Łatwe 250 zł za Konto 360° w Banku Millennium (+ krótsza karencja dla byłych klientów)

Publikacja:
Łatwe 250 zł za Konto 360° w Banku Millennium (+ krótsza karencja dla byłych klientów)
Czas trwania
Cel (zysk) 250 zł premii.
Uczestnik Nowy klient banku, czyli osoba, która po 1 stycznia 2017 r. nie brała udział w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student.
Po drodze Warunkiem otrzymania 250 zł jest aktywność na rachunku w 4 kolejnych miesiącach.
Wakacje za nami, wkrótce jesień, więc Bank Millennium rozpoczyna akcję "Jesienna promocja Konta 360°". Łączna premia wynosi 250 zł i będzie wypłacona w dwóch częściach: 100 zł (w grudniu 2021 r.) i 150 zł (w marcu 2022 r.). Wymagania są bardzo łatwe do spełnienia, a zysk z udziału w tej promocji możesz powiększyć, uczestnicząc w innych akcjach Banku Millennium. Na dodatek okres karencji został skrócony o rok.

Bank Millennium regularnie promuje swój rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Konto 360°, który występuje także w wersji Student (dla osób w wieku 18-26 lat). W najnowszej akcji, trwającej do 8 listopada 2021 r., do zdobycia jest w sumie 250 zł.

Kto może skorzystać z tej oferty?

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych pod warunkiem, że w dniu rozpoczęcia promocji – czyli 10 września 2021 r. – nie posiadała w Banku Millennium jakiegokolwiek produktu ani nie była stroną jakiejkolwiek umowy zawartej z tym bankiem.

W związku z tym z udziału w tej promocji wyklucza także bycie osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium, np. jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Z akcji nie skorzystają także użytkownicy takich produktów jak karty przedpłacone, dodatkowe karty kredytowe, poręczyciele kredytów.

Dodajmy, że w promocji nie mogą uczestniczyć także ci, którzy brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student i otworzyli w jej ramach wspomniane rachunki po 1 stycznia 2017 r. Oznacza to, że w tej akcji okres karencji został skrócony o rok.

Załóż konto i zgarnij 250 zł

Czas najwyższy przejść do opisu zadań czekających na uczestników tej akcji. A te są całkiem proste:

Start
 • Krok 1

  Do 8 listopada 2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie promocji i zaakceptuj jej regulamin, po czym zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty.

  Pamiętaj, że składając wniosek o jedno ze wspomnianych kont, musisz wyrazić zgody na otrzymywanie od Banku Millennium informacji handlowych lub marketingowych elektronicznie i telefonicznie.

 • Krok 2

  Do 30 listopada 2021 r.:

  • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem;
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.
 • Premia

  Pierwszą część premii otrzymasz na nowo otwarty rachunek do 23 grudnia 2021 r.

 • Krok 3

  W grudniu 2021 r. oraz w styczniu i lutym 2022 r.:

  • zasil nowo otwarte konto kwotą co najmniej 1000 zł (może to być kilka wpływów);
  • wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem.

  Uwaga: Jeśli założyłeś Konto 360° Student, to wpływy na Twój rachunek muszą wynieść tylko 500 zł!

  Za każdy z miesięcy spełniania warunków otrzymasz premię cząstkową - 50 zł (łącznie 150 zł).

 • Krok 4

  Jeśli założyłeś rachunek przez selfie, do 28 lutego 2022 r. musisz złożyć w oddziale banku wzór podpisu i okazać dokument tożsamości, w przeciwnym razie nie otrzymasz premii!

 • Premia

  Druga część premii - 150 zł - trafi na Twoje Konto 360° do 31 marca 2022 r.

Mission complete!

To musisz wiedzieć

 • Wnioski o Konto 360° lub Konto 360° Student złożone w inny sposób niż na stronie promocji nie uprawniają do ubiegania się o nagrody.
 • Przy ocenie warunków promocji bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami uczestnika w Millennium, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi i związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii.
 • Nagrody, które otrzymasz, zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.
 • Przed wypłatą bonusów nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych.

Konta osobiste w Banku Millennium

Bank Millennium oferuje Konto 360°, które jest dostępne także w wersji Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 lat). Warunki uniknięcia opłat za ich prowadzenie są tożsame z tym, co musisz zrobić, by zyskać premie!

Konto 360°

Standardowo opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł. Bank nie pobierze jej, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną transakcję wydaną do konta kartą lub Blikiem i zapewnisz wpływ w wysokości min. 1000 zł. Takie same zadania trzeba wypełnić, by uniknąć opłaty za kartę w wysokości 7 zł.

Oferta nieaktywna
Bank Millennium
 • Konto
  0 zł / 8 zł

 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Szczegółowe informacje o tym rachunku znajdziesz w naszej analizie.

Konto 360° Student

Posiadacze tej wersji konta (dostępnej dla osób w wieku 18-26 lat) nie muszą zapewniać wpływu, by prowadzenie rachunku, jak i wydanej do niego karty, było bezpłatne. Konieczne jest jedynie wykonanie w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji kartą lub Blikiem. Jeśli jednak chcesz zdobyć premię w opisywanej promocji, to musisz zadbać o wpływ min. 1 000 zł na rachunek. Dodatkowo, klienci z tej kategorii wiekowej mają za darmo wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie.

Oferta nieaktywna
Bank Millennium
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Więcej szczegółów podaliśmy w prześwietleniu tego rachunku.

Premia za konto to nie wszystko

Nagrody w tej promocji mogą być tylko początkiem interesującej współpracy z Bankiem Millennium. Jako klient tej instytucji, możesz skorzystać także z innych propozycji i powiększyć swój zysk.

Zysk bez wielkiego wysiłku

Bank Millennium konsekwentnie zachęca do zakładania Konta 360° niezłymi premiami i prostymi warunkami. Doceniamy, że w nowej odsłonie promocji jedna z premii zostanie wypłacona wkrótce po otwarciu Konta 360°. Zdobycie drugiego bonusu wymaga pewnego wysiłku, aktywności na rachunku w trzech kolejnych miesiącach. Wymagania nie są skomplikowane, więc z pewnością sobie z nimi poradzisz.

Sama oferta Millennium może przyciągać uwagę. Ciekawy program poleceń, nowoczesna bankowość internetowa i mobilna, liczne usługi dodatkowe sprawiają, że warto na dłużej zostać w tym banku i korzystać z kolejnych promocji.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(9)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Marianna
Gość

Na stronie banku nie ma możliwości otwarcia konta ani poprzez potwierdzenie tożsamości z innego konta bankowego (które jest na liście) ani poprzez tzw selfie. Niby są opcje, ale w efekcie w ogóle nie działają. Po przejściu etapów pokazuje się komunikat, ze trzeba udać się do placówki bankowej. Pracownik banku uważa, ze to wina innego banku, wybierają inny bank, efekt jest taki sam.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Marianna

Niestety niewiele możemy dodać. Może ktoś z Czytelników miał podobny problem i może coś doradzić?

Odpowiedz

W
Waldek
Gość

Można powiązać promocję razem z tą za założenie konta z polecenia?

Nie wiem czy dobrze rozumiem, że z poniższego zapisu wynika, że nie ma takiej możliwości:

"Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu, chyba, że regulamin danej promocji stanowi inaczej."

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Waldek

Niestety tej promocji nie można połączyć z programem poleceń.

Odpowiedz

K
Konrad_G
Gość

Cześć :) czy bank po złożeniu wniosku wysyła powiadomienie mailem o aktywacji promocji?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Konrad_G

Z informacji jakie uzyskałem wynika, że po skorzystaniu z promocji otrzymasz sms z potwierdzeniem tego faktu, a potem bank przypomni Ci o konieczności spełnienia warunków.

Odpowiedz

R
Robert
Gość

Jak sprawdzić czy rachunek był otwarty w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej? Miałem kiedyś konto w Milenium i zamknąłem dwa lata temu.

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Robert

Może infolinia? Albo stare maile od banku?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@paladinek

Jakiś czas temu zgłębiałem ten problem. Z uzyskanych informacji wynika, że doradca jest w stanie ustalić datę otwarcia/zamknięcia rachunku, ale nie ma wiadomości, czy otwarcie konta było w ramach promocji. Jedyna droga to chyba faktycznie poszukanie dokumentów z okresu zakładania rachunku, jeśli jest szansa, że je zachowałeś.

Odpowiedz