HIT: 500 zł premii z kontem Millennium 360° + 6,25% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym

Publikacja:
HIT: 500 zł premii z kontem Millennium 360° + 6,25% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 500 zł w formie przelewu + 6,25% dla oszczędności.
Uczestnik Osoba, która po 1 stycznia 2020 r. nie posiadała w Banku Millennium rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.
Po drodze Logowanie do aplikacji mobilnej, wpływy (w tym wynagrodzenia), transakcje bezgotówkowe.
Bank Millennium konsekwentnie zachęca do założenia konta Millennium 360°. Ponownie obowiązują reguły sprawdzone w kilku ostatnich edycjach: premia przekazywana w dwóch ratach i proste warunki aktywności. Nagroda może wynieść aż 500 zł, w całości w formie przelewu na konto! Możesz też skorzystać z promocyjnego oprocentowania oszczędności na Koncie Profit.

Promocja „500 zł z nowym kontem w nowym roku”

Organizatorem promocji jest Bank Millennium.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 4 kwietnia 2024 r., o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 10 000 rachunków otwartych w ramach promocji.

Co możesz zyskać?

Premią w promocji jest 500 zł w formie przelewu na konto. Miłym dodatkiem do niej może być 200 zł na eKarcie goodie za otwarcie rachunku dla dziecka (szczegóły poniżej).

Czy możesz skorzystać?

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz numer telefonu zarejestrowany u polskiego operatora telekomunikacyjnego, o ile nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium po 1 stycznia 2020 r. Wymagane też jest posiadanie polskiego obywatelstwa i dowodu osobistego oraz numeru PESEL.

Z regulaminu jednoznacznie wynika, że korzystanie z innych produktów w Millennium nie jest przeszkodą, by starać się o premię. Zaznaczono też, że z udziału nie wyklucza posiadanie konta technicznego, gdyż nie jest ono rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Co musisz zrobić?

Droga do 500 zł premii w Banku Millennium
 • Krok 1. Do 4 kwietnia 2024 r. złóż wniosek o konto Millennium 360° na stronie promocji

  Do 4 kwietnia 2024 r. złóż wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie promocji, akceptując przy tym jej regulamin, po czym zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty.

  Pamiętaj, że składając wniosek o konto, musisz wyrazić zgody na otrzymywanie elektronicznie i telefonicznie od Banku Millennium informacji handlowych lub marketingowych. Ponadto wyraź zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie we współpracy z Bankiem Millennium usługi Zwroty za zakupy i nie odwołaj jej do końca promocji.

  Przed wypłatą bonusów nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych.

 • Krok 2. Spełnij warunki otrzymania pierwszej części premii (200 zł)

  Spełnij warunki otrzymania 200 zł premii:

  • w ciągu 14 dni od otwarcia konta zasil rachunek kwotą min. 1000 zł,
  • do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej oraz wykonaj co najmniej 5 transakcji kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł.

  Zasilenie rachunku: bank uzna wszelkie wpływy na konto z wyjątkiem przelewów z innych rachunków uczestnika w Banku Millennium. Wynika z tego, że wpływy z kont w innych bankach zostaną zaliczone.

  Transakcje: bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (w tym przelewów Blik na telefon) i związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii.

 • Premia. Odbierz pierwszą część premii (200 zł)

  Pierwszą część premii (200 zł) otrzymasz w formie przelewu na nowo otwarte konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

 • Krok 3. Spełnij warunki otrzymania drugiej części premii (100 zł lub 300 zł)

  W drugim, trzecim i czwartym miesiącu po otwarciu rachunku:

  • zasil konto kwotą co najmniej 1000 zł (może to być kilka wpływów);
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł;
  • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.

  Spełnienie tych wymagań da Ci prawo do nagrody w wysokości 100 zł. Możesz otrzymać dodatkowe 200 zł, o ile w każdym z miesięcy zasilenie konta nastąpi z tytułu wpływu wynagrodzenia w jednorazowej wysokości minimum 1 000 złotych.

  Także i tym razem warunek zasilenia konta zostanie spełniony, jeśli wpływy nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków prowadzonych przez Bank Millennium. Odnośnie wynagrodzenia bank dodatkowo zaznaczył, że nie mogą to być wpłaty własne w jego placówkach lub wpłatomatach ani przelewy od osób fizycznych.

  Zasady uznawania transakcji są identyczne jak te opisane w Kroku 2.

  Do otrzymania drugiej premii musisz spełnić warunki przyznania pierwszej nagrody.

 • Krok 4. Potwierdź swoją tożsamość w oddziale banku

  Jeśli otworzysz konto online za pomocą logowania do innego banku lub metodą na selfie z wykorzystaniem zdalnej weryfikacji, musisz potwierdzić prawidłowo swoją tożsamość, tj. złożyć wzór podpisu i udostępnić bankowi do wglądu swój dokument tożsamości w dowolnej placówce.

  Masz na to czas do końca okresu spełniania warunków drugiej części premii, a więc do czwartego miesiąca po otwarciu rachunku.

  Jeśli otwierałeś rachunek w inny sposób, nie musisz spełniać tego wymogu.

 • Premia. Odbierz drugą część premii (100 lub 300 zł)

  Kolejny bonus – 100 lub 300 zł – trafi na Twój ROR w Banku Millennium do końca miesiąca następującego po tym, w którym zakończy się okres wymaganej aktywności.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania oszczędności i innych bonusów

  Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit.

  Jako klient Banku Millennium będziesz mógł też aktywnie polecać jego rachunki i zgarniać bonusy w programie poleceń.

 • Dodatkowy bonus. Otwórz Konto 360° Junior dla dziecka, by zdobyć 200 zł

  Premia za otwarcie konta osobistego może być tylko wstępem do zdobywania bonusów z Bankiem Millennium. Podpowiadamy, że trwa także akcja dla dzieci, w której do zgarnięcia jest 200 zł na eKarcie goodie.

Mission complete!

Przykład: otworzyłeś Konto Millennium 360° w lutym 2024 r. Wówczas warunki otrzymania pierwszej części premii (200 zł) musisz spełnić do końca marca 2024 r., zaś bonus otrzymasz otrzymasz w kwietniu. Kolejnymi miesiącami Twojej wymaganej aktywności (w celu zdobycia drugiej części premii) będą kwiecień, maj oraz czerwiec 2024 r., po czym w lipcu 2024 r. dostaniesz drugi bonus. Gdybyś otworzył ROR w marcu, to wszystkie powyższe terminy przesuną się o miesiąc, a podpisując umowę w kwietniu musisz przesunąć harmonogram o dwa miesiące.

Nagrody, które otrzymasz, zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł / 11 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie transakcji w walucie obcej do równowartości 5000 zł/mies.
 • Oprocentowanie
  6%

 • Okres obowiązywania
  91 dni
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta na nowe środki.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji „500 zł z nowym kontem w nowym roku”

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.9
(9 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos