Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 310 zł za regularne inwestowanie z mBankiem.

150 zł za regularne inwestowanie z mBankiem

Publikacja:
150 zł za regularne inwestowanie z mBankiem
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł w formie przelewu.
Uczestnik Klient indywidualny mBanku posiadający usługę Supermarket Funduszy Inwestycyjnych (SFI) i powiązany z nią rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR).
Po drodze Regularne inwestowanie.
mBank zachęca do regularnego inwestowania nie tylko argumentem, że w ten sposób można zgromadzić większy kapitał, niż tylko odkładając pieniądze na rachunku, ale i premią do 150 zł. Wysokość bonusu zależy od tego, w jaki sposób rozpoczniesz pomnażanie środków.

Promocja "Regularne inwestowanie"

Organizatorem akcji jest mBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 7 lutego 2024 r. Możliwe, że zakończy się wcześniej, gdyż bank ograniczył maksymalną liczbę wniosków do 300 tys. Gdy limit będzie bliski wyczerpania, bank poinformuje o tym na stronie internetowej promocji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest maksymalnie 150 zł premii gotówkowej. Bonus za regularne inwestowanie wynosi 100 zł. Tyle samo możesz otrzymać za założenie celu inwestycyjnego, ale jeśli zrobisz to w aplikacji mobilnej, zyskasz dodatkowe 50 zł.

Czy możesz skorzystać?

W akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne będące klientami indywidualnymi mBanku, które posiadają w nim usługę Supermarket Funduszy Inwestycyjnych (SFI) i powiązany z nią rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR).

Co musisz zrobić?

Droga po 150 zł premii w mBanku
 • Krok 1. Do 7 lutego 2024 r. złóż wniosek o zakup funduszy lub o założenie celu inwestycyjnego

  Do 7 lutego 2024 r. zaloguj się do bankowości internetowej mBanku i w usłudze Supermarket Funduszy Inwestycyjnych złóż wniosek o zakup funduszy lub o założenie celu inwestycyjnego.

  Cel inwestycyjny możesz też założyć w aplikacji mobilnej mBanku. Wybierając tę opcję, masz szansę na dodatkową premię w wysokości 50 zł.

  mBank przygotował zestaw informacji, które z pewnością przydadzą się początkującym inwestorom. Przedstawia w nim podpowiedzi dotyczące inwestowania i związane z tym opłaty.

 • Krok 2. Wypełnij ankietę inwestycyjną MIFID

  Wypełnij ankietę inwestycyjną MIFID, by dowiedzieć się, jakie produkty inwestycyjne są dla Ciebie odpowiednie.

  Na podstawie ankiety MIFID może okazać się, że fundusz, który wybrałeś, jest:

  • niewystarczająco zgodny z Twoim profilem inwestycyjnym. Wówczas otrzymasz ostrzeżenie o tym fakcie we wniosku promocyjnym. Możesz je zignorować i inwestować w wybrany produkt;
  • sprzeczny z Twoim profilem inwestycyjnym. W tej sytuacji zostaniesz o tym poinformowany i będziesz musiał wybrać zakup jednostek innego funduszu z listy dostępnej w załączniku nr 1 do regulaminu promocji;
  • zgodny z Twoim profilem inwestycyjnym – wówczas nie otrzymasz żadnego ostrzeżenia, możesz złożyć wniosek.
 • Krok 3. Rozpocznij regularne inwestowanie

  Także do 7 lutego 2024 r.:

  • wybierz fundusz (jeśli zdecydujesz się na taką formę inwestowania), w który będziesz inwestować spośród tych wymienionych w załączniku do regulaminu;
  • zaznacz, że chcesz wziąć udział w promocji;
  • ustal pierwszą wpłatę na przynajmniej 2000 zł (gdy będziesz kupował jednostki uczestnictwa) lub 100 zł (jeśli zdecydujesz się na cel inwestycyjny) i regularne dopłaty w kwocie min. 200 zł (w przypadku jednostek funduszy) lub 100 zł miesięcznie (wybierając cel inwestycyjny).

  Uwaga: Saldo uczestnika promocji w ramach usługi SFI w dniu złożenia wniosku promocyjnego nie może być mniejsze niż na dzień rozpoczęcia promocji, tj. 7 listopada 2023 r. Gdyby tak było i wynikało to jedynie ze zmiany wycen posiadanych przez Ciebie w ramach SFI funduszy, to mBank uzna, że ten warunek jest spełniony i wypłaci premię. Nie otrzymasz jej, jeśli niższe saldo będzie wynikało z odkupienia przez Ciebie jednostek/tytułów uczestnictwa.

  Bank zastrzegł, że sprawdzi wartość zgromadzonych środków oraz to, czy nie złożyłeś zlecenia odkupienia jednostek/tytułów uczestnictwa.

  Dla uniknięcia niejasności, wyjaśnijmy dokładnie pojęcia, jakimi posługuje się bank:

  • zlecenie nabycia – dyspozycja jednorazowego nabycia jednostek/tytułów uczestnictwa funduszy w ramach SFI;
  • zlecenie stałe (zwane także regularnym inwestowaniem) – dyspozycja cyklicznego wykonywania zleceń zakupu jednostek uczestnictwa lub tytułów uczestnictwa w funduszu, która jest realizowana do czasu odwołania jej przez klienta.
 • Krok 4. Zabezpiecz środki na realizację zlecenia regularnego inwestowania

  W kolejnych 6 miesiącach zapewnij środki na realizację zlecenia regularnego inwestowania.

  Do czasu przekazania szóstego zlecenia nabycia w ramach złożonego zlecenia regularnego inwestowania nie możesz dokonać odkupienia lub konwersji jednostek/tytułów funduszy nabytych w ramach promocji.

 • Premia. Odbierz należną Ci premię

  Nagrodę zależną od metody rozpoczęcia inwestycji otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym zostanie zrealizowane ostatnie z 6 wymaganych zleceń nabycia jednostek funduszy inwestycyjnych lub zleceń stałych w ramach celu inwestycyjnego.

  Pieniądze zostaną przelane na ROR powiązany z SFI.

  Zdobyta w tej promocji premia nie podlega opodatkowaniu.

Mission complete!

Może brzmi to nieco skomplikowanie, więc posłużmy się przykładem. Jeżeli przystąpisz do promocji 10 listopada 2023 roku i wybierzesz na datę zlecenia stałego 11. dzień miesiąca, to abyś otrzymał premię, musi być zrealizowana dyspozycja kupna z 10 listopada oraz 6 transakcji w ramach zlecenia stałego (regularnego inwestowania). W tym przypadku pierwsze z nich będzie wykonane 11 listopada 2023 r. a ostatnie 12 kwietnia 2024 r.; premię otrzymasz do końca maja 2024 r.

Między 10 listopada 2023 r. a 12 kwietnia 2024 r. nie możesz złożyć zlecenia odkupienia/konwersji jednostek uczestnictwa funduszy nabytych w ramach promocji. W dniu przystępowania do akcji, czyli 10 listopada 2023 r., Twoje saldo w ramach usługi SFI nie może być mniejsze niż w dniu rozpoczęcia promocji, tj. 7 listopada 2023 r.

Inwestowanie za pośrednictwem usługi SFI wiąże się z ryzykiem i nie gwarantuje realizacji założonego celu inwestycyjnego ani uzyskania określonego wyniku. Musisz liczyć się z możliwością utraty przynajmniej części zainwestowanych środków.

Konto, którego dotyczy promocja

Rachunek maklerski

Biuro Maklerskie mBank
 • Konto
  50 zł / pół roku

 • Akcje z GPW
  0,39%, min. 5 zł
 • Kontrakty na WIG20
  9 zł
 • Rynki zagraniczne
  USA, DE, UK
Brak wymogu posiadania rachunku osobistego w mBanku, duży wybór ETF-ów (ponad 400).

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
Dawid
Gość

można drugi raz przystąpić gdy korzystałem z poprzedniej edycji?

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Dawid

na stronie https://www.mbank.pl/indywidualny/inwestycje-i-oszczednosci/regularne-odkladanie/cele-inwestycyjne/

pytania i odpowiedzi

Już inwestuję. Czy mogę założyć cel inwestycyjny? Aktualnie z celów inwestycyjnych mogą skorzystać wyłącznie Ci klienci, którzy nie posiadają żadnych jednostek funduszy. Pracujemy nad tym, aby w przyszłości wszyscy mogli z nich korzystać.
Czy mogę mieć więcej niż jeden cel? W tym momencie możliwe jest założenie wyłącznie jednego celu inwestycyjnego. Pracujemy nad tym, aby w przyszłości można było mieć ich więcej.

Odpowiedz

D
Dawid
Gość
@mar

Pytanie czy jak zakończyłem już poprzednia edycję sprzedałem wszystko i teraz zaczynam od nowa

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Dawid

jeśli od nowa, to powinien mieć zastosowanie zapis z regulaminu

Dodatkowe informacje 4. Każdą naszą promocję organizujemy odrębnie. Każda ma swój odrębny regulamin. Nasze promocje i regulaminy nie łączą się.

jedyne ograniczenie to podane na stronie banku (na dole gdzie informacje, dokumenty, nota) https://www.mbank.pl/indywidualny/inwestycje-i-oszczednosci/regularne-odkladanie/cele-inwestycyjne/

Do promocji klient może przystąpić tylko raz, niezależne od tego, czy korzysta z wniosku o cel inwestycyjny czy z wniosku o nabycie funduszy.

Odpowiedz

J
Janko
Gość
@mar

Ten zapis o jednym przystąpieniu odnosi się zapewne do konkretnej akcji. Jeśli wszystko, co zostało nabyte wczesniej, zostało już sprzedane, to nie widzę przeciwskazań do ponownego udziału, w regulaminie nie ma okresu karencji.

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Janko

zgadzam się, tak to widzę

Odpowiedz

P
Piotr
Gość

Czy nie lepiej kupić tańsze ETFy zamiast funduszy inwestycyjnych, które pobierają wysoką opłatę za zarządzenie?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Piotr

Decyzje inwestycyjne są indywidualną sprawą każdego inwestora. My, jako redaktorzy, nie możemy niczego rekomendować czy sugerować, mamy prawo tylko opisać dany produkt. Porad inwestycyjnych mogą udzielać tylko doradcy inwestycyjni posiadający odpowiednie uprawnienia.

Odpowiedz