100 zł za wydatki na podróże z kartą kredytową banku Credit Agricole. Tylko dla zaproszonych

Publikacja:
100 zł za wydatki na podróże z kartą kredytową banku Credit Agricole. Tylko dla zaproszonych
Czas trwania
Cel (zysk) 2% wydatków, maksymalnie 100 zł.
Uczestnik Posiadacz karty kredytowej banku Credit Agricole.
Po drodze Bank zwraca 2% za transakcje w miejscach związanych z podróżami i wypoczynkiem.
Pisząc o swojej najnowszej promocji, Credit Agricole twierdzi, że majówka może trwać dłużej. Wynika to z faktu, że zaproszeni przez bank posiadacze "kredytówek" z jego oferty mogą odzyskać 2% wydatków związanych z podróżami i wypoczynkiem. Sprawdźmy, gdzie dokładnie można otrzymać moneyback, maksymalnie 100 zł.

Bank Credit Agricole na ogół promuje swoje karty kredytowe wśród potencjalnych klientów, zachęcając do sięgnięcia ciekawymi akcjami specjalnymi. Tym razem postanowił sprawić prezent tym, którzy już korzystają u niego z takich produktów. Wystarczy wybrać się z jednym z nich w podróż i płacić w jej trakcie "kredytówką", by odzyskać nawet 100 zł. Generalnie chodzi o wydatki na transport (linie lotnicze, taksówki, kolej, statki), noclegi (hotele, motele itp.), gastronomię (bary, restauracje itp.) a także zakupów biletów do kina czy teatru.

Najważniejsze, by bank zaprosił Cię do udziału w tej akcji poprzez wiadomość push, sms lub e-mail.

Uprawnieni do zdobycia premii

Akcja "Majowe podróże z kartą" trwa do 31 maja 2023 r.

Bonus mogą otrzymać posiadacze kart kredytowych wydanych przez Credit Agricole, którzy otrzymali zaproszenie od banku. Akcją objęte są "kredytówki" Visa/Mastercard Standard, Silver i Gold, także te, które poprzednio były kartami partnerskimi Carrefour (Visa) i Decathlon (Mastercard). Promocja dotyczy również karty Visa DOM.

Ważne, by w okresie promocji karta nie była w okresie wypowiedzenia i byś nie miał zaległości w spłacie jej zadłużenia.

Jak zdobyć 100 zł moneyback?

Zasady zdobycia moneybacku są niezwykle proste;

Start
 • Krok 1

  Sprawdź pocztę mailową, sms-y i powiadomienia w aplikacji mobilnej, by dowiedzieć się, czy otrzymałeś od banku zaproszenie do udziału w tej promocji.

 • Krok 2

  Jeśli zostałeś zaproszony, to do 31 maja 2023 r. płać swoją kartą kredytową od Credit Agricole w punktach określonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie.

  Kody MCC miejsc biorących udział w promocji "Majowe podróże z kartą"
 • Premia

  Premię, czyli 2% moneyback, otrzymasz w dniu zaksięgowania transakcji. Zmniejszy ona Twoje zadłużenie lub zwiększy kwotę nadpłaty.

  Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł.

Mission complete!

Możesz płacić w punktach stacjonarnych, jak i online czy z wykorzystaniem płatności mobilnych. Najważniejsze, byś dokonał transakcji w punktach posiadających jeden z kodów MCC wymienionych w regulaminie. Credit Agricole niestety nie podaje w szczegółach transakcji oznaczenia MCC miejsca jej dokonania.

Na pewno ucieszy Cię informacja, że choć otrzymany zwrot podlega opodatkowaniu, to nie musisz się tym martwić, gdyż bank naliczy stosowny podatek i dokona jego rozliczenia z fiskusem.

Zabierz swoją "kredytówkę" w podróż

Jeśli tylko posiadasz kartę kredytową Credit Agricole i zostałeś zaproszony przez bank do udziału w tej akcji, to masz okazję, by w banalnie prosty sposób odzyskać część wydatków związanych z bliższym lub dalszym wyjazdem. Decydujące jest dokonanie płatności w miejscach, które mają przypisane konkretne kody MCC, transakcje w innych punktach nie dadzą Ci moneybacku.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos