600 zł premii z kartą kredytową World Mastercard od banku Citi Handlowy

Publikacja:
600 zł premii z kartą kredytową World Mastercard od banku Citi Handlowy
Czas trwania
Cel (zysk) 600 zł premii: 200 zł przelewem na rachunek karty, 400 zł w formie vouchera do sklepów Douglas.
Uczestnik Nowy klient Citi Handlowego, który po 1 lipca 2023 r. nie posiadał głównej karty kredytowej w tym banku.
Po drodze Transakcje bezgotówkowe, w tym w sieci Douglas.
200 zł za zakupy w sieci perfumerii Douglas i voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w tych sklepach - oto nagrody w najnowszej promocji karty kredytowej World Mastercard z oferty banku Citi Handlowy. Spełnienie warunków akcji może być miłym elementem zakupu prezentów świątecznych.

Promocja „Twoje zakupy w Douglas z Kartą Kredytową Citibank”

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 29 lutego 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 200 zł moneyback za zakupy dokonane w perfumeriach Douglas oraz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w tej sieci. Uczestnicy promocji mogą także otrzymać zwolnienie z opłaty rocznej za wydanie i obsługę karty przez 12 miesięcy (liczone od pełnego miesiąca po miesiącu wydania karty).

Czy możesz skorzystać?

W promocji nie mogą brać udziału osoby, które po 1 lipca 2023 r. posiadały w Citibanku główną kartę kredytową. Tradycyjnie regulamin nie pozwala na udział w akcji także obywatelom oraz rezydentom podatkowym USA.

Co musisz zrobić?

Droga do 600 zł premii w Citibanku
 • Krok 1. Do 29 lutego 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową World Mastercard

  Do 29 lutego 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową World Mastercard na stronie Citibanku.

 • Krok 2. Przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody.

  W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku dostarcz do banku aktualny dokument potwierdzający Twoje dochody. Lista akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji.

 • Krok 3. Podpisz umowę i aktywuj kartę

  Zawrzyj z Citi Handlowym umowę i aktywuj kartę kredytową w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Krok 4. Zapłać kartą w sieci Douglas

  Do końca pierwszego miesiąca po zawarciu umowy o kartę kredytową dokonaj przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej w sklepie stacjonarnym lub internetowym sieci Douglas.

  Transakcja może być dokonana kartą fizyczną lub nośnikiem zbliżeniowym. Nie może być to transakcja szczególna w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank (czyli np. zasilenie portfeli elektronicznych) ani zwrócona.

 • Premia. Odbierz 200 zł premii

  Za transakcje w sieci Douglas otrzymasz 200 zł w formie zasilenia rachunku karty kredytowej. Informację o przyznaniu premii bank przekaże Ci poprzez wiadomość w bankowości internetowej do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku promocji, a sam przelew trafi do Ciebie w ciągu kolejnych 30 dni.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z karty w kolejnych miesiącach

  W drugim, trzecim, czwartym i piątym miesiącu (każdym z nich osobno) po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych w dowolnych punktach handlowo-usługowych.

 • Premia. Odbierz 2 vouchery do sieci Douglas

  Za każde dwa miesiące aktywności otrzymasz voucher do wykorzystania w sieci Douglas o wartości 200 zł. Bank poinformuje Cię o nagrodzie poprzez wiadomość w bankowości internetowej do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku promocji, a sam voucher trafi do Ciebie w ten sam sposób w ciągu kolejnych 30 dni.

  e-Karta Douglas może być wykorzystana w sklepach stacjonarnych oraz na www.douglas.pl. Nie ma daty ważności i może być wykorzystana tylko jednokrotnie.

Mission complete!

Przedstawmy terminy spełniania zadań na przykładzie. Jeśli umowę o kartę kredytową podpiszesz w grudniu 2023 r., to transakcję w sieci Douglas powinieneś wykonać do końca stycznia 2024 r., a 200 zł zasili rachunek Twojej "kredytówki" do końca marca (informacja o nagrodzie trafi do Ciebie do końca lutego, a przelew w ciągu 30 dni od powiadomienia). W lutym, marcu, kwietniu i maju powinieneś wykonywać minimum 5 transakcji kartą w miesiącu, a vouchery do Douglas trafią do Ciebie do końca maja i do końca lipca 2024 r.

Wszystkie nagrody zwolnione są z podatku.

Karty kredytowe, których dotyczy promocja

Citibank Mastercard World

Citi Handlowy
 • Karta
  0 zł / 18 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
3.8
(4 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kaśka
Gość

Kiepska ta promocja, najpierw trzeba wydać 200 zł w Douglasie a potem dają 400 żeby zrobić tam kolejne zakupy; pewnie Douglas finansuje bonusy

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kaśka

Nie można wykluczyć, że Citibank współpracuje w jakiejś formie z Douglas.

Co do zasad akcji - są akcje z większą swobodą realizacji zadań i wydawania zdobytych nagród i takie, gdzie trzeba zrobić zakupy w określonych miejscach i wykorzystać voucher w określonym sklepie. Promocję Citibanku określiłbym jako mieszaną, bo występują w niej elementu obu rodzajów promocji.

Odpowiedz