Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Zimowy konkurs Twisto: 5000 zł nagrody głównej!

Publikacja:
Zimowy konkurs Twisto: 5000 zł nagrody głównej!
Czas trwania
Cel (zysk) 4 x 5000 zł (nagroda główna), 4 x 2000 zł, 4 x 1000 zł
Uczestnik Osoba pełnoletnia z adresem zamieszkania na terytorium Polski.
Po drodze Należy wykonać transakcję Twisto Pay oraz zgłosić do konkursu pracę będącą odpowiedzią na zadanie konkursowe.
To dopiero ciekawa propozycja – Twisto wystartowało z konkursem artystycznym z główną nagrodą w wysokości aż 5000 zł, którą otrzymają autorzy 4 najlepszych prac. Fintech przewidział też nagrody w wysokości 2000 zł i 1000 zł. Temat? Zimowe marzenie.

Twisto to jeden z liderów jeśli chodzi o rozwiązania z zakresu odroczonych płatności w Polsce. Jego użytkowników wciąż przybywa i trudno się dziwić – to niezwykle praktyczne, a przy tym nowoczesne narzędzie, które otwiera wiele możliwości.

Zimowy konkurs z cennymi nagrodami

Jeśli ktoś potrzebuje kolejnego powodu, by polubić Twisto, to właśnie się takowy pojawił. W "Zimowym konkursie", który potrwa do 27 lutego 2022 r., fintech rozda:

 • 4 nagrody po 5000 zł
 • 4 nagrody po 2000 zł
 • 4 nagrody po 1000 zł

Warunki uczestnictwa? Wystarczy pełnoletność i pełna zdolność do czynności prawnych, a także stały adres w Polsce – są to warunki umożliwiające wykonanie transakcji Twisto Pay, która uprawnia do udziału w konkursie.

Co ciekawe, wcale nie musisz być posiadaczem konta Twisto ani o nie wnioskować. Mimo to do tego zachęcamy, chociażby po to, byś mógł zgarnąć 50 zł premii dla nowego użytkownika:

Warunki konkursu

Przejdźmy jednak do konkursu. Co musisz zrobić, by dać sobie szansę na spory zastrzyk gotówki?

Start
 • Krok 1

  Do 28 lutego 2022 r. wykonaj przynajmniej jedną płatność Twisto Pay / Twisto PayU Płacę Później. Każda taka transakcja pozwoli Ci na dokonanie jednego zgłoszenia w konkursie – z tego wniosek, że możesz zgłosić więcej niż jedną pracę, by zwiększyć swoje szanse.

  Uwaga! Konkurs nie dotyczy płatności kartą Twisto.

 • Krok 2

  Również do 28 lutego 2022 r. zarejestruj się w konkursie na specjalnej stronie:

  Podaj adres mailowy, który wykorzystałeś przy płatności Twisto Pay, wyraź wszystkie zgody oraz załącz plik będący odpowiedzią na zadanie konkursowe, które brzmi: Pokaż nam swoje zimowe marzenie. Akceptowane są prace w formie np. fotografii, kolażu czy pliku wideo.

 • Informacja

  Po każdym z 4 etapów konkursu trzyosobowa komisja wybierze po 3 najlepsze propozycje z danego etapu, które zostaną nagrodzone kwotą 5000 zł, 2000 zł i 1000 zł.

  Ogłoszenie wyników nastąpi w terminach: 8 lutego, 15 lutego, 22 lutego i 28 lutego 2022 r. do godz. 18.00. Laureaci zostaną poinformowani o nagrodzie w wiadomości e-mail.

 • Krok 3

  Jeśli znajdziesz się w gronie szcześliwców, w terminie 7 dni od momentu otrzymania maila musisz w odpowiedzi przekazać organizatorowi swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL oraz dane właściwego urzędu skarbowego, z którym organizator rozliczy należny podatek (dodatkowa nagroda na poczet podatku zostanie doliczona do wartości nagrody).

  Wskaż też numer konta, na który mają zostać przelane pieniądze.

 • Premia

  Nagroda zostanie Ci przekazana w ciągu maksymalnie 30 dni od momentu wywiązania się z obowiązku przekazania organizatorowi niezbędnych informacji.

Mission complete!

Co musisz wiedzieć?

Naturalnie Twisto wykluczy z konkursu prace naruszające prawa osób trzecich oraz takie, które naruszają dobre obyczaje, są wulgarne, obraźliwe itd. albo zawierają dane osobowe czy teleadresowe.

Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie jest równoznaczne z udzieleniem "nieograniczonej czasowo, terytorialnie, nieodpłatnej i niewyłącznej licencji na rzecz Organizatora" w zakresie wykorzystania podesłanej pracy.

Twisto Pay – jak działa?

Być może zastanawiasz się, w jaki sposób dokonać transakcji Twisto Pay. Otóż, w sklepach internetowych współpracujących z Twisto możesz wybrać Twisto Pay jako metodę płatności za zakupy (ich szeroką listę znajdziesz na stronie konkursu). Taka płatność możliwa jest również bez rejestracji, wystarczy podać adres e-mail i nr PESEL.

Tym samym Twisto od razu opłaci wartość Twoich zakupów, a Ty zyskasz 30 dni na rozliczenie się z takiej formy pożyczki (dodajmy: całkowicie darmowej). W mailu otrzymasz informację dotyczącą sposobu uregulowania należności.

Warto spróbować!

Konkursy mają to do siebie, że oferują wysokie nagrody, jednak bez gwarancji ich uzyskania. Nie zmienia to faktu, że nie zaszkodzi spróbować.

Może akurat masz pomysł na to, jak w ciekawy sposób zaprezentować swoje zimowe marzenie? 😉

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos