140 zł dla nastolatków (13-17 l.) z eKontem możliwości w mBanku

Publikacja:
140 zł dla nastolatków (13-17 l.) z eKontem możliwości w mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 140 zł w formie przelewu na konto.
Uczestnik Nowy klient mBanku w wieku 13-17 lat, który nie posiadał w tym banku konta osobistego ani oszczędnościowego po 1 stycznia 2020 r.
Po drodze Płatności telefonem, przelew na telefon, założenie celu oszczędnościowego.
Każdy moment jest dobry, by zdobywać praktyczne umiejętności, np. związane z finansami. Zachęca do tego mBank, proponując nastolatkom udział w promocji, w której za wykonanie kilku prostych operacji niepełnoletni klienci otrzymają 140 zł premii.

Promocja "Zyskuję więcej – bo mogę III”

Organizatorem akcji jest mBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Do promocji można przystąpić do 30 czerwca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 140 zł w formie przelewu na rachunek, a konkretnie:

 • 3 x 10 zł za spełnienie każdego z trzech warunków aktywności oraz
 • 110 zł jako premia za wykonanie wszystkich działań.

Dodatkową korzyścią może być roczne zwolnienie z prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych, o ile do rachunku zostanie wydana karta Visa Me.

Czy możesz skorzystać?

Akcja "Zyskuję więcej - bo mogę III" skierowana jest do osób, które skończyły 13 lat, ale nie świętowały jeszcze 18. urodzin. Dodatkowy warunek mówi, że uczestnicy promocji nie mogli być posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku od 1 stycznia 2020 r.

Co musisz zrobić?

Droga do 140 zł premii w mBanku
 • Krok 1. Do 30 czerwca 2024 r. złóż wniosek o otwarcie eKonta możliwości

  Do 30 czerwca 2024 r. nastolatek musi złożyć wniosek o otwarcie eKonta możliwości wraz z kartą debetową i rachunkiem Moje cele oraz zawrzeć z mBankiem umowę o te produkty.

  Potrzebny jest do tego jego dokument tożsamości (np. legitymacja szkolna) oraz zgoda rodziców lub opiekunów prawnych. Podpisanie umowy może się odbyć podczas spotkania z kurierem lub w placówce.

  Pamiętaj, że do uzyskania zwolnienia z rocznej prowizji za przewalutowanie do rachunku musi zostać wydana karta Visa Me, a w aplikacji mobilnej należy aktywować usługę wielowalutową.

 • Krok 2. Dopilnuj, by nastolatek zrealizował warunki aktywności

  Dopilnuj, by do końca miesiąca następującego po tym, w którym zostało otwarte eKonto możliwości, Twoja pociecha:

  • wykonała minimum 3 płatności telefonem;
  • zleciła przynajmniej 3 przelewy na telefon Blik;
  • aktywowała cel oszczędnościowy.

  Za płatność telefonem bank uznaje transakcje bezgotówkowe wykonane w punktach handlowo-usługowych i przez Internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których została dodana karta wydana do konta otwartego w promocji. Możliwa jest też płatność Blikiem zbliżeniowym.

  Za spełnienie każdego z powyższych warunków przysługuje 10 zł premii. Zrealizowanie wszystkich trzech oznacza przyznanie przez bank dodatkowego bonusu w wysokości 110 zł w gotówce, tak więc maksymalna nagroda może wynieść 140 zł.

 • Krok 3. Zadbaj o odpowiednie saldo na celu oszczędnościowym

  Dopilnuj, by saldo założonego celu oszczędnościowego w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego wynosiło przynajmniej 30 zł.

 • Premia. Odbierz premię

  Premia pieniężna będzie wypłacona na eKonto możliwości założone w promocji do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym został otwarty ROR.

  Oba bonusy są zwolnione z opodatkowania, nie trzeba się z nich rozliczać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Mission complete!

Przykład: jeżeli konto zostało otwarte w maju, to niepełnoletni ma czas na spełnienie warunków do końca czerwca, a premia będzie przekazana przez bank do końca lipca.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
 • Oprocentowanie
  6,5%

 • Okres obowiązywania
  3 miesiące
 • Zakres kwot
  do 50 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Podane promocyjne oprocentowanie dostępne jest tylko dla osób pełnoletnich. Młodsi, choć mogą założyć Moje Cele, to niestety nie otrzymają wyższych odsetek. Ich oszczędności oprocentowane są na standardowym – znacznie niższym – poziomie.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos