Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 600 zł moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem z oferty banku Pekao.

20 000 zł do wygrania w konkursie artystycznym w Pekao SA

Publikacja:
20 000 zł do wygrania w konkursie artystycznym w Pekao SA
Czas trwania
Cel (zysk) 20 000 zł w formie przelewu.
Uczestnik Osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadająca konto na Instagramie.
Po drodze Przygotowanie pracy konkursowej.
Niedawno Bank Pekao SA zapowiadał, że cyklicznie będzie organizował konkursy dla tych, którzy interesują się sztuką i chcą zaprezentować swój talent innym. Właśnie ruszyła druga edycja Pekao ART_Stories. Daj upust swojej kreatywności i przedstaw w formie artystycznej, w jaki sposób wykorzystałbyś dodatkowe środki od Pekao. Możesz coś namalować, zrobić fotografię, przygotować grafikę, animację czy materiał wideo. Nagroda główna wynosi 20 000 zł.

Konkurs „PEKAO ART._stories 2”

Organizatorem konkurs jest Bank Pekao SA.

Do kiedy możesz skorzystać?

Prace konkursowe można zgłaszać do 8 grudnia 2023 r.

Co możesz zyskać?

Bank przygotował cztery nagrody:

 • Nagroda główna – 20 tys. zł;
 • Nagrody II stopnia – 3 wyróżnienia po 2 tys. zł.

Dodatkowym bonusem jest promocja prac artysty na firmowym profilu Banku Pekao na Instagramie oraz na stronie konkursowej poprzez ich oznaczenia i zamieszczenie materiału wideo poświęconego procesowi powstawania dzieła.

Czy możesz skorzystać?

Konkurs przeznaczony jest dla osób z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadających miejsce zamieszkania na terenie Polski oraz profil na Instagramie (prywatny lub firmowy).

Co musisz zrobić?

Droga do wygrania 20 000 zł z bankiem Pekao SA

 • Krok 1. Do 8 grudnia 2023 r. przygotuj pracę konkursową

  Do 8 grudnia 2023 r. przygotuj pracę konkursową, czyli twórczą interpretację hasła konkursu: „Na to, co Cię ucieszy! Czyli na co? Przedstaw w formie artystycznej w jaki sposób wykorzystałbyś dodatkowe środki od Pekao.”

  Praca może być zrealizowana w dowolnej formie wyrazu artystycznego: plakat, obraz, fotografia, kolaż, wideo, instalacja itp. Organizator zastrzegł, że w przypadku form przestrzennych należy wykonać zdjęcie dzieła.

  Zadbaj przy tym o udokumentowanie procesu powstawania dzieła, gdyż jeśli znajdziesz się w gronie laureatów, będziesz musiał przesłać 30-sekundowy materiał wideo na ten temat oraz min. 3 fotografie. Możesz w nim opowiedzieć o swoich inspiracjach, doświadczeniach z aplikacją, pokazać kolejne etapy powstawania pracy konkursowej.

  Regulamin dopuszcza zgłoszenie więcej niż jednej pracy konkursowej.

 • Krok 2. Zgłoś swoje dzieło do konkursu

  Do 8 grudnia 2023 r. zgłoś swoją pracę poprzez stronę internetową konkursu. Na tym etapie musisz też wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu, zaakceptować jego regulamin oraz oświadczyć, że jesteś jedynym autorem przekazywanej pracy i nie narusza ona niczyich praw. Konieczne też jest udzielenie bankowi niewyłącznej, nieodpłatnej i nieograniczonej czasowo oraz terytorialnie licencji na korzystanie z pracy konkursowej.

  Pamiętaj, że Twoje dzieło nie może zawierać treści wulgarnych, obraźliwych czy pornograficznych ani odnosić się do osób publicznych, wyrobów tytoniowych czy alkoholowych. Niedozwolone jest też umieszczenie na niej oznaczeń, logotypów i znaków wodnych innych przedsiębiorców.

  Wyboru najciekawszych dokona komisja konkursowa, w której składzie znajdą przedstawiciel banku, przedstawiciel Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz artysta multidyscyplinarny znany jako Zulu Kuki.

 • Krok 3. Wypatruj informacji o laureatach konkursu

  Informacja o laureatach konkursu zostanie podana na profilu Banku Pekao SA na Instagramie 18 grudnia 2023 r. Organizator prześle ją także na adres e-mail autorów najciekawszych prac.

  W ciągu 7 dni od otrzymania informacji, iż znalazłeś się w gronie laureatów, prześlij we wskazany przez organizatora sposób materiał wideo i zdjęcia oraz dane osobowe niezbędne do przekazania nagrody. Wiadomość e-mail musi być zaszyfrowana, a hasło do niej przekazane w wiadomości prywatnej na Instagramie.

  Bank zastrzegł, że ma prawo dokonać zmian w filmie (skrócić go, przemontować w celu nadania dynamiki), ale obiecuje, że ostateczny materiał będzie uzgodniony z autorem pracy.

 • Premia. Odbierz wygraną

  Nagroda zostanie przesłana na rachunek bankowy wskazany przez laureata w ciągu 30 dni od daty otrzymania przez bank e-maila z niezbędnymi informacjami.

  Do nagrody głównej bank przewidział dodatkową kwotę, którą przeznaczy na zapłatę należnego zryczałtowanego podatku dochodowego. Ty nie musisz się niczym martwić, gdyż organizator zajmie się też dopełnieniem formalności.

  Nagrody II stopnia są zwolnione z opodatkowania, nie trzeba się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Mission complete!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos