150 000 zł - oto nagroda główna w loterii urodzinowej Alior Banku!

Publikacja:
150 000 zł - oto nagroda główna w loterii urodzinowej Alior Banku!
Czas trwania
Cel (zysk) Nagroda główna: 150 000 zł, tygodniowe: 9 x 15 000 zł, codzienne: 488 x 150 zł.
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Alior Banku.
Po drodze Transakcje kartą, logowanie do aplikacji Alior Mobile.
Alior Bank po raz kolejny zaprasza swoich klientów do udziału w loterii. Tym razem z okazji 15. urodzin tej instytucji. Nagroda główna to aż 150 000 zł! Tylko od Ciebie zależy, ile losów zdobędziesz i tym samym, jak duże będziesz miał szanse na wygraną.

"Loteria urodzinowa"

Organizatorem loterii jest IQ Marketing (Poland) sp. z o.o.

Do kiedy możesz skorzystać?

Zgłoszenia udziału w loterii można dokonać do 6 stycznia 2024 r. To także ostateczny termin na wykonanie choć jednej operacji uprawniającej do zdobycia losu.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia są nagrody pieniężne w wysokości:

 • Nagroda główna - 150 000 zł;
 • Nagrody tygodniowe - 9 x 15 000 zł (po jednej w każdym tygodniu trwania loterii);
 • Nagrody codzienne - 488 x 150 zł (po osiem na każdy dzień akcji).

Każdy uczestnik loterii może otrzymać kod dostępu do platformy Legimi, który pozwala na bezpłatne pobranie ebooka lub synchrobooka. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym.

Możliwe jest wygranie tylko jednej nagrody głównej lub tygodniowej oraz wielu nagród codziennych.

Czy możesz skorzystać?

Prawo ubiegania się o nagrody przysługuje osobom, które w chwili dokonywania zgłoszenia do udziału w loterii mają ukończone 18 lat i posiadają miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Niezbędne jest też posiadanie „plastiku” z logo Mastercard wydanego przez Alior Bank, nie ma przy tym znaczenia, czy będziesz płacił kartą debetową, czy "kredytówką", ani to, czy karta została aktywowana przed startem loterii, czy już w jej trakcie. Ważne, by jej posiadaczem był klient indywidualny.

Oznacza to, że nie ma przeszkód, byś właśnie teraz nawiązał współpracę z Aliorem, zakładając w tym banku rachunek osobisty lub sięgając po kartę kredytową. Decydując się na taki ruch, dasz sobie szansę nie tylko na zdobycie bonusu w jednej z promocji dla nowych klientów, ale i na wygraną w opisywanej loterii.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: chętni do nawiązania współpracy z Alior Bankiem mogą skorzystać z promocji powitalnej z Kontem Jakże Osobistym (z premią do 740 zł) lub sięgnąć po kartę kredytową (maksymalny bonus 900 zł).

Droga do wygrania 150 000 zł w loterii urodzinowej Alior Banku
 • Krok 1. Zawnioskuj o Konto Jakże Osobiste, by otrzymać kartę Alior Banku

  Jak najszybciej zawnioskuj o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową, by zdobyć premię "na start" i rozpocząć zbieranie losów w "Loterii urodzinowej".

  Jeśli jesteś już klientem indywidualnym Alior Banku, możesz od razu przejść do kolejnego kroku.

 • Krok 2. Do 6 stycznia 2024 r. zarejestruj swój udział w loterii

  Do 6 stycznia 2024 r. zarejestruj swój udział w loterii na stronie internetowej, podając dane zawarte w formularzu (m.in. personalia, adres e-mail, końcowe cyfry numeru karty płatniczej), akceptując regulamin akcji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia loterii.

  Jeśli chcesz otrzymać kod do Legimi, zaznacz odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym.

  W momencie zarejestrowania Twojego zgłoszenia przez system informatyczny obsługujący stronę loterii na ekranie swojego urządzenia zobaczysz komunikat o przyjęciu formularza. Niezależnie od tego, w ciągu jednego dnia od zarejestrowania zgłoszenia, organizator prześle Ci na wskazany adres e-mail dodatkowe potwierdzenie dokonania rejestracji w loterii.

  Bez względu na to, z ilu kart płatniczych Alior Banku korzystasz, możesz się zarejestrować w loterii tylko raz. Najkorzystniej jest więc wybrać tę kartę, której najczęściej używasz.

 • Krok 3. Do 6 stycznia 2024 r. aktywnie korzystaj z karty płatniczej Alior Banku

  Do 6 stycznia 2024 r. wykonaj przynajmniej jedną operację dającą szansę na wygraną:

  • transakcja kartą płatniczą Alior Banku na dowolną kwotę - 1 los;
  • logowanie do aplikacji Alior Mobile - 1 los;
  • płatność kartą na kwotę min. 100 zł - 10 losów.

  W loterii są uwzględniane i premiowane przyznaniem losu (lub losów) tylko płatności wykonane w Polsce. Przelewy z rachunku karty kredytowej nie dają prawa do otrzymania losu (losów).

  Regulamin pozwala na zdobycie w jednym dniu maksymalnie 12 losów. Oznacza to, że jeśli wykonasz wszystkie powyższe działania, to wykorzystasz swoje szanse do maksimum.

 • Krok 4. Śledź nadchodzącą korespondencję

  Nagrody codzienne i tygodniowe będą losowane w każdą środę w okresie od 22 listopada 2023 r. do 17 stycznia 2024 r., według szczegółowego harmonogramu zamieszczonego w regulaminie akcji.

  Nagroda główna zostanie wylosowana 31 stycznia 2024 r.

  Gdybyś znalazł się w gronie laureatów, w ciągu 3 dni roboczych od daty losowania otrzymasz stosowną informację na adres e-mail i sms na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym. Od chwili wysłania wiadomości będziesz miał 5 dni kalendarzowych na wypełnienie zawartego w niej formularza i podanie danych umożliwiających przekazanie Ci wygranej.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Nagrody zostaną przesłane na rachunek bankowy wskazany przez laureatów do 15 marca 2024 r.

  Organizator przygotował dodatkowe pieniądze na poczet podatku dochodowego od nagrody głównej oraz tygodniowej i sam zajmie się jego opłaceniem. Nagrody codzienne nie podlegają opodatkowaniu.

Mission complete!

Produkty, których dotyczy loteria

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: usługi i opłaty związane z kontem można swobodnie konfigurować w ramach tzw. korzyści, np. ustanawiać darmowe przelewy natychmiastowe i brak opłat za przewalutowanie (2 korzyści są darmowe).
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  5%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  59 dni

Karta kredytowa Mastercard TU i TAM

Alior Bank
 • Karta
  0 zł / 19 zł

 • Bankomaty
  5%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  59 dni

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Jan
Gość

Czyli transakcje revolut sa wykluczone?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Jan

Nie ma specjalnych definicji, ale banki w promocjach lubią je wykluczać.

Odpowiedz

K
Kacper
Gość

A co z tym kodem Legimi? Mało o nim wiadomości, w regulaminie też skąpo...

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kacper

Faktycznie, wzmianka o gwarantowanej nagrodzie w postaci kodu do serwisu Legimi znajduje się tylko na stronie loterii. Dodatkowe informacje zawarte są w potwierdzeniu zgłoszenia do loterii. W tym, które otrzymałem jest mowa, że kod jest ważny do 31 marca 2024 r. i pozwala na pobranie 1 publikacji spośród 20 wybranych specjalnie dla klientów Aliora.

Odpowiedz