7000 zł w formie voucherów zakupowych w konkursie dla posiadaczy kart kredytowych banku Citi Handlowy!

Publikacja:
7000 zł w formie voucherów zakupowych w konkursie dla posiadaczy kart kredytowych banku Citi Handlowy!
Czas trwania
Cel (zysk) Vouchery zakupowe o wartości uzależnionej od zajętego miejsca w rywalizacji.
Uczestnik Posiadacz karty kredytowej w Citibanku.
Po drodze Transakcje kartą.
Bank Citi Handlowy przygotował kolejny konkurs, który ma zachęcić posiadaczy jego kart kredytowych do używania ich jak najczęściej. Premiowane jest zarówno wydanie jak najwyższej kwoty, jak i wykonanie największej liczby transakcji. To część dla "maratończyków", ale jest i konkurencja dla "sprinterów" - jak najszybsze zrealizowanie 10 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500 zł. Najbardziej aktywni klienci mogą wygrać 7000 zł na zakupy we wskazanych sklepach, a najszybsi zdobyć vouchery do Biedronki o wartości 50 zł.

Konkurs "„Ułatwiamy życie z Kartą Kredytową Citibank”

Organizatorem konkursu jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Konkurs trwa do 3 czerwca 2024 r. i jest podzielony na dwa etapy:

 1. do 2 maja 2024 r.
 2. od 3 maja do 3 czerwca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Konkurs prowadzony jest w 3 kategoriach:

 • Kategoria 1: Największa liczba transakcji;
 • Kategoria 2: Największa łączna kwota transakcji;
 • Kategoria 3: Najszybciej dokonana określona kwota transakcji.

W 1. i 2. kategorii do zdobycia są identyczne nagrody:

 • nagroda główna: 3 x voucher zakupowy o wartości 7000 zł do sklepu Electrofun.pl (w I etapie) lub Media Expert (w II etapie);
 • nagroda duża: w każdym etapie po 25 kart podarunkowych do Media Expert o wartości 500 zł;
 • nagroda średnia: w każdym z dwóch etapów 100 voucherów do Allegro po 100 zł.

W kategorii 3 w każdym z etapów konkursu zostanie rozdanych 500 nagród dodatkowych, czyli e-kodów do Biedronki po 50 zł.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikami loterii mogą być osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Oczywiście, muszą być też posiadaczami karty kredytowej wydanej i obsługiwanej przez Citi Handlowy.

Wykluczeni z udziału są natomiast nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Uwaga: w konkursie nie mogą brać udziału osoby, które w przeszłości otrzymały od Citibanku nagrodę główną w podobnych akcjach (ich wykaz znajduje się w regulaminie konkursu).

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: jeśli nie jesteś jeszcze klientem Citibanku, możesz skorzystać z jednej z trwających obecnie promocji kart kredytowych, by po podpisaniu umowy o "kredytówkę" przystąpić do konkursu. Nawet gdybyś nic nie wygrał tym razem, to zgarniesz bonus powitalny i dasz sobie szansę na udział w kolejnych akcjach specjalnych.

Wygraj jedną z nagród w konkursie
 • Krok 1. Do 3 czerwca 2024 r. przystąp do konkursu, wypełniając formularz uczestnictwa

  Do 3 czerwca 2024 r. przystąp do konkursu, wypełniając formularz uczestnictwa i akceptując jego regulamin.

  Oczywiście nie ma sensu zwlekać z tą czynnością – im szybciej tego dokonasz, tym więcej będziesz miał czasu na realizowanie transakcji.

  Podczas rejestracji możesz (ale nie musisz) wyrazić zgodę na komunikację drogą elektroniczną (przez e–mail, SMS) dotyczącą konkursu, dzięki czemu bank będzie mógł Ci przesyłać rankingi oraz informacje dotyczące jego przebiegu.

 • Krok 2. Aktywnie korzystaj z karty kredytowej

  Aktywnie korzystaj z karty kredytowej. Można płacić kartą, jak i Blikiem, przy czym minimalna wartość transakcji musi wynosić 20 zł.

  Niedozwolone są transakcje gotówkowe (w tym wypłaty Blikiem), operacje szczególne w myśl regulaminu kart kredytowych Citibanku (m.in. związane z hazardem, zasileniem portfeli elektronicznych), kupno różnego rodzaju kart podarunkowych oraz transakcje wykonane w punktach o następujących kodach MCC:

  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne;
  • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi);
  • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne);
  • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty).

  Ponadto transakcje nie mogą przekroczyć określonych kwot lub limitów.

  • w przypadku transakcji dokonanych w placówkach Poczty Polskiej - limit wynosi do 300 zł dziennie,
  • dla płatności Blik - do 1000 zł w każdym miesiącu kalendarzowym,
  • dla płatności dokonanych w tym samym punkcie usługowo-handlowym - do 5 transakcji dziennie i nie więcej niż 50 w miesiącu.

  W kategorii 1 kryterium decydującym o przyznaniu nagrody jest wykonanie jak największej liczby transakcji. W przypadku takiej samej liczby operacji nagrodę otrzyma ten uczestnik, który wykonał ostatnią płatność ujętą w zestawieniu wcześniej. Gdyby i to nie pomogło ustalić kolejności, to decydujące znaczenie będzie miała łączna kwota wydatków.

  W kategorii 2 o przydziale nagród zdecyduje najwyższa sumaryczna kwota wydatków. W razie remisu voucher otrzyma ten, kto wykonał ostatnią transakcję zaliczoną do klasyfikacji wcześniej.

  W kategorii 3 decydujące znaczenie będzie miał moment spełnienia wymogów regulaminu, a ostatecznym kryterium, gdyby wymagania zostały spełnione równocześnie, będzie wyższa suma zrealizowanych transakcji.

 • Premia. Odbierz wygraną

  Jeśli zostaniesz laureatem, to bank poinformuje Cię o tym fakcie do 2 czerwca 2024 r. (dla I etapu) lub do 3 lipca 2024 r. (dla II etapu).

  Wiadomość zostanie przesłana w serwisie bankowości internetowej Citibank Online, znajdziesz w niej także przyznaną Ci e-kartę.

  W loterii możesz wygrać tylko jedną nagrodę,

  Vouchery zakupowe do sklepu Electrofun.pl można wykorzystać do 4 kwietnia 2025 r. podczas jednych zakupów (nie ma możliwości wydania reszty, dokonania drugiej płatności) i tylko w wybranych kategoriach wymienionych w regulaminie promocji (m.in. rowery, hulajnogi elektryczne, akcesoria i części).

  Karty upominkowe do Media Expert będą ważne do 5 kwietnia 2027 r. Można z nich korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania wszystkich środków, płacąc w sklepach stacjonarnych i w trakcie zakupów online. Podczas zakupów konieczne jest podanie numeru karty oraz kodu PIN otrzymanego z banku.

  E-bony do Allegro będą aktywne do 5 kwietnia 2025 r. O zasadach korzystania z tego typu nagród pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

  Vouchery do Biedronki nie mają określonego terminu ważności. Chcąc z nich skorzystać, trzeba podać tworzący je ciąg 13 cyfr kasjerowi lub samodzielnie wpisać na kasie samoobsługowej.

  Warunkiem wydania nagrody jest, by w dniu jej przekazywania umowa o kartę kredytową zawarta z Citibankiem nie znajdowała się w okresie wypowiedzenia i "kredytówka" była aktywna.

  I jeszcze jedno - nagrody duże, średnie i dodatkowe nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się martwić rozliczeniem z fiskusem. Natomiast gdybyś został laureatem nagrody głównej, to bank przyzna Ci dodatkową nagrodę pieniężną na opłacenie należnego podatku i zajmie się wszelkimi niezbędnymi formalnościami z tym związanymi.

Mission complete!

Karty kredytowe uczestniczące w konkursie

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Citibank Mastercard World

Citi Handlowy
 • Karta
  0 zł / 18 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.2
(9 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos