Nielimitowane kinowe emocje przez rok + co miesiąc popcorn gratis z kontem osobistym w Credit Agricole

Publikacja:
Nielimitowane kinowe emocje przez rok + co miesiąc popcorn gratis z kontem osobistym w Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 600 zł w formie zwrotu kosztów 12 miesięcznych abonamentów Programu Unlimited sieci Cinema City + co miesiąc kod na darmowy popcorn.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała w Credit Agricole ROR-u od 1 stycznia 2022 r.
Po drodze Płatności w Programie Unlimited, transakcje bezgotówkowe.
Credit Agricole kontynuuje promocję dla miłośników kina. Otwarcie rachunku osobistego i aktywne korzystanie z wydanej do niego karty Visa daje możliwość otrzymania zwrotu kosztów rocznego abonamentu w Programie Unlimited, którego uczestnicy mają niczym nieograniczony wstęp na seanse 2D w sieci kin Cinema City. Z Kartą Unlimited zyskasz też 10% rabatu na przekąski w kinowych barach i możliwość udziału w pokazach przedpremierowych. W ramach promocji raz w miesiącu przez rok otrzymasz też darmowy popcorn.

Promocja „Cinema City – Łap nawet rok filmów za free 2”

Organizatorem akcji jest bank Credit Agricole.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 września 2024 r.

Co możesz zyskać?

Nagrodą za spełnienie warunków regulaminu promocji jest zwrot pieniędzy wydanych na miesięczny abonament w Programie Unlimited w sieci kin Cinema City.

Cinema City Unlimited to program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu. Posiadacz karty Unlimited może też korzystać z 10% rabatu na zakupy w barach i kawiarniach Cinema City (po roku członkostwa zniżka wzrasta do 25%), a także uczestniczyć w pokazach przedpremierowych organizowanych tylko dla klubowiczów, na kilka dni przed oficjalną premierą. W ramach członkostwa Unlimited filmy 2D dostępne są bez żadnych opłat, a za seanse w formatach specjalnych: 3D, IMAX, 4DX, ScreenX, VIP wymagana jest tylko niewielka dopłata. Minimalny okres członkostwa wynosi 3 miesiące. Należności za abonament powinny być regulowane ze wskazanego rachunku bankowego w ramach Miesięcznego Planu Płatności. Zapraszając do programu znajomych, można otrzymać kolejne miesiące oglądania filmów bez limitu za darmo.

Aktualnie koszt najtańszego abonamentu wynosi 38 zł/miesiąc, czyli 456 zł/rok. Za pakiet Unlimited uwzględniający wszystkie kina Cinema City zapłacisz 49 zł / mies., czyli 588 zł przez rok. Właśnie tyle możesz odzyskać dzięki zwrotom wypłaconym przez Credit Agricole.

W promocji bank dorzuca możliwość odebrania kodu na darmowy popcorn o pojemności 1,5 l. Otrzymasz go maksymalnie za 12 miesięcy, w których spełnisz wymagania regulaminu.

Czy możesz skorzystać?

W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które posiadały rachunek osobisty w Credit Agricole od 1 stycznia 2022 r. Uczestniczenie już w Programie Unlimited nie stanowi przeszkody, by skorzystać z oferty banku.

Co musisz zrobić?

Droga do darmowych seansów w Credit Agricole
 • Krok 1. Do 30 września 2024 r. podpisz z bankiem Credit Agricole umowę o wybrane konto

  Do 30 września 2024 r. podpisz z bankiem Credit Agricole umowę o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP wraz z kartą Visa z jednym z wizerunków z logo Cinema City. Możesz to zrobić w aplikacji CA24 Mobile lub w jednej z placówek banku.

  Karty Visa Debit z wizerunkiem Cinema City z oferty Credit Agricole

  Pamiętaj o:

  • wyrażeniu zgody na otrzymywanie ofert marketingowych przez 18 miesięcy od daty otwarcia konta;
  • aktywowaniu aplikacji CA24 Mobile (jest ona niezbędna do pobrania kodu na popcorn);
  • udzielenie bankowi zgody na przesyłanie informacji o ofertach partnerów Klubu Korzyści będącego częścią aplikacji mobilnej CA24 Mobile.

  Wydanie karty z niestandardowym wizerunkiem jest płatne. W regulaminie jest jednak zapis, iż za kartę Visa Debit z jednym z wizerunków z logo Cinema City bank pobierze z Twojego konta opłatę zgodnie z tabelą opłat i prowizji dla wybranego rodzaju konta, ale zwróci pobraną kwotę maksymalnie w ciągu miesiąca.

 • Krok 2. Korzystaj z Programu Unlimited w sieci Cinema City

  Utwórz nową subskrypcję w Programie Unlimited lub skorzystaj z tej, którą już posiadasz i opłacaj ją w cyklach miesięcznych z użyciem karty wydanej przez Credit Agricole.

  Wskazówki, jak to zrobić, znajdziesz na stronie promocji.

 • Krok 3. W każdym miesiącu wykonaj min. 10 transakcji kartą lub Blikiem

  W każdym z miesięcy kalendarzowych (wliczając ten, w którym otworzyłeś konto) wykonaj co najmniej 10 transakcji kartą do konta, płatności mobilnych lub Blik.

  Po spełnieniu powyższego warunku bank zwróci Ci kwotę abonamentu w Programie Unlimited, maksymalnie 50 zł / mies. W sumie możesz otrzymać 12 zwrotów, czyli do 600 zł, przy czym warunków aktywności nie musisz spełniać w kolejnych 12 miesiącach. Bank będzie sprawdzał realizację zadań do 18 miesięcy od daty otwarcia konta.

  Nie ma znaczenia, czy będziesz płacił w punktach stacjonarnych, czy sklepach internetowych, używał fizycznej karty płatniczej czy jej wersji podpiętej w telefonie (Apple Pay, Google Pay), zegarku albo do opaski sportowej (Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay, Swatch Pay). Możliwe też są płatności potwierdzane kodem Blik.

  Niedozwolone są natomiast transakcje w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie (m.in. przekazy pieniężne, płatności u brokerów ubezpieczeniowych i związane z hazardem), doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, a także płatności kartami typu Curve. Wykluczenie dotyczy też przelewów na telefon Blik i wypłat z bankomatów.

  Gdybyś nie zrealizował któregoś warunku (opłacenie abonamentu w Programie Unlimited lub wykonanie 10 transakcji bezgotówkowych), to za ten miesiąc nie dostaniesz zwrotu, ale nie pozbawi Cię to prawa ubiegania się o bonus w kolejnych.

  Otrzymanie kodu na darmowy popcorn wymaga spełnienia tych samych warunków, co uzyskanie zwrotu.

 • Premia. Odbieraj zwroty oraz kody na popcorn

  Należny Ci zwrot otrzymasz na rachunek w Credit Agricole do końca miesiąca następującego po tym, w którym opłaciłeś abonament w Programie Unlimited i wykonałeś wymaganą liczbę transakcji.

  Kod na popcorn odbierzesz w tym samym terminie po zalogowaniu do aplikacji mobilnej banku. Znajdziesz go w sekcji Moje nagrody w Klubie Korzyści i będziesz mógł wykorzystać do końca kolejnego miesiąca. Z kodu możesz skorzystać od razu (tapnij Pobierz kupon) lub zachować na później (tapnij Zapisz do moich kuponów), pobierając go w przyszłości z sekcji Moje kupony.

  Nie otrzymasz premii, jeśli wycofasz zgody marketingowe lub Twoje konto będzie w okresie wypowiedzenia.

  Bonusy są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Mission complete!

Powyższą zasadę najlepiej wytłumaczyć na przykładzie: otwierasz konto 10 czerwca 2024 r. i w tym miesiącu płacisz kartą do konta za subskrypcję karty Unlimited Cinema City (kolejne płatności za subskrypcję będą następować automatycznie co miesiąc). W czerwcu musisz też wykonać co najmniej 10 płatności kartą do konta, mobilnie lub Blikiem. Zwrot za subskrypcję karty Unlimited otrzymasz do końca lipca 2024 r. Wtedy też otrzymasz kod na popcorn, który będziesz mógł wykorzystać do końca sierpnia 2024 r.

Maksymalnie możesz dostać 12 zwrotów za miesięczną płatność, przy czym ostatnia z nich, za jaką bank może wypłacić Ci zwrot, powinna nastąpić do końca grudnia 2025 roku.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 9 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Konto dla Ciebie VIP w Credit Agricole

Konto dla Ciebie VIP

Credit Agricole
 • Konto
  0 zł / 50 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie płatności w walucie obcej i darmowe przelewy natychmiastowe.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.2
(5 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kinoman
Gość

Dorzucę od siebie, że w promocji zorganizowanej przez Cinema City korzystający z Karty Unlimited mogą się łączyć w pary i przez rok zgarniać kody rabatowe za zakup określonych produktów w kinowym barze

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kinoman

Dzięki za ciekawą informację. Każdy sposób na zgarnianie bonusów wart jest uwagi 😀

Odpowiedz