Wróć

Ponownie 80 zł w formie karty podarunkowej lub 4 bilety do kina w programie „Polecam mój Bank” w Santanderze

Publikacja:
Ponownie 80 zł w formie karty podarunkowej lub 4 bilety do kina w programie „Polecam mój Bank” w Santanderze
Czas trwania
Cel (zysk) Nagrody dla nowego i obecnego klienta: 80 zł w formie karty podarunkowej (Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando) lub 4 bilety do kina Cinema City.
Uczestnik Klient banku i nowy klient, który nie posiadał w Santanderze rachunku osobistego w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Po drodze Polecający (obecny klient) musi przekazać swój kod polecający nowemu klientowi i wykonać min. jedną płatność kartą. Z kolei osoba polecona musi otworzyć Konto Jakie Chcę oraz wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
Świetna wiadomość! Santander Bank Polska powraca ze swoim programem poleceń i w aktualnej edycji rozdaje bonusy w formie karty podarunkowej do wybranego sklepu o wartości 80 zł lub 4 biletów do kina. Warunki uzyskania nagrody są całkiem proste, a szansę na zdobycie bonusu ma zarówno polecony, jak i polecający.

Organizatorem programu „Polecam mój Bank- edycja 4” jest Santander Bank Polska. Obecni klienci mogą polecać jego produkty i przekonywać innych do skorzystania z nich do 30 czerwca 2023 r. To także data graniczna przystąpienia do programu przez osoby polecone.

Za spełnienie dość prostych warunków aktywności przez osobę rekomendowaną obie strony – polecający i polecony – otrzymają bonus w postaci:

 • karty podarunkowej o wartości 80 zł do wykorzystania w wybranym sklepie (do wyboru: Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando) lub
 • 4 biletów do kin Cinema City.

W danym miesiącu kalendarzowym polecający może otrzymać premię za 5 osób, którym rekomenduje rachunek, tak więc występując w tej roli, maksymalnie możesz zyskać nawet 400 zł w ciągu miesiąca.

Pamiętaj, że otwierając konto z czyjegoś polecenia, sam możesz stać się polecającym i zarabiać na pozyskiwaniu nowych klientów dla banku.

Kto może być uczestnikiem promocji?

Wymagania regulaminu są jasno i precyzyjnie sformułowane.

Osobą polecającą może być posiadacz konta osobistego w złotych polskich z kartą debetową w Santanderze z usługą Santander internet i aplikacją mobilną banku, posiadający polskie obywatelstwo i pełną zdolność do czynności prawnych.

Z kolei osobą poleconą (nowym klientem) może być osoba pełnoletnia, posiadająca polskie obywatelstwo i pełną zdolność do czynności prawnych, która nie posiadała (także jako współposiadacz) konta w Santander Bank Polska w ciągu 12 miesięcy poprzedzających udział w promocji.

Zarówno polecający, jak i osoba polecona nie może mieć wyrażonego sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych i musi zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK). Niezależnie od tego, w jakiej roli wystąpisz w tej promocji, powinieneś podać bankowi numer telefonu i adres mailowy do kontaktu.

Osoba polecona dodatkowo musi wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji (chodzi o informację dla obecnego klienta, że spełnione zostały warunki akcji).

Co zrobić, by zyskać bonus za otwarcie konta z polecenia?

Programy poleceń wymagają, by określoną aktywnością wykazali się polecający i polecony. Tak też jest w tym przypadku, ale zakres działań dla każdej ze stron jest nieco inny. Zacznijmy od wymagań wobec osoby rekomendowanej, czyli nowego klienta.

Start
 • Krok 1

  Do 30 czerwca 2023 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i usługą bankowości elektronicznej i zawrzyj z bankiem umowy o te produkty.

  Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu promocji oraz wyrażeniu zgody, by polecający wiedział, jakie warunki programu spełniłeś, a których Ci brakuje. Następnie zaloguj się do bankowości elektronicznej i wpisz otrzymany od znajomego kod polecenia w rubryce związanej z programem poleceń. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: MBK3R4​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

  Ważne! Wszystkie te czynności musisz wykonać w ciągu 30 dni od otwarcia konta, ale nie później niż do 30 czerwca 2023 r.

 • Krok 2

  Do końca kolejnego miesiąca następującego po otwarciu konta dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł w dowolnym punkcie usługowo–handlowym lub serwisie internetowym.

 • Krok 3

  Informację o nagrodzie otrzymasz w ciągu 5 dni roboczych po spełnieniu warunków ich otrzymania w swojej bankowości internetowej w zakładce Program poleceń.

  Od tej pory masz 30 dni na wybór nagrody!

 • Premia

  Bonus w postaci wybranej karty podarunkowej lub biletów do kina otrzymasz po dokonaniu wyboru nagrody. Minimalny okres ważności nagród to 60 dni.

Mission complete!

O tym musisz wiedzieć!

 • Przypominamy: składając wniosek o produkty Santandera, nie możesz wyrazić sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych oraz musisz zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK).
 • Pamiętaj też, że bank honoruje jedynie płatności kartą debetową; płatności Blikiem oraz płatności zbliżeniowe Blikiem nie spełniają warunków akcji.
 • W dniu wypłaty nagrody musisz posiadać otwarte konto wraz z kartą, aplikacją mobilną i bankowością internetową.
 • W przypadku założenia konta wspólnego, nagrodę otrzyma tylko jeden ze współwłaścicieli. Być może lepszym pomysłem będzie założenie dwóch oddzielnych kont i zgarnięcie większej premii? 😉

Na koniec dobra informacja – wypłacona premia jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać z fiskusem.

Zadania dla polecającego

Jeśli jesteś obecnym klientem banku, Twoje obowiązki sprowadzają się do znalezienia osoby chętnej do otwarcia Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska i dopilnowania, aby spełniła ona warunki promocji. Sam również musisz jednak wykazać się drobną aktywnością...

Start
 • Krok 1

  Zaakceptuj regulamin aktualnej edycji programu poleceń oraz wygeneruj kod polecający w aplikacji mobilnej lub w bankowości internetowej Santander Bank Polska.

  Uwaga! Jeżeli brałeś udział w poprzedniej edycji, Twój wcześniejszy kod zachowuje ważność, musisz jednak ponownie zaakceptować regulamin programu.

 • Krok 2

  Do 30 czerwca 2023 r. znajdź osobę zainteresowaną otwarciem rachunku osobistego w Santander Bank Polska i przekaż jej kod polecający.

 • Krok 3

  Również do 30 czerwca 2023 r. wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą debetową wydaną do Twojego konta na dowolną kwotę.

 • Informacja

  Trzymaj kciuki, by rekomendowany spełnił "swoje" warunki promocji.

 • Premia

  Zasady przyznawania nagród są identyczne jak w przypadku osób poleconych.

  Pamiętaj więc, że (podobnie jak Twój znajomy) po otrzymaniu informacji o nagrodzie masz 30 dni na wybór bonusu.

Mission complete!

Przydatne informacje

Pamiętaj, że premię otrzymasz tylko za skuteczną rekomendację, czyli taką, w wyniku której polecony nie tylko otworzy rachunek w Santanderze, ale i wywiąże się z innych obowiązków nałożonych na niego przez regulamin. Pomyśl więc, jak dyskretnie czuwać nad działaniami osoby rekomendowanej, mobilizować ją do wypełnienia zadań. Zwróć też uwagę, że bank wymaga drobnej aktywności również od obecnego klienta (choć jedna płatność kartą).

W przypadku posiadaczy kont wspólnych osobą polecającą może być każdy ze współposiadaczy rachunku.

Bank nie stawia ograniczeń co do liczby osób, którym przekażesz kod polecenia. Zastrzegł jednak, że nagrodę przekaże za maksymalnie 5 skutecznych rekomendacji w miesiącu.

Przed przekazaniem nagrody bank sprawdzi, czy wciąż posiadasz otwarte konto wraz z kartą, aplikacją mobilną i bankowością internetową, a także czy nie odwołałeś udzielonych zgód marketingowych.

Premia dla obecnego klienta również jest zwolniona z opodatkowania.

Konto Jakie Chcę – co warto o nim wiedzieć?

Podstawowym rachunkiem osobistym, który można polecić w ramach programu poleceń, jest Konto Jakie Chcę.

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
Konto
0 zł / 6 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

0 zł / 6 zł


opłaty unikniesz, jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł/mies. i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Karta
0 zł / 8 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 8 zł

jeżeli masz mniej niż 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli spełnisz ten sam warunek co przy zwolnieniu z opłaty za konto, czyli zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

od 1 lipca 2023 r. opłata będzie wynosić 9 zł, a unikniesz jej, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Bankomaty
0 zł / 5 zł
Bankomaty 0 zł / 5 zł

 • 0 zł - za wszystkie bankomaty dla klientów do 26. roku życia
 • 0 zł - bankomaty Santander Bank Polska
 • 5 zł za pozostałe maszyny dla klientów powyżej 26 lat

możesz także wykupić miesięczny pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów za 7 zł/mies.

od 1 lipca 2023 r. wypłata z bankomatów obcych będzie kosztować 3 zł (koszt pakietu bezpłatnych wypłat będzie wynosić 5 zł/mies.)

Przelew internetowy
0 zł
Zwykły przelew internetowy

0 zł


+ darmowe przelewy natychmiastowe bez ograniczeń

 • Szczegóły oferty

Konto

Karta

Bankomaty i operacje gotówkowe

Przelewy

Inne

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 13. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł / 6 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku

  opłaty unikniesz, jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł/mies. i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Karta Dopasowana (Mastercard / Visa)

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  15 zł dla osób powyżej 26. roku życia

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 8 zł

  od 1 lipca 2023 r. opłata za kartę wyniesie 9 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  jeżeli masz mniej niż 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli spełnisz ten sam warunek co przy zwolnieniu z opłaty za konto, czyli zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

 • Płatność kartą za granicą

  2,8% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - za wszystkie bankomaty dla klientów do 26. roku życia
  • 0 zł - bankomaty Santander Bank Polska
  • 5 zł za pozostałe maszyny dla klientów powyżej 26 lat

  możesz także wykupić miesięczny pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów za 7 zł/mies.

  od 1 lipca 2023 r. wypłata z bankomatów obcych będzie kosztować 3 zł (koszt pakietu bezpłatnych wypłat będzie wynosić 5 zł/mies.)

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  dla klientów do 26. roku życia:

  • 0 zł

  dla klientów powyżej 26. roku życia:

  • 5 zł - wypłata EUR
  • 10 zł - pozostałe waluty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł - wpłatomaty własne banku

 • Cashback
  • 0 zł dla osób do 26 lat
  • 1,50 zł dla osób powyżej 26 lat
 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku
  • 5 zł dla osób do 26 lat
  • 10 zł dla osób powyżej 26 lat
 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 20 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Jakie Chcę.

Bonusy nie tylko na powitanie

Oferta Santander Bank Polska jest na tyle interesująca, że przekonanie do niej znajomych nie powinno być trudne – choćby ze względu na całkiem wysoką wartość premii za założenie konta oraz bezterminową promocję pozwalającą na uzyskanie 1% zwrotu za płatności za media (nawet 25 zł miesięcznie). Ponadto Santander coraz częściej organizuje akcje specjalne dla zaproszonych klientów.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos