Nawet 3000 zł premii za aktywne korzystanie z CitiKonta dla biznesu w banku Citi Handlowy

Publikacja:
Nawet 3000 zł premii za aktywne korzystanie z CitiKonta dla biznesu w banku Citi Handlowy
Czas trwania
Cel (zysk) 3000 zł w formie przelewu na rachunek + zwolnienie z opłat za konto, kartę i niektóre operacje przez 24 miesiące.
Uczestnik Nowy klient firmowy Citibanku.
Po drodze Przelewy do ZUS, transakcje kartą, zlecenia walutowe, zgody marketingowe.
Bank Citi Handlowy zabiega o względy przedsiębiorców i przygotował promocję adresowaną własnie do nich. Do zdobycia jest łącznie nawet 3000 zł. Zgarnięcie pełnej puli nie jest łatwe, wymaga skorzystania z różnych produktów, ale kilkaset złotych jest w zasięgu każdego. Ponadto przez 2 lata bank nie będzie pobierał od uczestników promocji opłat za konto, kartę, przelewy i wypłaty z bankomatów.

Promocja „CitiKonto w ofercie dla biznesu. Moc korzyści, moc Twojego biznesu - edycja 2"

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 19 czerwca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest premia gotówkowa w łącznej wysokości 3000 zł:

 • 100 zł za otwarcie CitiKonta dla biznesu
 • 50 zł za wyrażenie zgód marketingowych;
 • 100 zł za zlecenie walutowe w CitiKantorze;
 • 100 zł za przelew do ZUS;
 • 600 zł moneyback za transakcje kartą;
 • 50 zł za połączenie obsługi konta firmowego i osobistego;
 • od 500 do 2000 zł za podpisanie umowy o produkt kredytowy. Wysokość bonusu zależy od wysokości zaciągniętego zobowiązania, gdyż nagroda stanowi 1% uruchomionego kredytu.

Ponadto bank oferuje zwolnienie przez 24 miesiące z następujących opłat:

 • za prowadzenie CitiKonta w ofercie dla biznesu i obsługę wydanej do niego karty debetowej;
 • za wpłaty i wypłaty gotówki w bankomatach na terenie Polski dokonywane z konta firmowego;
 • za przelewy wewnętrzne i krajowe w PLN oraz walutach obcych zlecane w Citibank Online z rachunku firmowego;
 • za realizację poleceń przelewów zagranicznych w PLN oraz w walutach obcych zlecanych w bankowości internetowej z konta firmowego.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikiem promocji może być przedsiębiorca w rozumieniu ustawy Prawo przedsiębiorców, który w dniu startu promocji (20 grudnia 2023 r.) nie posiadał w banku Citi Handlowy rachunku firmowego.

Z udziału w tej akcji wykluczeni są nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: Nie ma przeszkód, byś zaczął od założenia rachunku osobistego w jednej z promocji, zgarnął premię powitalną z tego tytułu, a dopiero potem zajął się działaniami w ramach akcji dla klientów firmowych. Dzięki temu Twój zysk będzie jeszcze wyższy.

Droga do 3000 zł premii z CitiKontem dla biznesu
 • Krok 1. Do 19 czerwca 2024 r. otwórz CitiKonto dla biznesu

  Do 19 czerwca 2024 r. złóż wniosek o CitiKonto w ofercie dla biznesu i zawrzyj z Citibankiem umowę o ten rachunek i kartę debetową.

  Jeśli na tym etapie wyrazisz zgodę na kontakty marketingowe ze strony banku poprzez wiadomości e-mail i smy-y oraz telefonicznie i nie odwołasz jej do ostatniego dnia roboczego pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto firmowe, zasłużysz na 50 zł premii.

 • Premia. Odbierz nagrodę za zgody marketingowe (50 zł) i założenie rachunku (100 zł)

  Pierwszy bonus (100 zł) za otwarcie rachunku oraz drugi (50 zł) za wyrażenie zgód marketingowych otrzymasz na CitiKonto dla biznesu do ostatniego dnia roboczego w drugim miesiącu następującym po tym, w którym otworzyłeś konto firmowe.

 • Krok 2. Aktywnie korzystaj z karty debetowej do konta firmowego

  W każdym z 6 kolejnych miesięcy następujących po tym, w którym otworzyłeś konto firmowe, zapłać wydaną do niego kartą debetową łącznie min. 500 zł. Bank będzie Ci zwracał 3% wydatków, maksymalnie 100 zł/miesiąc.

  Gdybyś w którymś z miesięcy nie spełnił wymogu wydatków, to za ten okres nie otrzymasz moneybacku, ale nie pozbawi Cię to prawa do ubiegania się o niego w kolejnych miesiącach.

  Warunki regulaminu spełnią transakcje bezgotówkowe w PLN, które nie zostaną zwrócone.

 • Premia. Odbierz należny Ci moneyback (max 6 x 100 zł)

  Należny Ci zwrot będziesz otrzymywał na CitiKonto dla biznesu do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś płatności.

 • Krok 3. Wykonaj przelew do ZUS / zlecenia walutowe / weź kredyt firmowy

  Do ostatniego dnia roboczego trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o CitiKonto dla biznesu:

  • zrealizuj z konta firmowego przynajmniej jeden przelew do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS),
  • wykonaj zlecenia walutowe na łączną kwotę 3000 zł lub jej równowartość w walucie obcej liczonej według fixingu NBP z dnia zawarcia transakcji;
  • złóż wniosek o kredyt firmowy na kwotę min. 50 000 zł (możesz to zrobić na stronie internetowej Citibanku lub w jego oddziale), po czym zawrzyj z bankiem stosowną umowę.

  Pod pojęciem fixing NBP Citibank rozumie kursy średnie walut obcych w złotych publikowane przez Narodowy Bank Polski w tabeli nr 112/A/ NBP dostępnej na stronie internetowej banku centralnego.

  Zlecenie walutowe to dyspozycja natychmiastowej zamiany waluty bazowej (posiadanej na koncie) na walutę docelową po zaakceptowanym kursie walutowym. Tego typu transakcje mogą zostać zrealizowane w Citibank Online, za pośrednictwem modułu Citi Kantor, w usłudze bankowości telefonicznej CitiPhone, a także w oddziale Citi Handlowego.

  Zawarte Zlecenie walutowe nie może być anulowane; nie ma też możliwości odstąpienia od transakcji.

 • Premia. Odbierz bonus za przelew do ZUS / zlecenia walutowe / kredyt

  Wszystkie trzy opisane wyżej bonusy (odpowiednio 100 zł / 100 zł / min. 500 zł, max. 2000 zł) otrzymasz na konto firmowe do ostatniego dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym zrealizujesz wspomniane operacje.

 • Krok 4. Połącz obsługę konta firmowego z rachunkiem osobistym

  W czasie trwania promocji (czyli do 19 czerwca 2024 r.) złóż wniosek o połączenie obsługi konta firmowego z rachunkiem osobistym i dopilnuj, by bank je zrealizował.

 • Premia. Odbierz nagrodę za połączenie konta osobistego i firmowego (50 zł)

  Nagrodę (50 zł) za połączenie obsługi obu typów rachunków (osobistego i firmowego) otrzymasz na CitiKonto dla biznesu najpóźniej do ostatniego dnia roboczego kolejnego miesiąca po tym, w którym doszło do połączenia.

Mission complete!

W akcjach, w których nie ma określonych konkretnych terminów wykonania aktywności, warto przedstawić założenia regulaminu na konkretnym przykładzie. Przyjmując, że założysz konto firmowe w grudniu 2023 r., to nagrody za sam ten fakt i wyrażenie zgód marketingowych otrzymasz w lutym 2024 r. Transakcje kartą powinieneś wykonywać od stycznia do czerwca 2024 r. i premie z tego tytułu będziesz otrzymywał od lutego do lipca 2024 r. Z kolei czas na wykonanie przelewu do ZUS, zrealizowanie zleceń walutowych i zaciągnięcie kredytu firmowego upłynie 31 marca 2024 r.

Nagrody zdobyte w tej akcji będą miały związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą, w związku z czym powinieneś je ująć po stronie przychodów swojej firmy i rozliczyć się z nich przed fiskusem według obowiązujących Cię zasad.

Konto firmowe objęte promocją

 • Konto
  0 zł / 20 zł

 • Karta
  9 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 2%, min. 9 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,50 zł

Unikalne cechy: darmowe wpłatomaty banku.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos