Spotkanie z influencerami do wygrania w konkursie dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego dla Młodych w Alior Banku

Publikacja:
Spotkanie z influencerami do wygrania w konkursie dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego dla Młodych w Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 15 wejściówek na warsztaty influencerskie o wartości 4615 zł oraz 15 lamp pierścieniowych.
Uczestnik Nowy i obecny posiadacz Konta Jakże Osobistego dla Młodych w Alior Banku.
Po drodze Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie przynajmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą i realizacja zadania konkursowego.
Alior Bank zaprasza posiadających różne pasje właścicieli Konta Jakże Osobistego dla Młodych do udziału w niecodziennym konkursie. Do wygrania m.in. spotkanie z Blowkiem oraz Agą Grzelak i szansa na sprawdzenie się w roli influencera.

Organizowanie wydarzeń, które wzbudzają zainteresowanie, o których się mówi, to sprawdzona metoda marketingowa. Postanowił ją wykorzystać także Alior Bank, by zachęcić osoby w wieku 13-17 lat do korzystania z Konta Jakże Osobistego dla Młodych.

Organizatorem konkursu "Karta dla Młodych" jest firma IQ Marketing (Poland). Chodzi w nim o kreatywne pokazanie swoich pasji przez posiadaczy wspomnianego rachunku. 15 laureatów spotka się z influencerami - Blowkiem i Agą Grzelak i będzie miało okazję zobaczyć, jak to jest występować w takiej roli. 15 innych osób zostanie nagrodzonych lampami pierścieniowymi, z którymi każde zdjęcie i ujęcie nabierze blasku.

Szczegóły dotyczące nagród

Nagrody są bardzo nietypowe i wymagają dokładnego przedstawienia.

 • Nagroda I Stopnia (15 sztuk) - udział uczestnika w warsztatach influencerskich organizowanych w Cosmos Muzeum 11 marca 2023 r. (wartość 4615 zł) oraz gimbal model FEIYUTECH Vlog Pocket 2 o wartości 399 zł. Spotkanie z Blowkiem i Agą Grzelak będzie okazją do poznania wyzwań i trendów w świecie influencerów, sztuczek montażu oraz zabawy filmem albo zdjęciem i zapewne odkrycia kilku sekretów pomocnych w odpowiedzi na pytanie: jak zostać influencerem?
 • Nagroda II Stopnia (15 sztuk) – lampa pierścieniowa RGB model LED VOGEL SF400 o wartości 129 zł.

Kto może zostać influencerem?

Konkurs trwa do 12 lutego 2023 r. Mogą w nim wziąć udział nowi i obecni posiadacze Konta Jakże Osobistego dla Młodych, czyli osoby w wieku 13 - 17 lat. Regulamin nie mówi o żadnych innych warunkach wstępnych.

Zadanie konkursowe: Jaką pasję chcesz pokazać światu?

Szansę na wygranie jednej z nagród daje wykonanie kilku prostych zadań. Oto szczegóły:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej załóż w Alior Banku dla swojego dziecka Konto Jakże Osobiste dla Młodych z kartą Mastercard. Jeśli nastolatek jest już posiadaczem tego rachunku, pomijasz ten krok.

 • Krok 2

  Dopilnuj, by do 12 lutego 2023 r. nastolatek wykonał otrzymaną kartą przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę.

 • Krok 3

  Do 12 lutego 2023 r. na stronie konkursie trzeba podać adres e-mail rodzica lub opiekuna prawnego posiadacza Konta dla Młodych, by organizator mógł się upewnić, że dorosły wyraża zgodę na udział nastolatka w konkursie. Może to zrobić dziecko lub rodzic, wybierając odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

 • Krok 4

  Także do 12 lutego 2023 r. nastolatek musi skorzystać z linka otrzymanego po potwierdzeniu przez Ciebie, że zgadzasz się na udział pociechy w konkursie i zrealizować zadanie konkursowe. Polega ono na przygotowaniu i wysłaniu filmiku (max 200 MB, max 60 sekund) lub zdjęcia (max 10MB), na którym odpowie na pytanie: „Jaką pasję chcesz pokazać światu?”.

  Odpowiedź powinna być udzielona w formularzu elektronicznym przesłanym przez organizatora.

 • Informacja

  Laureatów wyłoni komisja powołana przez organizatora. Zostaną oni poinformowani o zdobyciu nagrody do 21 lutego 2023 r. Wiadomość będzie przesłana na adres e-mail podany w zgłoszeniu do udziału w konkursie.

 • Krok 5

  Po otrzymaniu informacji o wygranej, laureat będzie miał 72 godziny na uzupełnienie formularza dostępnego po kliknięciu w link zawarty w wiadomości. Trzeba będzie w nim podać dane osobowe i kontaktowe. Laureaci Nagród I stopnia będą też musieli przesłać skan zgody na rozpowszechnianie wizerunku utrwalonego w trakcie warsztatów podpisanej przez ich rodzica lub opiekuna prawnego.

 • Premia

  Lampy pierścieniowe zostaną wysłane przesyłką pocztową lub kurierską najpóźniej do 28 lutego 2023 r. na adres podany w formularzu laureata.

  Natomiast szczegóły dotyczące udziału w warsztatach będą uzgodnione w trakcie kontaktów organizatora z laureatami tej nagrody.

Mission complete!

Dodajmy, że odpowiedź na zadanie konkursowe musi być autorskim pomysłem nastolatka, w żaden sposób nie może naruszać praw osób trzecich.

W konkursie można wygrać tylko jedną nagrodę. Możliwe jest jednak, że ktoś otrzyma dwie. Stanie się tak, gdy zdobywca lampy przesunie się na liście laureatów powyżej miejsca 16. z powodu rezygnacji z odbioru nagrody przez jednego z laureatów, któremu przyznano wejściówkę na warsztaty influencerskie.

Zdobywcy nagród nie muszą się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym; wszelkimi formalnościami zajmie się organizator.

Konto Jakże Osobiste dla Młodych w Alior Banku

Jako że w konkursie mogą brać udział nowi młodzi klienci Aliora, to warto przedstawić konto osobiste, którego posiadanie daje przepustkę do walki o nagrody. Zwracamy uwagę, że osoby, które nie ukończyły 18 r.ż. obowiązują korzystniejsze warunki prowadzenia rachunku niż te widoczne na pierwszy rzut oka. Dla nich konto i karta są bezwarunkowo darmowe.

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: usługi i opłaty związane z kontem można swobodnie konfigurować w ramach tzw. korzyści, np. ustanawiać darmowe przelewy natychmiastowe i brak opłat za przewalutowanie (2 korzyści są darmowe).

Rodzicu, pomóż dziecku w zdobyciu nagrody

W tym konkursie najważniejsze zadanie - udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe, musi wykonać nastolatek, ale rola rodzica jest też niezmiernie ważna. Wyrażając zgodę na udział Twojego dziecka w konkursie, wesprzesz jego pasje, sprawisz, że będzie o krok bliżej do spełnienia marzeń: spotkania ulubionych influencerów oraz poznania tajników tworzenia filmów i życia gwiazd social media.

Dopilnuj, by niezbędne działania zostały wykonane we właściwej kolejności. Zwracamy uwagę, że transakcja kartą musi być dokonana przed zgłoszeniem się do konkursu. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos