Odpowiedz

K
Krs
Gość
@Nigguś

U mnie 6 dni trwało.

Muszę przyznać, że całkiem prestiżowo to wygląda. Czarna koperta. Dwie naklejki Curve w pakiecie i karta w stylowym kolorze ciemnego fioletu.

Co ciekawe dane posiadacza i numer karty znajdują się na rewersie karty.

Odpowiedz

N
Nati
Gość
@Krs

No popatrz, a ja nie dostałam naklejek! Reklamacja! :D
Poza tym wszystko się zgadza, do mnie przesyłka dotarła równo po tygodniu. Koperta rzeczywiście elegancka, choć chyba nic nie przebije tej z wysuwającymi się "skrzydłami", w której Revolut wysyła swoją kartę :P
No i oczywiście wpadły już punkty za promocję :)

Odpowiedz

K
Karlson Z Dachu
Gość
@Rob

21 listopada rejestracja, 26 listopada karta u mnie. Przesyłka z Niemiec, priorytetowa, czarna koperta. Karta w kolorze blue w eleganckim czarnym etui. Dane użytkownika i karty na jej rewersie. Ogólnie ładnie się prezentuje. Działa po aktywacji w aplikacji. Dzisiaj już dwie transakcje. Teraz czekam na obiecanego bonusa.

I kurcze też nie mam naklejek:)

Odpowiedz

K
Karlson Z Dachu
Gość

ja też aplikację już mam, 0,94PLN pobrane z rachunku karty, karta pozytywnie zweryfikowana i w Curve obecna. Czy żeby realizować transakcję z Curvę muszę czekać na plastikową kartę, czy np. poprzez (jakiś, gdzieś może jest) numer karty z aplikacji można już płacić za jej pomocą?

Odpowiedz

M
Magic90
Gość
@Karlson Z Dachu

Trzeba czekać aż karta dojdzie.

Odpowiedz

W
Wikt
Gość

Zainstalowałem aplikację, dodałem kartę z BNP Paribas i pobrało mi z niej 80 groszy. Czy te środki zostaną zwrócone, czy zasilą konto Curve?

Odpowiedz

T
Taki jeden
Gość
@Wikt

Dodawałem jak dotąd karty z kilku różnych banków i zawsze zwracało z powrotem na konto w danym banku.
80 gr? Ciekawe, mi np. z Millennium pobrało 1,38 zł. Ciekawe z czego wynikają te różnice. No ale ważne że zwrócone ;)

Odpowiedz

A
Alicja N
Gość
@Taki jeden

U mnie jeszcze inna sytuacja. Dodawałam kartę Revoluta i pobrało mi dwa razy po 1£, czyli 5,02 zł. Po pozytywnej weryfikacji karty środki wróciły w saldo Revoluta.

Odpowiedz

K
Karlson Z Dachu
Gość
@Wikt

wracają na konto karty, z którego autoryzują, spokojnie, na drugi dzień były z powrotem

Odpowiedz