CANAL+ Eleven Sports & Polsat Sport Premium z Kontem Otwartym na Ciebie i Kartą tenisową Visa w BNP Paribas + atrakcyjne nagrody w konkursach

Publikacja:
CANAL+ Eleven Sports & Polsat Sport Premium z Kontem Otwartym na Ciebie i Kartą tenisową Visa w BNP Paribas + atrakcyjne nagrody w konkursach
Czas trwania
Cel (zysk) Pakiet Canal+ Eleven Sports & Polsat Sport Premium (wartość 222 zł) + nagrody w konkursach.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas.
Po drodze Transakcje kartą.
BNP Paribas wprowadził do swojej oferty kolejną kartę tematyczną - tym razem tenisową. Towarzyszy temu promocja, w której do zdobycia jest dostęp do Canal+ online z pakietem Eleven Sports & Polsat Sport Premium. W odbywających się równolegle konkursach można wygrać bilety na mecze tenisowe podczas nadchodzących igrzysk olimpijskich w Paryżu lub na turnieju tenisowym na kortach Rolanda Garrosa.

Promocja "Karta tenisowa w dłoń"

Organizatorami akcji są spółka Hagen i Bank BNP Paribas.

Konkursy przygotowała spółka Hagen, a bank ma status ich partnera.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa 30 września 2024 r. lub do wyczerpania puli 5000 rejestracji w promocji.

Równolegle trwają dwa konkursy:

 • "Rakiety w dłoń", którego zakończenie zaplanowano na 12 maja 2024 r.;
 • "Piłeczki w dłoń", który zakończy się 30 kwietnia 2024 r.

Co możesz zyskać?

W promocji "Karta tenisowa w dłoń" do zdobycia jest darmowy dostęp na 3 miesiące do Canal+ online z pakietem Eleven Sports & Polsat Sport Premium.

W konkursie "Rakiety w dłoń" czekają następujące nagrody:

 • 11 nagród setowych - zestaw obejmuje Pakiet Olimpijski (podwójne zaproszenie na mecze tenisowe podczas Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 z dodatkowymi świadczeniami, szczegóły w regulaminie) oraz bilety lotnicze w klasie ekonomicznej, lunch w pierwszym i drugim dniu pobytu, usługi przewodnika (po 4 godziny dziennie, ubezpieczenie OC/NNW oraz opiekę rezydenta w trakcie podróży i podczas pobytu w Paryżu. Wartość nagrody: 33 465 zł; termin wyjazdu: 30-31 lipca 2024 r.;
 • 90 nagród gemowych - plecak (135 zł) lub torba (97 zł), lub "nerka" (47 zł) z logo igrzysk olimpijskich. Organizator przygotował po 30 nagród każdego rodzaju.

W konkursie "Piłeczki w dłoń" przygotowano następujące bonusy:

 • 6 nagród meczowych – podwójne zaproszenie na sesje dzienne meczów tenisowych na międzynarodowych mistrzostwach Francji w tenisie rozgrywanych w Paryżu na kortach im. Rolanda Garrosa w dniach 27- 28 maja 2024 r. (wyjazd 26 maja 2024 r.). W skład jednej nagrody wchodzą bilety lotnicze w klasie ekonomicznej, posiłki w dniach pobytu, zakwaterowanie w hotelu; ubezpieczenie KL i NNW, zwiedzanie Paryża, spektakl w Moulin Rouge. Wartość nagrody: 17 731 zł.
 • 30 nagród kortowych - torba z logo Rolland Garros (44 zł).

Zdobycie nagrody setowej lub meczowej wiąże się z udzieleniem pisemnej zgody na udokumentowanie wyjazdu w postaci zdjęć, filmów lub reportażu, które BNP Paribas będzie mógł wykorzystać w celach marketingowych na swojej stronie internetowej oraz na kontach w serwisach społecznościowych.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w dniu składania wniosku o Konto  Otwarte na Ciebie nie są stroną umowy ramowej z bankiem BNP Paribas i w okresie od 2 kwietnia 2023 r. nie posiadały w banku rachunku osobistego, także jako współposiadacz.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia dostępu do pakietu Canal+ w BNP Paribas
 • Krok 1. Do 30 września 2024 r. załóż Konto Otwarte na Ciebie z Kartą tenisową Visa

  Do 30 września 2024 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą tenisową Visa i usługami bankowości elektronicznej, a następnie podpisz z bankiem umowę o wspomniane produkty.

  Pamiętaj, że

  • jeśli chcesz wziąć też udział w konkursie, masz znacznie mniej czasu na decyzję;
  • w promocji obowiązuje limit uczestników;
  • musisz wyrazić zgodę na przekazanie przez bank spółce Hagen informacji. że spełniłeś warunki regulaminu i masz prawo do otrzymania nagrody.

  Złożenia wniosku i zawarcia umowy możesz dokonać za pośrednictwem aplikacji mobilnej GOmobile (po jej pobraniu z poziomu linka ze strony promocji) lub w oddziale. Niezależnie od metody konieczna jest akceptacja wymaganych oświadczeń.

 • Krok 2. Aktywuj kartę debetową

  W ciągu 7 dni od daty otrzymania Karty tenisowej Visa dokonaj jej aktywacji.

 • Krok 3. Zrealizuj warunki aktywności

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o produkty bankowe, wykonaj Kartą tenisową Visa min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

  Regulamin dopuszcza transakcje w sklepach stacjonarnych i internetowych, także z wykorzystaniem Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, SwatchPay, Xiaomi Pay. Niedozwolone są transakcje Blik, inne płatności wykorzystujące systemy podmiotów trzecich, np. PayU czy Przelewy24 oraz transakcje w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie (np. hazard, przekazy pieniężne).

 • Premia. Odbierz kod do Canal+ online

  Wiadomość o zdobyciu nagrody otrzymasz do 10. dnia miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś wymagania regulaminu. Kod dostępu do serwisu Canal+ online z pakietem Eleven Sports & Polsat Sport Premium wyśle Ci spółka Hagen w wiadomości SMS na numer telefonu podany przez Ciebie w formularzu przystąpienia do promocji. Stanie się to w ciągu 5 dni roboczych od daty wysłania informacji o przyznaniu bonusu.

  W obu przypadkach obowiązuje zasada, że gdyby termin spełnienia obowiązków przez organizatora przypadał w sobotę lub dzień wolny, to będą one zrealizowane w pierwszym dniu roboczym po tym terminie.

  Kod możesz wykorzystać tylko w serwisie Canal+ online do 30 czerwca 2025 roku. Warunkiem niezbędnym do skorzystania z niego jest zarejestrowanie nowego konta w serwisie Canal+ online wraz z podaniem swoich danych (które dotychczas nie były wykorzystane w Serwisie CANAL+ online) oraz numeru karty.

  Jeśli nie będziesz chciał korzystać z serwisu CANAL+ online po wykorzystaniu nagrody, powinieneś w dowolnym momencie przed upływem darmowego okresu dostępu anulować/dezaktywować usługę. Gdybyś tego nie zrobił, zostanie automatycznie pobrana płatność za każdy kolejny rozpoczęty cykl rozliczeniowy korzystania z pakietu.

  Nagroda zwolniona jest z opodatkowania, nie trzeba się z niej rozliczać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Mission complete!

Przedstawmy zasady aktywności na konkretnym przykładzie: założenie konta w kwietniu oznacza, że wymagane transakcje bezgotówkowe musisz wykonać do końca maja 2024 r.

Przejdźmy do przedstawienia reguł dwóch konkursów związanych z Kartą tenisową Visa.

Zacznijmy od akcji "Rakiety w dłoń".

Droga do zdobycia nagród w konkursie "Rakiety w dłoń"
 • Krok 1. Przygotuj  zadanie konkursowe

  Wykonaj zdjęcie lub film pt.: "Kreatywne odbicie piłeczki".

 • Krok 2. Do 12 maja 2024 r. zgłoś swój udział w konkursie

  Do 12 maja 2024 r. zarejestruj swój udział w konkursie, podając niezbędne dane oraz załączając zdjęcie lub film będące realizacją zadania konkursowego. Nie zapomnij o zaakceptowaniu wymaganych zgód i oświadczeń.

  Po przesłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz potwierdzenie rejestracji w postaci informacji na ekranie urządzenia oraz w formie e-maila i SMS-a na podany adres e-mail i numer telefonu.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Wyboru laureatów dokona 3-osobowa komisja konkursowa powołana przez organizatora. Zwycięzcy zostaną poinformowani o zdobyciu nagrody w wiadomości przesłanej na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Stanie się to do 31 maja 2024 r.

  Vouchery będą przesłane na adres e-mail a nagrody rzeczowe przesyłką kurierską, o ile ich zdobywca przekaże organizatorowi do 7 czerwca 2024 r. dane, o które zostanie poproszony w wiadomości z informacją o wygranej. Przekazanie nagród nastąpi do 30 czerwca 2024 r.

  Do nagrody setowej przewidziana jest kwota w gotówce na pokrycie zobowiązań podatkowych, których rozliczeniem zajmie się organizator. Nagrody gemowe nie podlegają opodatkowaniu.

Mission complete!

Drugi konkurs odbywa się pod hasłem "Piłeczki w dłoń".

Droga po nagrody w konkursie "Piłeczki w dłoń"
 • Krok 1. Przygotuj zadanie konkursowe

  Przygotuj zdjęcie lub film pt.: „Kreatywna rozgrywka meczu tenisa”

 • Krok 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie banku

  Do 30 kwietnia 2024 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie banku.

  Potwierdzeniem rejestracji będzie wiadomość wyświetlona na ekranie urządzenia oraz przesłana w formie e-maila i SMS-a na podany adres e-mail i numer telefonu.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Wyboru laureatów dokona 3-osobowa komisja konkursowa powołana przez organizatora. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej w e-mailu wysłanym na adres podany w formularzu rejestracyjnym. Stanie się to do 15 maja 2024 r.

  Vouchery wyjazdowe trafią do laureatów w formie elektronicznej na podany w zgłoszeniu konkursowym adres e-mail.

  Natomiast nagrody rzeczowe będą wysłane przesyłką kurierską do 21 czerwca 2024 r., o ile laureat przekaże organizatorowi do 7 czerwca 2024 r. dane, o które zostanie poproszony w wiadomości z informacją o wygranej.

  Do nagrody meczowej przygotowana jest kwota w gotówce na pokrycie zobowiązań podatkowych, których rozliczeniem zajmie się organizator. Nagrody kortowe nie podlegają opodatkowaniu.

Mission complete!

Konto objęte promocją

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.2
(9 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Jan
Gość

Można zagrać i wygrać w dwóch konkursach jednocześnie?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jan

Tak, konkursy odbywają się niezależnie od siebie, w ich regulaminach nie ma zapisów zabraniających udziału w drugim.

Odpowiedz