Wróć

Od 50 zł do 20 tys. zł w formie voucherów zakupowych - oto nagrody w loterii banku Citi Handlowy!

Od 50 zł do 20 tys. zł w formie voucherów zakupowych - oto nagrody w loterii banku Citi Handlowy!
Czas trwania
Cel (zysk) 2 e-karty do Kross (każda o wartości 20 tys. zł) i 362 inne nagrody
Uczestnik Posiadacz karty kredytowej w Citibanku.
Po drodze Warunkiem udziału w loterii jest wykonanie przynajmniej 10 transakcji kartą kredytową o wartości min. 20 zł każda.
Aż 364 nagród o łącznej wartości 135 000 zł – właśnie tyle znajduje się w puli najnowszej loterii przygotowanej przez bank Citi Handlowy dla posiadaczy jego "kredytówek". Na uwagę zasługują zwłaszcza dwie nagrody główne, a są nimi e-karty podarunkowe do sklepu Kross o wartości 20 tys. zł każda!

Bank Citi Handlowy co kilka miesięcy organizuje dla swoich klientów loterię z atrakcyjnymi nagrodami. Nie inaczej jest i w najnowszej akcji tego typu, odbywającej się pod hasłem „Zimą wykręć nagrody na wiosnę z Kartą Kredytową Citibank”, która potrwa do 31 marca 2023 r. Loteria odbywa się w 2 kategoriach; najważniejsze, by wykonać kartą kredytową przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych o wartości min. 20 zł każda. Szczegółowe zasady wydają się na pierwszy rzut oka nieco skomplikowane, ale postaramy się wszystko wyjaśnić w przystępny sposób.

Po pierwsze: uczestnicy

Uczestnikami loterii mogą być osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Oczywiście, muszą być też posiadaczami karty kredytowej wydanej i obsługiwanej przez Citi Handlowy.

Wykluczeni z udziału są natomiast nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Nie jesteś jeszcze klientem Citibanku? Nie ma przeszkód, byś skorzystał z jednej z trwających obecnie promocji kart kredytowych, a po podpisaniu umowy o "kredytówkę" przystąpił do loterii. Nawet gdybyś nic nie wygrał tym razem, to zgarniesz bonus powitalny i dasz sobie szansę na udział w kolejnych akcjach specjalnych.

Spójrz, co obecnie jest do zdobycia za sięgnięcie po "kredytówkę" Citibanku.

Po drugie: nagrody

Zestaw voucherów jest mocno zróżnicowany i obejmuje 2 nagrody główne, 2 nagrody duże, 60 nagród średnich oraz 300 nagród małych.

 • Nagroda główna: karta podarunkowa do sklepu Kross o wartości 20 000 zł,
 • Nagroda duża: karta podarunkowa do Kross o wartości 10 000 zł,
 • Nagroda średnia: karta podarunkowa do Intersport o wartości 1 000 zł (bonus w kategorii 1) lub do Sun&Snow (bonus w kategorii 2),
 • Nagroda mała: e-karta do Allegro o wartości 50 zł.

Po trzecie: kategorie

Jak wspomnieliśmy, rywalizacja o nagrody odbywa się w 2 kategoriach:

Kategoria nr 1: największa liczba transakcji. Jak łatwo się domyślić, kryterium decydującym o przyznaniu nagrody jest wykonanie jak największej liczby transakcji ponad wymagane minimum, które wynosi 10 płatności o wartości przynajmniej 20 zł każda.

W przypadku takiej samej liczby operacji nagrodę otrzyma ten uczestnik, który wykonał transakcje wcześniej. Gdyby i to nie pomogło ustalić kolejności, to decydujące znaczenie będzie miała łączna kwota wydatków.

Kategoria nr 2: największa łączna kwota transakcji. W tej kategorii najważniejsza jest suma wydatków poczynionych kartą kredytową. W drugiej kolejności wzięta zostanie pod uwagę data ostatniej płatności kwalifikującej do otrzymania nagrody (zgarnie ją ten, kto zrobił transakcję wcześniej).

Po czwarte: co zrobić, by zdobyć los?

Niewiele, wystarczy aktywne korzystanie z posiadanej karty kredytowej wydanej przez bank Citi Handlowy.

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2023 r. przystąp do loterii, wypełniając formularz uczestnictwa i akceptując jej regulamin.

  Oczywiście nie ma sensu zwlekać z tą czynnością – im szybciej tego dokonasz, tym więcej będziesz miał czasu na realizowanie transakcji.

 • Krok 2

  Aktywnie korzystaj z karty kredytowej - wymagane minimum, byś został sklasyfikowany w tej akcji specjalnej, to 10 transakcji bezgotówkowych po min. 20 zł każda.

  Wszystkie kolejne płatności bezgotówkowa na kwotę min. 20 zł zwiększą Twoje szanse na wygranie w jednej z kategorii.

 • Informacja

  Voucher zakupowy otrzymasz do dnia 20 kwietnia 2023 roku wraz z informacją o tym, że spełniłeś warunki przyznania nagrody i zostałeś zakwalifikowany do grona laureatów. Wiadomość zostanie przesłana w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

Mission complete!

To też musisz koniecznie wiedzieć

Do zestawienia decydującego o przyznaniu nagród zostaną ujęte tylko transakcje bezgotówkowe. Płatności gotówkowe (w tym wypłaty Blikiem) i zwrócone nie spełnią wymagań regulaminu. Podobnie operacje szczególne, do których należą m.in. te związane z grami hazardowymi, przekazami pieniężnymi.

Ponadto transakcje nie mogą przekroczyć określonych kwot lub limitów.

 • w przypadku transakcji dokonanych w placówkach Poczty Polskiej - limit wynosi do 300 zł dziennie,
 • dla płatności BLIK - do 1 000 zł w każdym miesiącu kalendarzowym,
 • dla płatności dokonanych w tym samym punkcie usługowo-handlowym - do 5 transakcji dziennie i nie więcej niż 50 w miesiącu. 

W loterii możesz wygrać tylko jedną nagrodę. Gdybyś spełnił warunki w dwóch kategoriach, to otrzymasz bonus o wyższej wartości, a na zwolnione przez Ciebie miejsce wejdzie osoba, która zajęła kolejną lokatę.

Vouchery do wykorzystania w sklepie internetowym Kross mają charakter jednorazowy i tracą ważność 31 maja 2024 r. Możesz ich użyć do zakupu dowolnego asortymentu w kategorii Rowery / Odzież / Akcesoria oraz wybrać dowolny sposób dostawy (jednakże z wyłączeniem odbioru w salonie). Także karta do Intersport musi być wykorzystana podczas jednej płatności. Masz na to czas do 31 lipca 2023 r.

Pozostałe e-kody mogą być wykorzystywane wielokrotnie, aż do wyczerpania całej puli przypisanych do nich środków. Bony do Sun&Snow będą ważne do 11 stycznia 2025 r., a te na Allegro do 31 stycznia 2024 r.

Warunkiem wydania nagrody jest, by w dniu jej przekazywania umowa o kartę kredytową zawarta z Citibankiem nie znajdowała się w okresie wypowiedzenia i "kredytówka" była aktywna.

I jeszcze jedno - Twoja premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się martwić rozliczeniem z fiskusem.

Nagrody warte uwagi

Podobają się nam akcje, w których jest wiele nagród do zdobycia. Świadomość, że w loterii będzie nie jeden, ale kilkuset szczęśliwych uczestników, z pewnością zachęca do udziału w niej, mobilizuje do działania. Duża liczba transakcji z kolei cieszy bank, który otrzymuje prowizje od akceptantów kart płatniczych.

Atrakcyjne nagrody mogą lekko zakręcić w głowie, jednak radzimy zachować rozsądek i zimną krew, bo pewności, że akurat Ty zostaniesz posiadaczem któregoś z voucherów, nie ma. Pewne jest natomiast, że okres bezodsetkowy się skończy i przyjdzie dzień, w którym będziesz musiał spłacić wydatki poczynione „kredytówką”.

Działaj rozważnie, a my trzymamy kciuki, by ktoś z naszych Czytelników został jednym z laureatów loterii. Powodzenia!

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji