1500 zł dla polecającego konto w programie Polecam Przekorzystnie, a dla nowego klienta nagroda w wybranej promocji Banku Pekao SA

Publikacja:
1500 zł dla polecającego konto w programie Polecam Przekorzystnie, a dla nowego klienta nagroda w wybranej promocji Banku Pekao SA
Czas trwania
Cel (zysk) Nowy klient: nagroda w promocji powitalnej wybranego rachunku. Obecny klient: max 1500 zł.
Uczestnik Nowy i obecny klient Pekao SA.
Po drodze Nowy klient – transakcja bezgotówkowa. Obecny klient – przekazanie kodu polecenia.
Kolejna odsłona programu poleceń Banku Pekao SA nie przynosi istotnych zmian jego zasad. Polecający może zgarnąć premię uzależnioną od rekomendowanego rachunku, maksymalnie 1500 zł. Polecony otrzyma nagrodę w wybranej przez siebie promocji powitalnej.

Program poleceń "Polecam Przekorzystnie"

Organizatorem programu jest Bank Pekao SA.

Do kiedy możesz skorzystać?

13. edycja programu "Polecam Przekorzystnie" trwa do 15 maja 2024 r.

Co możesz zyskać?

Nagrodą dla osoby poleconej (nowego klienta) jest premia przewidziana w promocji powitalnej wybranego przez nią rachunku.

Występując w roli polecającego (obecnego klienta), zyskasz nagrodę uzależnioną od poleconego konta:

 • 50 zł za Konto Przekorzystne dla młodych (dla osób w wieku 18-26 lat);
 • 100 zł za Konto Przekorzystne, Konto Świat Premium i Konto Przekorzystne Biznes.

Polecony może otrzymać maksymalnie 1500 zł.

Czy możesz skorzystać?

Nowym klientem (poleconym) może być osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadająca polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terenie Polski, która od 1 października 2021 r. do 19 stycznia 2024 r. (włącznie) nawet przez jeden dzień nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, lokaty terminowej, czy rachunku firmowego. Istnieje też dodatkowy warunek: w dniu przystępowania do programu polecony nie może być posiadaczem żadnego produktu kredytowego w Pekao.

W roli polecającego może wystąpić klient Banku Pekao posiadający w nim rachunek osobisty prowadzony w polskich złotych, który ukończył 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz polską rezydencję podatkową.

Co musisz zrobić?

Nowy klient: Droga po premię w promocji wybranego rachunku z oferty Pekao SA
 • Krok 1. Wybierz rachunek dla siebie i zapoznaj się ze związaną z nim promocją

  Jak najszybciej zastanów się nad wyborem odpowiedniego dla siebie konta z oferty Pekao i zapoznaj się z warunkami dotyczącej go promocji powitalnej.

 • Krok 2. Do 15 maja 2024 r. załóż Konto Przekorzystne lub Konto Przekorzystne dla Młodych albo Konto Przekorzystne Biznes lub Konto Świat Premium

  Do 15 maja 2024 r. musisz zostać klientem Banku Pekao i podpisać umowę o wybrany produkt:

  • Konto Przekorzystne lub Konto Przekorzystne dla Młodych
  • Konto Przekorzystne Biznes lub
  • Konto Świat Premium

  We wniosku podaj kod polecenia otrzymany od polecającego! Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby Ci go przekazać, wypełnij formularz – prześlemy Ci nasz kod.

  Dla ułatwienia odnalezienia miejsca na kod polecenia zamieszczamy zrzut ekranu.

  Miejsce na wstawienie kodu polecenia we wniosku o Konto Przekorzystne w banku Pekao
 • Krok 3. Przystąp do programu Polecam Przekorzystnie

  Także do 15 maja 2024 r. przystąp do programu Polecam Przekorzystnie w aplikacji mobilnej PeoPay Dla Ciebie lub w bankowości elektronicznej Pekao24 w sekcji Oferty i Wnioski.

  Pamiętaj, by rozwinąć wykaz zgód i zaznaczyć WSZYSTKIE "okienka".

  Musisz zgodzić się na otrzymywanie z banku informacji handlowych drogą elektroniczną i o charakterze marketingowym drogą telefoniczną oraz podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu. Konieczne jest także wyrażenie zgody na ujawnienie przez bank polecającemu informacji, że spełniłeś wszystkie wymagania programu poleceń i otrzyma on nagrodę.

 • Krok 4. Wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś rachunek i przystąpiłeś do programu Polecam Przekorzystnie, wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową. Możesz płacić kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay.

  Do limitu wymaganych operacji nie są wliczane transakcje zwrócone oraz wykonane w punktach handlowo-usługowych opisanych kodami MCC wskazanymi w regulaminie obecnej edycji programu poleceń. Chodzi o internetowe przekazy pieniężne (kod 4829), przekazy w instytucjach finansowych (MCC 6050) oraz niefinansowych obejmujące walutę obcą, zlecenia pieniężne i czeki podróżne (MCC 6051). Nie zostaną uwzględnione także płatności Blikiem!

 • Krok 5. Zrealizuj warunki aktywności w promocji powitalnej wybranego rachunku

  Otrzymanie nagrody przez polecającego zależy od tego, czy wykonasz wspomnianą wyżej transakcję bezgotówkową, natomiast premia dla Ciebie uzależniona jest od zrealizowania warunków promocji powitalnej dotyczącej wybranego przez Ciebie rachunku.

 • Premia. Odbierz należną Ci premię

  Należną Ci premię otrzymasz według zasad opisanych w regulaminie promocji powitalnej dotyczącej wybranego przez Ciebie rachunku.

  W przypadku klientów indywidualnych nagroda nie podlega opodatkowaniu. Premia zdobyta w akcji dotyczącej rachunku firmowego ma związek z działalnością gospodarczą i powinieneś się z niej rozliczyć z fiskusem według zasad obowiązujących w Twojej firmie.

Mission complete!

Przykładowo: Twój znajomy (polecający) otrzyma premię za skuteczną rekomendację, jeśli założysz rachunek w styczniu i wymaganą transakcję bezgotówkową zrealizujesz do końca lutego 2024 r.

Kiedy już zostaniesz klientem Pekao, będziesz mógł polecać konta z jego oferty kolejnym osobom. Za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz oczywiście odpowiednią premię 😉

Obecny klient: Droga do 1500 zł w Banku Pekao SA
 • Krok 1. Do 15 maja 2024 r. przystąp do programu Polecam Przekorzystnie

  Do 15 maja 2024 r. przystąp do programu Polecam Przekorzystnie w aplikacji mobilnej PeoPay Dla Ciebie lub w bankowości elektronicznej Pekao24 w sekcji Oferty i Wnioski, a następnie zaakceptuj jego regulamin oraz wyraź wymagane zgody marketingowe.

  Bank oczekuje, że zgodzisz się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i o charakterze marketingowym drogą telefoniczną. Musisz też podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu.

  Uwaga! Jeśli brałeś udział w programie jako polecający w którejś z poprzednich edycji, ponowna rejestracja w programie nie jest wymagana – taką informację otrzymaliśmy z banku.

 • Krok 2. Przekaż osobie poleconej kod polecenia

  Przekaż osobie, której rekomendujesz skorzystanie z produktów Banku Pekao, swój kod polecenia.

  Pamiętaj, że warunkiem otrzymania przez Ciebie nagrody jest wpisanie przez poleconego kodu polecenia we wniosku o otwarcie rachunku.

 • Krok 3. Czuwaj nad wywiązaniem się przez poleconego z jego obowiązków

  Przyznanie Ci premii uzależnione jest od spełnienia warunków promocji przez poleconego. Czuwaj więc dyskretnie nad wywiązaniem się przez niego z obowiązków, m.in. wyrażenia zgód marketingowych, wykonania min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą,

 • Premia. Odbierz premie za skuteczne rekomendacje (maksymalnie 1500 zł)

  Nagroda – 50 lub 100 zł za każde skuteczne polecenie (maksymalnie 1500 zł) – wpłynie na Twój rachunek do 15. dnia miesiąca następującego po tym, w którym osoba polecona wywiązała się ze swoich obowiązków.

  Premie otrzymane w ramach tej akcji nie podlegają opodatkowaniu.

Mission complete!

Zwracamy uwagę, że regulamin pozwala, byś otrzymał maksymalnie 15 nagród. Jeśli wśród poleconych przez Ciebie osób będą posiadacze Konta Przekorzystnego dla Młodych, to Twoja premia będzie niższa niż dopuszczalne 1500 zł, bo bonus za skuteczną rekomendację tego rachunku wynosi 50 zł a nie 100 zł.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,3% min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Konto Świat Premium

Bank Pekao
 • Konto
  0 zł / 50 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za zagraniczne transakcje kartą.
 • Konto
  0 zł / 12 zł

 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,50 zł

Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.3
(12 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos