Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 310 zł za regularne inwestowanie z mBankiem.

300 zł za regularne inwestowanie z mBankiem

Publikacja:
300 zł za regularne inwestowanie z mBankiem
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł w formie przelewu.
Uczestnik Klient indywidualny mBanku posiadający usługę Supermarket Funduszy Inwestycyjnych (SFI) i powiązany z nią rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR).
Po drodze Regularne inwestowanie.
mBank zachęca do regularnego inwestowania nie tylko argumentem, że w ten sposób można zgromadzić większy kapitał, niż tylko odkładając pieniądze na rachunku, ale i premią. W najnowszej edycji promocji uległa ona podwojeniu i wynosi 300 zł. Wysokość bonusu zależy od tego, w jaki sposób rozpoczniesz pomnażanie środków.

Promocja "Regularne inwestowanie 2024"

Organizatorem akcji jest mBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 8 maja 2024 r. Możliwe, że zakończy się wcześniej, gdyż bank ograniczył maksymalną liczbę wniosków do 300 tys. Gdy limit będzie bliski wyczerpania, bank poinformuje o tym na stronie internetowej promocji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest maksymalnie 300 zł premii gotówkowej. Wysokość bonusu zależy od tego, w jaki sposób rozpoczniesz inwestowanie i jak będziesz pomnażał pieniądze.

Korzystając z wniosku o nabycie jednostek wybranego funduszu, możesz zgarnąć maksymalnie 100 zł. Założenie celu inwestycyjnego w aplikacji mobilnej mBanku da Ci prawo do zdobycia 300 zł. Jeśli zrobisz to w inny sposób, np. w placówce lub w bankowości internetowej, Twoja nagroda wyniesie 250 zł.

Czy możesz skorzystać?

W akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne będące klientami indywidualnymi mBanku, które posiadają w nim usługę Supermarket Funduszy Inwestycyjnych (SFI) i powiązany z nią rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR).

Co musisz zrobić?

Droga po 300 zł premii w mBanku
 • Krok 1. Do 8 maja 2024 r. złóż wniosek o zakup funduszy lub o założenie celu inwestycyjnego

  Do 8 maja 2024 r. zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej mBanku i w usłudze Supermarket Funduszy Inwestycyjnych złóż wniosek o zakup funduszy lub o założenie celu inwestycyjnego.

  Przypominamy, że wysokość bonusu zależy od tego, gdzie rozpoczniesz regularne inwestowanie i w jaki sposób zdecydujesz się pomnażać oszczędności. Maksymalny zysk - 300 zł - gwarantuje tylko założenie celu inwestycyjnego w aplikacji mobilnej mBanku.

  mBank przygotował zestaw informacji, które z pewnością przydadzą się początkującym inwestorom. Przedstawia w nim podpowiedzi dotyczące inwestowania i związane z tym opłaty.

 • Krok 2. Wypełnij ankietę inwestycyjną MIFID

  Wypełnij ankietę inwestycyjną MIFID, by dowiedzieć się, jakie produkty inwestycyjne są dla Ciebie odpowiednie.

  Na podstawie ankiety MIFID może okazać się, że fundusz, który wybrałeś, jest:

  • niewystarczająco zgodny z Twoim profilem inwestycyjnym. Wówczas otrzymasz ostrzeżenie o tym fakcie we wniosku promocyjnym. Możesz je zignorować i inwestować w wybrany produkt;
  • sprzeczny z Twoim profilem inwestycyjnym. W tej sytuacji zostaniesz o tym poinformowany i będziesz musiał wybrać zakup jednostek innego funduszu z listy dostępnej w załączniku nr 1 do regulaminu promocji;
  • zgodny z Twoim profilem inwestycyjnym – wówczas nie otrzymasz żadnego ostrzeżenia, możesz złożyć wniosek.
 • Krok 3. Rozpocznij regularne inwestowanie

  Także do 8 maja 2024 r.:

  • złóż wniosek o nabycie jednostek wybranego funduszu (spośród wymienionych w załączniku do regulaminu) lub o założenie celu inwestycyjnego;
  • zaznacz, że chcesz wziąć udział w promocji;
  • ustal pierwszą wpłatę (min. 100 zł przy celu inwestycyjnym lub min. 1000 zł przy zakupie jednostek funduszy) i regularne dopłaty (min. 100 zł, jeśli zdecydujesz się na cel inwestycyjny lub przynajmniej 200 zł, gdy wybierzesz jednostki funduszu inwestycyjnego).

  Uwaga: Saldo uczestnika promocji w ramach usługi SFI w dniu złożenia wniosku promocyjnego nie może być mniejsze niż na dzień rozpoczęcia promocji, tj. 8 lutego 2023 r. Gdyby tak było i wynikało to jedynie ze zmiany wycen posiadanych przez Ciebie w ramach SFI funduszy, to mBank uzna, że ten warunek jest spełniony i wypłaci premię. Nie otrzymasz jej, jeśli niższe saldo będzie wynikało z odkupienia przez Ciebie jednostek/tytułów uczestnictwa.

  Bank zastrzegł, że sprawdzi wartość zgromadzonych środków oraz to, czy nie złożyłeś zlecenia odkupienia jednostek/tytułów uczestnictwa.

  Dla uniknięcia niejasności, wyjaśnijmy dokładnie pojęcia, jakimi posługuje się bank:

  • zlecenie nabycia – dyspozycja jednorazowego nabycia jednostek/tytułów uczestnictwa funduszy w ramach SFI;
  • zlecenie stałe (zwane także regularnym inwestowaniem) – dyspozycja cyklicznego wykonywania zleceń zakupu jednostek uczestnictwa lub tytułów uczestnictwa w funduszu, która jest realizowana do czasu odwołania jej przez klienta.
 • Krok 4. Zabezpiecz środki na realizację zlecenia regularnego inwestowania

  W kolejnych 12 miesiącach zapewnij środki na realizację zlecenia regularnego inwestowania.

  Do czasu przekazania 12. zlecenia nabycia w ramach złożonego zlecenia regularnego inwestowania nie możesz dokonać odkupienia lub konwersji jednostek/tytułów funduszy nabytych w ramach promocji.

 • Premia. Odbierz należną Ci premię

  Nagrodę zależną od metody rozpoczęcia inwestycji i sposobu pomnażania pieniędzy otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym zostanie zrealizowane ostatnie z 12 wymaganych zleceń nabycia jednostek funduszy inwestycyjnych lub zleceń stałych w ramach celu inwestycyjnego.

  Pieniądze zostaną przelane na ROR powiązany z SFI.

  Zdobyta w tej promocji premia nie podlega opodatkowaniu.

Mission complete!

Może brzmi to nieco skomplikowanie, więc posłużmy się przykładem. Jeżeli przystąpisz do promocji 9 lutego 2024 roku i wybierzesz na datę zlecenia stałego 12. dzień miesiąca, to abyś otrzymał premię, musi być zrealizowana dyspozycja kupna z 9 lutego oraz 12 transakcji w ramach zlecenia stałego (regularnego inwestowania). W tym przypadku pierwsze z nich będzie wykonane 12 marca 2024 r. a ostatnie 12 lutego 2025 r.; premię otrzymasz do końca marca 2025 r.

Do czasu wykonania 12 zlecenia stałego nie możesz złożyć zlecenia odkupienia/konwersji jednostek uczestnictwa funduszy nabytych w ramach promocji. W dniu przystępowania do akcji, czyli 9 lutego 2024 r., Twoje saldo w ramach usługi SFI nie może być mniejsze niż w dniu rozpoczęcia promocji, tj. 8 lutego 2024. r.

Inwestowanie za pośrednictwem usługi SFI wiąże się z ryzykiem i nie gwarantuje realizacji założonego celu inwestycyjnego ani uzyskania określonego wyniku. Musisz liczyć się z możliwością utraty przynajmniej części zainwestowanych środków.

Konto, którego dotyczy promocja

Rachunek maklerski

Biuro Maklerskie mBank
 • Konto
  50 zł / pół roku

 • Akcje z GPW
  0,39%, min. 5 zł
 • Kontrakty na WIG20
  9 zł
 • Rynki zagraniczne
  USA, DE, UK
Brak wymogu posiadania rachunku osobistego w mBanku, duży wybór ETF-ów (ponad 400).

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
3.6
(14 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(11)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Patryk
Gość

Wie ktoś jak założyć cel inwestycyjny w aplikacji? Przechodząc przez link do celów inwestycyjnych ze strony mbanku nie ma z tym problemu od razu przerzucając mnie do wypełnienia celu inwestycyjnego, ale w aplikacji nie wiem przez które elementy przejść, aby załapać się na promocję szczególnie, że w tym przypadku bonus jest wyższy.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Patryk

Jak otwierałam w poprzedniej promocji, to był baner promocji w aplikacji i stamtąd można było otworzyć ten cel. Nie ma banera?

Odpowiedz

P
Patryk
Gość
@Katarzyna

Nigdzie go nie widzę. Czy jeśli założyłem konto po 8.02.2024, czyli po rozpoczęciu promocji, to ona mnie nie obowiązuje?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Patryk

A zakladka Produkty - Inwestycje?

Odpowiedz

P
Patryk
Gość
@Katarzyna

Posiadam opcje: Mój portfel inwestycyjny, usługę eMakler oraz poniżej wymienione oferty: emakler, doradztwo inwestycyjne, rozmowa z ekspertem oraz ankieta MiFID. W żadnej z tych zakładek nie widzę jasnej definicji celów inwestycyjnych, pomimo że w usłudze emakler wyraziłem zgodę na udział w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych. Dla usługi eMakler nie aktywowałem IKE oraz IKZE, ale to raczej żadnego wpływu na to nie ma.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Patryk

To chyba spytaj sie na czacie, gdzie masz zalozyc ten cel, albo zadzwon do nich

Odpowiedz

P
Patryk
Gość
@Katarzyna

W końcu zaczęło mi to działać i wiem jak to wygląda, co postaram się wytłumaczyć. Po pierwsze: trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ przy każdym kroku trzeba odczekać nawet dzień do aktualizacji. W mojej sytuacji miałem dopiero założone konto i nie miałem włączonego SFI, dlatego trzeba najpierw złożyć wniosek o dostęp do SFI z użyciem usługi eMakler oraz odczekać na jego zaakceptowanie i przetworzenie. Następnie należy wypełnić ankietę MiFID oraz wypełnić wniosek o doradztwo inwestycyjne. Następnie trzeba odczekać dłuższy czas, aż w aplikacji pojawi się wniosek związany z SFI, nie pamiętam jak się on dokładnie nazywa, związany z rodzajem kontaktu odnośnie SFI. Po tej czynności trzeba odczekać ponownie co najmniej kilka godzin i pojawią się nam cele inwestycyjne.

Odpowiedz

P
Patryk
Gość
@Patryk

Dodam jeszcze mały szczegół. Zawsze kiedy trzeba poczekać to trzeba poczekać do następnego dnia tak mniej więcej do godziny 12.

Odpowiedz

T
Tomek
Gość

Czy do tej promocji wymagane jest posiadanie konta maklerskiego które kosztuje 50zł za pół roku?

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Tomek

Rachunek w Biurze maklerskim mBanku jest płatny. Za prowadzenie rachunku zapłacisz 25 zł za pół roku. Jeśli masz konto w mBanku, sprawdź darmowy rachunek eMakler

źródło: https://www.mbank.pl/indywidualny/inwestycje-i-oszczednosci/gielda/rachunek-dm/

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Promocja na ponad 12 m-cy, trochę słabo...

Odpowiedz