1000 zł za założenie JDG z mBankiem + bezterminowe zwolnienie z opłat za mBiznes Konto Standard

Publikacja:
1000 zł za założenie JDG z mBankiem + bezterminowe zwolnienie z opłat za mBiznes Konto Standard
Czas trwania
Cel (zysk) 1000 zł premii gotówkowej + bezterminowe zwolnienie z podstawowych opłat.
Uczestnik Osoba nieprowadząca działalności gospodarczej.
Po drodze Rejestracja działalności gospodarczej, transakcje kartą, skorzystanie z aplikacji płatniczej Planet Pay POSapp.
Weź udział w promocji
mBank bardzo aktywnie walczy o pozyskanie nowych klientów firmowych. Jeśli rozważasz założenie firmy, to dopełniając formalności z pomocą tego banku i aktywnie korzystając z mBiznes konta Standard, zyskasz 500 zł premii, a do tego skorzystasz z bezterminowego zwolnienia z opłat za podstawowe usługi bankowe. Dodatkowe 500 zł otrzymasz po skorzystaniu z aplikacji płatniczej Planet Pay POSapp.

Promocja "Firma i konto za 0 zł”.

Organizatorem akcji jest mBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 12 czerwca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest premia gotówkowa oraz pakiet dodatkowych benefitów.

500 zł premii gotówkowej za otwarcie mBiznes konta Standard z kartą debetową oraz spełnienie warunków aktywności.

Dodatkowe 500 zł bank przekaże za skorzystanie z aplikacji płatniczej Planet Pay POSapp i zapewnienie dzięki niej wymaganych wpływów na konto firmowe.

Zdobycie premii gotówkowych możliwe jest tylko z kartą Visa Business Debit.

Bezterminowe zwolnienie z opłat za podstawowe usługi bankowe można zyskać za samo otwarcie rachunku. Gwarancja braku opłat obejmuje:

 • prowadzenie rachunku mBiznes konto Standard;

 • pakiet 10 darmowych przelewów internetowych w PLN (Elixir) z rachunku podstawowego w miesiącu;

 • pakiet 10 darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) w miesiącu do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinu i Szwajcarii z rachunku podstawowego.

 • 0 zł za korzystanie z pierwszej karty debetowej wydanej do rachunku (dotyczy tylko wybranych kart oferowanych do konta: Visa Business Debit, Mastercard Debit Business, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna).

Ponadto bank zwolni Cię z opłaty za "mOrganizer finansów" w wersji optymalnej przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku, o ile we wniosku o konto zaznaczysz tę usługę.

Czy możesz skorzystać?

Wniosek o założenie firmy z mBankiem mogą złożyć pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają polskie obywatelstwo, dowód osobisty i stały adres zamieszkania na terytorium Polski.

Nie ma znaczenia, czy jesteś już klientem mBanku (posiadasz produkty dla klienta indywidualnego), czy dopiero zamierzasz nim zostać. W tym drugim przypadku proces zakładania działalności gospodarczej będzie jednak nieco dłuższy, gdyż bank musi zweryfikować Twoją tożsamość. Może się to odbyć podczas spotkania z kurierem lub w placówce bankowej.

Najważniejsze, byś w dniu składania wniosku nie prowadził jednoosobowej działalności gospodarczej. Bank zastrzega również, że jeśli brałeś udział we wcześniejszych edycjach niniejszej promocji, to nie możesz skorzystać z najnowszej oferty.

Co musisz zrobić?

Droga do 1000 zł premii w mBanku
 • Krok 1. Do 12 czerwca 2024 r. na stronie internetowej mBanku złóż wniosek o rejestrację firmy i konto firmowe

  Do 12 czerwca 2024 r. na stronie internetowej mBanku złóż wniosek o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej wraz z wnioskiem o otwarcie rachunku mBiznes konto Standard z kartą Visa Business Debit, Mastercard Debit Business, Mastercard Business WOŚP lub Mastercard Business WOŚP Mobilną.

  Do wspomnianej daty musisz dopełnić wszelkich formalności.

  Przypominamy, że:

  • tylko z kartą Visa Business Debit możesz zdobyć premie gotówkowe;
  • zgarnięcie pełnej puli (1000 zł) możliwe jest tylko po zaznaczeniu we wniosku o konto firmowe chęci skorzystania z aplikacji płatniczej Planet Pay POSapp.

  Uwaga: utracisz warunki promocyjne, jeśli w trakcie trwania akcji zawnioskujesz o zmianę typu rachunku firmowego lub o dodatkowe produkty np. kredyt w rachunku bieżącym, dopuszczalne saldo debetowe, zmianę taryfy konta.

  Przygotowując się do założenia firmy, trzeba przemyśleć wiele szczegółów – nazwę, miejsce prowadzenia działalności, formę opodatkowania, korzystanie (lub nie) z usług księgowej itp.

  Tematów jest tak wiele, że mogłeś o czymś zapomnieć, więc mBank przygotował wykaz pytań, na które musisz znać odpowiedzi. Znajdziesz je tutaj, a w tym tekście przeczytasz o tym, jak wygląda proces zakładania firmy online.

 • Krok 2. Wykonaj wymagane transakcje kartą (500 zł za aktywność)

  W ciągu 30 dni od podpisania umowy rachunku firmowego wykonaj wydaną do niego kartą Visa Business Debit transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

  Operacje muszą być rozliczone i nie mogą zostać anulowane w tym okresie.

 • Krok 3. Wykorzystaj aplikację płatniczą Planet Pay POSapp (500 zł)

  W ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy o rachunek firmowy przyjmij dzięki aplikacji Planet Pay POSapp płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł. Muszą one zostać rozliczone i nie mogą zostać anulowane w danym miesiącu kalendarzowym.

 • Premia. Odbierz premię

  Premię - 500 lub 1000 zł - otrzymasz na nowo otwarte mBiznes Konto Standard do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki aktywności.

  Nagroda, którą zgarniesz, uczestnicząc w tej akcji, będzie związana z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą i dlatego musisz ją ująć po stronie przychodów swojej firmy.

Mission complete!

Przykład: jeśli założysz konto 10 kwietnia, to na wykonanie transakcji kartą masz czas do 11 maja 2024 r. Premia zostanie przelana na Twoje nowe konto do 30 czerwca.

Konto firmowe objęte promocją

Terminal w telefonie mBank

mBank
 • Dostawca
  Fiserv Polska S.A
 • Opłata za obsługę aplikacji
  0 zł / 9 zł

 • Program Polska Bezgotówkowa
  TAK
 • Konto firmowe
  TAK

 • Konto
  0 zł

 • Karta
  0 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł / 5 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,50 zł

Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.5
(10 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos