Wyjazd na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 w loterii dla posiadaczy kart Visa

Publikacja:
Wyjazd na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 w loterii dla posiadaczy kart Visa
Czas trwania
Cel (zysk) Pakiety Olimpijskie i Paraolimpijskie, maskotki.
Uczestnik Pełnoletni posiadacz karty Visa.
Po drodze Rejestracja w loterii, transakcje kartą.
Organizacja płatnicza Visa jest jednym z partnerów Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 oraz zawodów paraolimpijskich, co stało się okazją do zorganizowania kolejnej loterii dla osób korzystających z jej kart płatniczych. Nagrodą główną jest wyjazd do stolicy Francji, by na miejscu poczuć atmosferę tych wielkich wydarzeń sportowych.

"Loteria Visa Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024”

Loterię przygotowała spółka Unique One.

Do kiedy możesz skorzystać?

Zgłoszenia do udziału w loterii przyjmowane są do 31 maja 2024 r.

Co możesz zyskać?

Organizator przygotował 1020 nagród, w tym 20 wyjazdów dla 2 osób do Paryża (po 10 pakietów paraolimpijskich i olimpijskich, każdy o wartości 67 tys. zł) oraz 1000 maskotek (po 500 szt. dla paraolimpiady i olimpiady, wartość każdej z nich wynosi 60 zł). Oto szczegóły:

 • Nagroda Główna I – pakiet Paraolimpijski Paryż 2024, wyjazd 27-29 sierpnia (5 pakietów) lub 30 sierpnia - 1 września (także 5 pakietów);
 • Nagroda Główna II – pakiet Olimpijski Paryż 2024, wyjazd w terminie 31 lipca - 2 sierpnia 2024 r.;
 • Nagroda I stopnia I – maskotka Paralympique;
 • Nagroda I stopnia II – maskotka Olympique;

Pakiety zawierają: lot w dwie strony, 2 noclegi w hotelu 3-gwiazdkowym, śniadania i przekąski w hotelu, transfery na lotnisko/dworzec kolejowy w Paryżu i z powrotem, Paris Tourist Pass, kartę przedpłaconą Visa na drobne wydatki o wartości 200 USD, udział w 2 wydarzeniach sportowych Paraolimpiady/Olimpiady, Paris Metro Card na dojazd na wydarzenie i z powrotem. Do nagród głównych przyznane będą dodatkowe kwoty na poczet należnego podatku.

Czy możesz skorzystać?

W loterii mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, zamieszkałe na terytorium Polski i posiadające kartę płatniczą Visa wydaną dla osób fizycznych.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia nagród w loterii
 • Krok 1. Do 31 maja 2024 r. zarejestruj swoją kartę Visa w loterii

  Do 31 maja 2024 r. zarejestruj swoją kartę Visa na stronie loterii.

  Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz informację o prawidłowej rejestracji wyświetloną na monitorze oraz w wiadomości przesłanej na wskazany adres e-mail.

  Do loterii można zgłosić tylko jedną kartę Visa. Najlepiej jest więc wybrać tę, z której najczęściej korzystasz.

 • Krok 2. Jak najczęściej płać kartą zarejestrowaną w loterii

  Do 31 maja 2024 r. płać jak najczęściej kartą Visa zarejestrowaną w loterii i zdobywaj przydzielane automatycznie losy.

  Transakcja kupna towaru lub usługi kartą Visa dająca prawo do otrzymania losu może być dokonana w dowolnym punkcie handlowo-usługowym lub podczas zakupów internetowych, kwota nie ma znaczenia. Ważne, by płatność została dokonana na terenie Polski.

  Można płacić zbliżeniowo, jak i z użyciem kodu PIN, korzystając z Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, a także w aplikacji Visa Mobile i metodą click to pay.

  Każda transakcja "plastikiem" = 1 los.
  Płatności za pomocą aplikacji Visa Mobile oraz metodą click to pay = 2 losy.

  W loterii nie biorą udziału transakcje money transfer, np. zasilenia kart Revolut, Curve czy konta SkyCash, płatności kartą Visa dokonane poza terytorium Polski, polegające na zakupie walut, kryptowalut, kart przedpłaconych czy ubezpieczeń oraz te bezpośrednio związane z udziałem w grach hazardowych (wykluczenie to nie obejmuje loterii promocyjnych i audiotekstowych). Niedozwolone są też wpłaty i wypłaty w bankomatach czy w innych punktach umożliwiających wpłatę/wypłatę kartą.

 • Krok 3. Zwracaj uwagę na połączenia telefoniczne i otrzymywane wiadomości

  Maskotki zostaną rozdane w losowaniach, które będą się odbywały mniej więcej co tydzień od 9 maja do 20 czerwca 2024 r.

  Zdobywcy nagród głównych będą wyłonieni 16 maja 2024 r. (Pakiety Olimpijskie) spośród transakcji zrealizowanych między 15 a 27 kwietnia 2024 r. oraz w losowaniu 20 czerwca 2024 r. (Pakiety Paraolimpijskie), w którym wezmą udział losy przyznane w trakcie całej loterii.

  Jeśli znajdziesz się wśród laureatów nagród I stopnia, w ciągu 2 dni roboczych, licząc od daty losowania, zostaniesz poinformowany o przysługującej Ci nagrodzie w wiadomości e-mail. Od momentu jej otrzymania będziesz miał 5 dni roboczych na wypełnienie, podpisanie i przesłanie do organizatora oświadczenia, którego treść znajdziesz w e-mailu.

  Gdyby los przydzielił Ci nagrodę główną, to informację o tym fakcie otrzymasz telefonicznie w dniu losowania lub następnego dnia roboczego. W trakcie rozmowy dowiesz się o krokach, jakie musisz podjąć, by odebrać nagrodę, po czym otrzymasz e-maila z wytycznymi.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Nagrody I stopnia, czyli maskotki, zostaną wysłane przesyłką kurierską na wskazany przez Ciebie adres do 31 lipca 2024 r.

  Nagroda Główna będzie wydana w formie vouchera zawierającego informację o zasadach realizacji nagrody, który organizator wyśle na wskazany przez laureata adres e-mail do 31 lipca 2024 r.

  Otrzymując jedną z nagród głównych, nie musisz się martwić podatkiem. Jest do nich dodawana kwota na pokrycie należnego podatku, a organizator zajmie się wszelkimi formalnościami.

Mission complete!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.3
(6 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos