150 zł do Biedronki za podniesienie limitu na karcie kredytowej Citibanku. Tylko dla zaproszonych

Publikacja:
150 zł do Biedronki za podniesienie limitu na karcie kredytowej Citibanku. Tylko dla zaproszonych
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł w formie vouchera do Biedronki.
Uczestnik Posiadacz karty kredytowej Citibanku zaproszony do udziału w promocji.
Po drodze Podniesienie limitu karty kredytowej, transakcje kartą.
Jesteś klientem Citibanku i korzystasz z karty kredytowej? Sprawdź, czy bank nie zaprosił Cię do udziału w promocji, w której możesz zdobyć od 50 do 150 zł do Biedronki za podwyższenie limitu na swojej karcie. Oferta teoretycznie jest dostępna do 6 maja 2024 r., jednak akcja może zakończyć się wcześniej, bo bank przygotował tylko 3 tys. nagród.

Promocja „Zwiększ limit, zrób zakupy i odbierz do 150 zł do Biedronki”

Organizatorem akcji jest Citibank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 6 maja 2024 r. lub do wyczerpania puli nagród, których przygotowano 3 tys. sztuk.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia są vouchery o wartości 50 lub 100 albo i 150 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Wysokość nagrody uzależniona od kwoty, o jaką podniesiesz limit "kredytówki" oraz tego, czy będziesz z niej aktywnie korzystał.

Zdobycie 50 zł na zakupy w Biedronce wymaga podniesienia limitu karty kredytowej o kwotę z przedziału 5000 - 9999 zł. Zwiększenie go o wyższą kwotę oznacza premię w postaci vouchera o wartości 100 zł.

Tym, którzy wykonają ponadto 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł, bank dorzuci kolejny e-bon do Biedronki o wartości 50 zł.

Czy możesz skorzystać?

Z promocji mogą skorzystać osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które posiadają dowolną kartę kredytową z oferty Citi Handlowego i zostały zaproszone do udziału w akcji drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online) bądź telefoniczną.

Co musisz zrobić?

Droga do 150 zł do Biedronki w Citibanku
 • Krok 1. Do 6 maja 2024 r. podnieś limit karty kredytowej Citibanku

  Do 6 maja 2024 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zadeklaruj podwyższenie limitu kredytu na swojej "kredytówce" o kwotę nie mniejszą niż 5000 zł, co da Ci prawo do otrzymania e-bonu do Biedronki o wartości 50 zł. Jeśli podwyższysz limit o min. 10 000 zł, otrzymasz voucher na kwotę 100 zł.

  W tym celu konieczne będzie zawarcie dodatkowego porozumienia do podpisanej umowy o kartę kredytową Citibanku, co będzie się wiązało z badaniem zdolności i wiarygodności kredytowej. Bank zastrzegł, że możesz zostać poproszony o dostarczenie dokumentu potwierdzającego Twoje dochody, zgodnie z listą dla poszczególnych form zatrudnienia, która stanowi załącznik nr 1 do regulaminu promocji.

 • Krok 2. Wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową

  Do końca miesiąca miesiąca następującego po tym, w którym zawarłeś z Citibankiem porozumienie dotyczące podwyższenia limitu Twojej karty kredytowej, wykonaj nią min. 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 100 zł. Kwota pojedynczej płatności nie ma znaczenia.

  Ważne, by transakcje nie zostały anulowane lub zwrócone oraz by nie spełniały definicji transakcji szczególnych w myśl regulaminu kart kredytowych Citibanku. Pod tym pojęciem rozumiane są m.in. wszelkie operacje związane z hazardem i płatnościami gotówkowymi.

 • Premia. Odbierz e-bon do Biedronki

  Nagrodę, czyli voucher do wykorzystania w Biedronce, otrzymasz w serwisie Citibank najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki akcji.

  Wysokość nagrody będzie uzależniona od tego, o jaką kwotę podwyższyłeś limit (50 lub 100 zł) oraz tego, czy wykonałeś transakcje "kredytówką" (50 zł).

  E-kod dostaniesz pod warunkiem, że w dniu jego przekazania Twoja karta kredytowa będzie nadal aktywna, a umowa o nią nie będzie w okresie wypowiedzenia.

  Voucher ma postać 13-cyfrowego kodu, który należy podać przy kasie po zeskanowaniu ostatniego produktu. Może on być wykorzystany kilkukrotnie, aż do wyczerpania dostępnej puli środków. Termin jego ważności wynosi 6 miesięcy od daty przekazania.

  Premia nie podlega opodatkowaniu.

Mission complete!

Produkty, których dotyczy promocja

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Citibank Mastercard World

Citi Handlowy
 • Karta
  0 zł / 18 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4
(5 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos