50 zł do Biedronki z limitem w koncie w Credit Agricole

Publikacja:
50 zł do Biedronki z limitem w koncie w Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł do wykorzystania w Biedronce.
Uczestnik Posiadacz konta osobistego w Credit Agricole.
Po drodze Wniosek o limit w koncie.
Proste zasady, prosta promocja, łatwa premia. Za podpisanie z Credit Agricole umowy o limit w koncie w wysokości min. 3000 zł, otrzymasz e-kod o wartości 50 zł do Biedronki. Dodatkowo zostaniesz zwolniony z opłaty za przyznanie limitu, dzięki czemu zaoszczędzisz min. 90 zł.

Promocja „Przytul 50 zł do Biedronki z limitem w koncie"

Organizatorem akcji jest bank Credit Agricole.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 17 maja 2024 r.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest e-kod o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Ponadto bank zwolni Cię z opłaty za przyznanie limitu w koncie.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych nieposiadające w Credit Agricole limitu debetowego do rachunku, którego są posiadaczami, np. Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie MOVE! lub Konta dla Ciebie VIP oraz mają aktywną aplikację CA24 Mobile. Dopuszczalne jest, by podpisanie umowy o ROR i aktywowanie aplikacji nastąpiło w trakcie trwania promocji.

Bank zastrzegł, że minimalny wymagany dochód to 1000 zł netto. W przypadku wnioskujących o limit w koncie wspólnym dochody drugiego posiadacza rachunku muszą wynosić przynajmniej 800 zł netto.

Jako że mamy do czynienia z produktem kredytowym, trzeba się liczyć z badaniem zdolności i wiarygodności kredytowej. Od jej wyniku bank uzależnia przyznanie (lub nie) limitu w koncie i jego wysokość.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: jeśli chciałbyś skorzystać z limitu w koncie w Credit Agricole na warunkach tej promocji, ale nie współpracujesz jeszcze z tym bankiem, spójrz na warunki promocji powitalnych, które pozwalają na zdobycie bonusów przez nowych klientów.

Droga do 50 zł do Biedronki w Credit Agricole
 • Krok 1. Do 17 maja 2024 r. zawnioskuj o limit w koncie

  Do 17 maja  2024 r. zawnioskuj o limit w koncie w kwocie min. 3000 zł z opłatą roczną. Możesz to zrobić podczas wizyty w placówce banku Credit Agricole lub kontaktując się z CA24 Infolinią.

 • Krok 2. Podpisz z Credit Agricole umowę o limit w koncie

  Po zbadaniu przez bank Twojej zdolności kredytowej i przyznaniu Ci limitu podpisz z Credit Agricole umowę o ten produkt.

  Zwracamy uwagę, że w momencie odnowienia limitu Credit Agricole naliczy opłatę za jego ponowne uruchomienie zgodnie z tabelą opłat i prowizji z dnia odnowienia. Zasady odnowienia opisane będą w umowie limitu w koncie.

 • Premia. Odbierz e-kod o wartości 50 zł do Biedronki

  Informację o przyznaniu Ci e-kodu do Biedronki otrzymasz do 1 czerwca 2024 r. w wiadomości sms lub powiadomieniu push.

  Voucher znajdziesz w Klubie korzyści będącym częścią aplikacji CA24 Mobile w zakładce Moje nagrody i będziesz go mógł odebrać i wykorzystać do 30 czerwca 2024 r. Podczas dokonywania płatności wystarczy podyktować otrzymany e-kod kasjerowi lub wpisać go samodzielnie na kasie samoobsługowej.

  Otrzymana nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Mission complete!

Limit w koncie - co to za produkt?

Limit w koncie to usługa, która pozwala jego posiadaczowi korzystać z większej puli środków niż jego własne. Inaczej mówiąc, możesz wydać więcej, niż posiadasz realnie pieniędzy. Odsetki płacisz tylko wtedy, kiedy korzystasz z limitu. Bank odejmuje je od Twoich wpływów na rachunek.

Wysokość przyznanego limitu uzależniona jest od badania zdolności kredytowej klienta i jego dotychczasowej współpracy z bankiem. Limit przyznawany jest na ogół na 12 miesięcy, po czym przeważnie umowa zostaje automatycznie przedłużona na kolejny okres.

Opłata za przyznanie limitu wynosi aktualnie 2,5% przyznanej kwoty, min. 90 zł. Takie samy zasady naliczania opłat dotyczą przedłużenia umowy limitu oraz jego podwyższenia (prowizja liczona jest od kwoty podwyższenia).

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos