Wróć

Dom Maklerski PKO BP

Dom Maklerski PKO BP

Dom Maklerski PKO BP jest jednym z najstarszych biur maklerskich w Polsce - powstał w 1991 roku, działając początkowo jako Biuro Papierów Wartościowych Centrali PKO BP. Rok później wyodrębnił się organizacyjnie ze struktur PKO Banku Polskiego i jednocześnie zmienił nazwę na Bankowy Dom Maklerski. Pod obecną marką funkcjonuje nieprzerwanie od 2006 r. Biuro maklerskie PKO może się pochwalić największą sieć sprzedaży usług maklerskich w Polsce. Posiada ok. 1000 Punktów Usług Maklerskich zlokalizowanych w oddziałach PKO Banku Polskiego oraz 27 Punktów Obsługi Klienta Biura Maklerskiego.

Podstawowym obszarem działalności Domu Maklerskiego PKO BP jest pośrednictwo w zawieraniu transakcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (Rynek Główny i NewConnect) oraz na rynku pozagiełdowym (BondSpot S.A.). DM kieruje swoją ofertę do inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Klienci indywidualni mogą skorzystać z takich narzędzi, jak profesjonalny serwis transakcyjny Supermakler, powiązanie rachunku inwestycyjnego z rachunkiem bankowym, dostęp do transakcji na rynkach zagranicznych, rachunki SUPER IKE oraz IKE-Obligacje, podgląd notowań i wykresów w czasie rzeczywistym z jednoczesną obsługą rachunku inwestycyjnego, doradztwo inwestycyjne oparte na Portfelach modelowych czy specjalistyczne produkty inwestycyjne (kredyt INWESTOR, zlecenia OTP, zlecenia DDM i inne).

Dom Maklerski PKO Banku Polskiego umożliwia dostęp do niemal wszystkich instrumentów finansowych: akcji, praw do akcji, obligacji, kontraktów terminowych i opcji. Ponadto - jako jedyne biuro maklerskie na polskim rynku - prowadzi sprzedaż polskich skarbowych obligacji detalicznych na rynku pierwotnym.

Jeśli zastanawiasz się nad otworzeniem konta maklerskiego, sprawdź nasz ranking rachunków maklerskich i wybierz ofertę najlepiej dopasowaną do swoich wymagań. 

Opinie: Dom Maklerski PKO BP

(0)
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy