Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 1100 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

Kolejny bestseller od Santander Bank Polska: łatwe 880 zł w kumulacji promocji + 8% dla oszczędności

Publikacja:
Kolejny bestseller od Santander Bank Polska: łatwe 880 zł w kumulacji promocji + 8% dla oszczędności
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) Do 880 zł: 300 zł premii gotówkowej + 100 zł w formie karty do Biedronki + 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile + karta podarunkowa o wartości 80 zł (lub 4 bilety do kina) za otwarcie konta z polecenia + do 300 zł zwrotu za rachunki.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska od 1 marca 2022 r. i od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyła rachunku w promocji tego banku.
Po drodze Po otwarciu Konta Jakie Chcę przez kilka miesięcy należy realizować różne aktywności: zapewnić wpływy, wykonać transakcje kartą, logować się do aplikacji mobilnej.
Pakiet promocji to już znak rozpoznawczy oferty Santander Bank Polska. W wyniku kumulacji do zgarnięcia jest w sumie nawet 880 zł, z czego większą część stanowi premia gotówkowa, ale nie brakuje też np. e-karty do Biedronki o wartości 100 zł i 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile. Zdobycie każdej z premii jest możliwe po spełnieniu prostych warunków. A dla zyskania 8% na Koncie Max Oszczędnościowym wystarczy wpłacenie pieniędzy.

Santander Bank Polska znany jest z hojnego nagradzania swoich klientów, zarówno na początku współpracy, jak i później. Przekonuje o tym pakiet aktualnie dostępnych promocji:

 1. W akcji "Moc nagród z nowym kontem" do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce oraz 100 zł w formie karty podarunkowej do Biedronki. Promocja trwa do 31 marca 2023 r.
 2. W programie poleceń bank oferuje nowym i obecnym klientom nagrodę do wyboru: 80 zł w formie karty podarunkowej (do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD lub Zalando) albo 4 bilety do kina Helios / Cinema City.
 3. W akcji "Punkty na start" związanej z programem Mastercard Bezcenne Chwile można zgarnąć 8000 punktów, czyli równowartość 100 zł. Tu też jest ograniczona pula nagród.
 4. Dodatkowo jako posiadacz Konta Jakie Chcę Santandera będziesz mógł odzyskać nawet 300 zł w ciągu roku, regulując domowe rachunki ze swojego nowego konta.

Łączna kwota nagród jest więc niebagatelna i wynosi 880 zł! Miłym dodatkiem do premii gotówkowych jest Konto Max Oszczędnościowe z obowiązującym do 29 czerwca 2023 r. oprocentowaniem w wysokości 8%. Uwaga: pieniądze trzeba wpłacić do 9 czerwca 2023 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą to być osoby pełnoletnie posiadające ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski oraz pełną zdolność do czynności prawnych.

Po drugie, wykluczone są osoby, które w okresie od 1 marca 2022 r. do 28 lutego 2023 r. posiadały w Santanderze konto osobiste (również jako współwłaściciele) oraz te, które po 1 kwietnia 2019 r. założyły w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) albo Konto Select.

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Droga do premii w promocyjnym pakiecie

Jak na wartość bonusów w kumulacji warunki są przystępne i proste. Sprawdź sam.

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2023 r. złóż internetowy wniosek o wybrany rachunek

  • Konto Jakie Chcę
  • Konto Jakie Chcę dla Młodych
  • Konto Select

  z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej, pamiętając o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu.

  Musisz przy tym wyrazić zgodę na kontakty ze strony banku, w tym w celach marketingowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

 • Krok 2

  Do 10 kwietnia 2023 r. zawrzyj umowę o rachunek z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić podczas spotkania z kurierem lub metodą "na selfie".

 • Krok 3

  Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń, to po otwarciu konta wpisz kod polecenia w rubryce związanej z programem poleceń. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 6LZ9SJ​​​​​​​

 • Krok 4

  W kwietniu 2023 r.:

  • przynajmniej 3 razy zapłać kartą w sklepie stacjonarnym lub internetowym;
  • zaloguj się minimum 3 razy do aplikacji mobilnej Santander mobile.
 • Krok 5

  Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń, pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

 • Premia

  100 zł premii za otwarcie rachunku i aktywność w kwietniu otrzymasz na ROR w Santander Bank Polska do 31 maja 2023 r.

 • Krok 6

  W każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. w maju, czerwcu i lipcu:

  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł;
  • przynajmniej 3 razy zapłać kartą w punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym;
  • zaloguj się minimum 3 razy do aplikacji mobilnej Santander mobile.
 • Premia

  Przelew z drugą częścią premii gotówkowej (200 zł) zasili Twoje Konto Jakie Chcę do 31 sierpnia 2023 r.

 • Krok 7

  W każdym z dwóch następnych miesięcy – w sierpniu oraz wrześniu 2023 r. – spełnij warunki otrzymania karty podarunkowej do Biedronki o wartości 100 zł. Twoim zadaniem jest wykonanie przynajmniej 3 transakcji kartą w punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym oraz co najmniej 3 przelewów w aplikacji Santander mobile wybranych z grupy dostępnych opcji:

  • przelew w złotych na rachunek obcy (np. opłaty za media) ALBO
  • przelew na telefon Blik LUB
  • przelew do ZUS, urzędu skarbowego lub innych organów podatkowych.
 • Premia

  Voucher zakupowy do Biedronki o wartości 100 zł otrzymasz przez SMS lub w wiadomości w bankowości elektronicznej do 31 października 2023 r.

Mission complete!

+ dodatkowy bonus w programie poleceń

Podstawową premię za otwarcie rachunku w tej promocji możesz powiększyć o nagrodę w postaci karty podarunkowej (80 zł) lub 4 biletów do kina, zakładając rachunek z kodem polecenia.

Warunki programu poleceń są łatwe – po prostu do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonaj transakcje kartą na min. 300 zł.

Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać je innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie.

+ równowartość 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Jeśli nie współpracowałeś dotąd z Santanderem i tym samym nie masz wydanej przez ten bank karty zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile, to masz szansę na zdobycie 8000 punktów powitalnych, które stanowią równowartość 100 zł.

O czym warto pamiętać

Zwracamy uwagę na kilka istotnych informacji.

Zgody do zaznaczenia we wniosku o konto

Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

Promocja Santander, wniosek o konto, zgody marketingowe.

Jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych, a bank będzie Ci wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe i umiejętności miękkie, poprawić znajomość języków obcych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej Santandera znajdziesz na stronie santander-grants.com.

Wniosek o Konto Jakie Chcę dla Młodych - miejsce na odnotowanie bycia studentem

Transakcje bezgotówkowe i wpływy

Co musisz wiedzieć o transakcjach bezgotówkowych kartą? Liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich wykonania. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Do transakcji kartą nie są wliczane wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówki do wpłatomatów oraz transakcje Blikiem!

Dla odmiany, warunek dotyczący wpływów nie został opisany w regulaminie zbyt szczegółowo – poniekąd to dobra informacja, gdyż można z tego wyciągnąć wniosek, że bank uzna każdy wpływ na konto, niezależnie od źródła. Przypominamy też, że wpływ nie musi być jednorazowy; ważne, by suma uznań na rachunku w danym miesiącu wyniosła min. 1000 zł.

Istotne szczegóły

Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Dla przykładu, jeśli nie spełnisz warunków w kwietniu, pozbawisz się szansy na bonusy w kolejnych etapach akcji.

Nagrody otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazania Twój ROR będzie aktywny i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

Premie zwolnione są z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Konta osobiste w Santander Bank Polska

Przyjrzyjmy się najpierw parametrom Konta Jakie Chcę:

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
 • Konto
  0 zł / 6 zł

 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Jak widzisz, bank może co miesiąc pobrać nawet 14 zł za obsługę konta i karty, ale istnieje prosty sposób, aby uniknąć obu tych opłat. Wystarczy, że zapewnisz w danym miesiącu wpływ w wysokości min. 500 zł oraz wykonasz co najmniej 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem. Proste! Wypłaty z bankomatów Santandera są bezpłatne, a za korzystanie z maszyn obcych zapłacisz 5 zł, chyba że skorzystasz z Blika – wtedy również wypłacasz za darmo 😎

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta. Sprawdzone!

Młodzi klienci (między 18. a 25. rokiem życia) mogą również założyć Konto Jakie Chcę dla Młodych i skorzystać z preferencyjnych warunków prowadzenia rachunku. W ich przypadku konto jest zupełnie bezpłatne (bez konieczności zapewniania regularnego wpływu), mogą także za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów. Do uniknięcia opłaty za kartę wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę.

Konto Jakie Chcę dla młodych

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Konto Select

Konto Select to z kolei rachunek z kategorii premium, przeznaczony dla bardziej wymagających klientów. Na rynku wyróżnia go możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów natychmiastowych Express Elixir. Pamiętaj jednak, że posiadając Konto Select, nie skorzystasz ze zwrotu za rachunki, tym samym Twoja maksymalna premia będzie niższa.

 • Konto
  0 zł / 45 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

300 zł za rachunki

Jako posiadacz Konta Jakie Chcę możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję opłaconych z tego typu ROR.

8% na Koncie Max Oszczędnościowym

Gdy już zyskasz dostęp do bankowości elektronicznej Santandera, będziesz mógł otworzyć konto oszczędnościowe na promocyjnych warunkach:

Są i inne bonusy

Oprócz wspomnianych już bonusów, możesz też zgarnąć inne premie. Spójrz, czy nie trwa akcja specjalna dotycząca kart kredytowych, wykupienia z pomocą banku ubezpieczenia lub skorzystania z innego produktu.

Kumulacja nagród zawsze cieszy

Cieszy nas, że Santander cały czas trzyma rękę na pulsie i dba, by promocyjny pakiet był niezmiennie atrakcyjny. Jak widzisz, przy niewielkim wysiłku możesz zgarnąć bardzo atrakcyjną nagrodę. Wystarczy przez kilka miesięcy aktywnie korzystać z rachunku, by zyskać 300 zł premii gotówkowej, 100 zł w formie vouchera do Biedronki, a także inne nagrody.

Przypominamy, że swój zysk możesz zwiększyć o dodatkowy bonus o wartości 80 zł, zakładając konto z polecenia. Nie ma również przeszkód, byś później sam wystąpił w roli polecającego.

Konto Jakie Chcę należy do najciekawszych na rynku, przede wszystkim ze względu na łatwe warunki uniknięcia podstawowych opłat. A jeśli dodamy do tego premię za opłacanie rachunków i darmowe przelewy natychmiastowe, otrzymamy świetny pakiet, nie tylko na okres promocji, ale i na dłuższy czas.

Zdecydowanie warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!


PS. To jedna z tych promocji, którą warto polecić rodzinie lub znajomym 🙂

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Moc nagród z nowym kontem"

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos