Wróć

Kia Rio i 1231 innych nagród w loterii dla posiadaczy kart Visa banków z Grupy BPS

Publikacja:
Kia Rio i 1231 innych nagród w loterii dla posiadaczy kart Visa banków z Grupy BPS
Czas trwania
Cel (zysk) Samochód Kia Rio lub jedna z ponad tysiąca pozostałych nagród.
Uczestnik Posiadacz karty Visa wydanej przez bank z Grupy BPS.
Po drodze Transakcje kartą.
Im częściej będziesz płacił kartą Visa jednego z banków Grupy BPS, tym większe będą Twoje szanse na wygranie samochodu Kia Rio lub jednej z ponad tysiąca pozostałych nagród, które będą rozdawane w poszczególnych tygodniach i miesiącach. Tylko od Ciebie zależy, jak wiele losów zdobędziesz. Prawda, że brzmi zachęcająco?

Loteria "Jeden krok do wygrywania"

Organizatorem akcji jest spółka Unique One.

Do kiedy możesz skorzystać?

Transakcje premiowane zdobyciem losów można wykonywać do 28 stycznia 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia są 1232 nagrody, które zostaną rozlosowane wśród osób, które wyrażą chęć wzięcia udziału w loterii:

 • Nagroda główna - samochód Kia Rio o wartości 75 tys. zł.
 • Nagrody miesiąca - w każdym z miesięcy trwania loterii do rozdania jest 30 voucherów o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro oraz 3 nagrody rzeczowe:
  • we wrześniu żelazko z generatorem pary Philips (o wartości 1699 zł),
  • w październiku robot planetarny Bosh (1600 zł),
  • w listopadzie iRobot Roomba I5+ (1999 zł),
  • w grudniu ekspres do kawy de Longhi (2100 zł),
  • w styczniu Xbox Series X (2500 zł).
 • Nagrody tygodnia - w każdym tygodniu spośród osób zarejestrowanych w loterii zostanie rozlosowanych 50 voucherów do Allegro na kwotę 50 zł.

Jedna osoba może wygrać po jednej nagrodzie danego rodzaju.

W regulaminie loterii przewidziano też nagrody dla pracowników banku, którzy będą informowali klientów o tej akcji:

 • nagroda główna - 5 tys. zł,
 • 15 kart podarunkowych Allegro o wartości 500 zł każda.

Doradca otrzyma voucher do Allegro, jeśli osoba, która wpisała jego ID Doradcy, wygra jedną z nagród rzeczowych. Wygrana pieniężna przypadnie temu pracownikowi, którego identyfikator został wpisany przez zdobywcę samochodu.

Czy możesz skorzystać?

W loterii mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, zamieszkałe na terenie Polski i posiadające kartę Visa wydaną przez bank należący do Grupy BPS. Regulamin dopuszcza udział osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Co musisz zrobić?

Droga do wygrania Kia Rio w loterii

 • Krok 1. Jak najszybciej zarejestruj swój udział w loterii

  Jak najszybciej zarejestruj udział w loterii, wypełniając specjalny formularz zgłoszeniowy

  Nie zapomnij o akceptacji regulaminu i wyrażeniu zgody na ujawnienie przez organizację płatniczą Visa organizatorowi informacji nt. zrealizowania przez Ciebie warunków uprawniających do zdobycia losów. Zgoda na kontakty marketingowe nie jest konieczna.

  Po prawidłowej rejestracji zobaczysz potwierdzenie tego faktu na ekranie oraz otrzymasz od organizatora wiadomość na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

  Regulamin dopuszcza możliwość zarejestrowania w loterii kilku kart Visa, ale każda z nich musi być zgłoszona oddzielnie, z podaniem innego adresu e-mail.

 • Krok 2. Do 28 stycznia 2024 r. jak najczęściej płać kartą Visa banku z Grupy BPS

  Do 28 stycznia 2024 r. aktywnie korzystaj z karty Visa banku z Grupy BPS; nie ma znaczenia, czy jest to karta debetowa, czy kredytowa.

  Za każdą transakcję wykonaną kartą w stacjonarnym punkcie handlowym otrzymasz 1 los. Płacąc mobilnie lub za zakupy internetowe, zdobędziesz 2 losy.

  Dodatkową szansę na wygranie samochodu da Ci wpisanie w formularzu zgłoszeniowym ID Doradcy, czyli identyfikatora pracownika banku, który poinformował Cię o loterii.

  W loterii nie biorą udziału transakcje money transfer, to jest m.in. zasilenia kart Revolut czy konta SkyCash, oraz płatności bezpośrednio związane z udziałem w grach hazardowych wykonane w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. Wykluczenie nie obejmuje loterii promocyjnych i audioteksowych.

 • Krok 3. Śledź pocztę elektroniczną, odbieraj połączenia telefoniczne

  Losowania nagród będą się odbywały według harmonogramu podanego w regulaminie loterii.

  Wkrótce potem zdobywcy voucherów do Allegro zostaną powiadomieni przez organizatora o wygranej w wiadomości przesłanej na adres e-mail podany w zgłoszeniu do udziału w loterii. Gdybyś znalazł się w gronie laureatów, będziesz miał 5 dni roboczych od daty otrzymania wiadomości na przesłanie dokumentów i informacji wymaganych przez organizatora.

  Laureaci nagród rzeczowych otrzymają wskazówki co do dalszego postępowania podczas rozmowy telefonicznej, która zostanie zainicjowana przez przedstawiciela organizatora czwartego lub piątego dnia roboczego po dacie losowania.

 • Premia. Odbierz nagrodę, którą przydzielił Ci los

  Wszystkie nagrody zostaną wydane po dopełnieniu przez laureatów wymaganych formalności.

  Vouchery do Allegro będą przesłane do 5 lipca 2024 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu do loterii.

  Wspomniana data to także ostateczny termin nadania przez organizatora przesyłki kurierskiej z nagrodą rzeczową oraz dokumentami niezbędnymi do zarejestrowania samochodu. Termin jego odbioru w Warszawie będzie uzgodniony w toku indywidualnych ustaleń.

  Rozliczeniami z urzędem skarbowym nie musisz się martwić. Część nagród nie podlega opodatkowaniu, a w przypadku tych, przy których pojawia się danina dla fiskusa, organizator zajmie się dopełnieniem niezbędnych formalności.

Mission complete!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos