Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 490 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

430 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
430 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 430 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze Przelewy, transakcje Blik, wpływy.
Podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie i aktywność w korzystaniu z niego przez 2 miesiące pozwoli Ci zdobyć 430 zł w gotówce. Pula uczestników – jak to zwykle bywa w przypadku premii od BNP Paribas – jest ograniczona.

"Promocja dla Ciebie"

Organizatorem akcji jest spółka Hagen, bank BNP Paribas ma status partnera promocji.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 17 maja 2024 r. lub do wyczerpania limitu 9000 rejestracji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest w sumie 430 zł. Nagroda składa się z 3 premii gotówkowych: 50 zł za otwarcie konta oraz 2 bonusów po 190 zł za aktywność w każdym z dwóch miesięcy.

Promocja z punktami w programie Bezcenne Chwile została zakończona 29 lutego 2024 r. ze względu na wyczerpanie puli nagród. Dodatkowo możesz zgarnąć 16 000 punktów Bezcenne Chwile (równowartość 200 zł) w obowiązującej równolegle promocji Mastercarda.

Czy możesz skorzystać?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polskie obywatelstwo i dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są stroną umowy ramowej dotyczącej rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.

Co musisz zrobić?

Droga do 430 zł premii w BNP Paribas
 • Krok 1. Do 17 maja 2024 r. zarejestruj się na stronie promocji

  Do 17 maja 2024 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

 • Krok 2. Złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą

  Także do 17 maja 2024 r. skorzystaj z linka (a dokładniej z przycisku „Otwórz konto”), który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą i usługami bankowości elektronicznej.

  Koniecznie podaj we wniosku o konto te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

 • Krok 3. Podpisz z bankiem umowę o ROR i nadaj PIN do karty

  Do 31 maja 2024 r.:

  • podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikację tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji;
  • nadaj PIN do karty (najlepiej jest to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą).

  Do otrzymania każdej kolejnej części premii konieczne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Inaczej mówiąc, jeśli po otwarciu konta nie nadasz kodu PIN do karty w wymaganym terminie, pozbawisz się szansy na bonus za aktywność w kolejnych miesiącach.

 • Krok 4. Prześlij dane niezbędne do przekazania Ci premii pieniężnej

  Do 22. dnia miesiąca (lub w najbliższy dzień roboczy po tej dacie) następującego po miesiącu spełnienia warunku z Kroku 3 organizator prześle na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu Ci nagrody. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego i do 26. dnia tego samego miesiąca podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

  Gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w wymaganym terminie, to możesz to zrobić później. Organizator przypomni Ci o tym w wiadomości SMS na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym lecz nie wcześniej niż 2 miesiące po upływie terminu. Niezbędne dane do przelewu musisz podać najpóźniej 18 maja 2025 r.

 • Premia. Odbierz premię za otwarcie rachunku (50 zł)

  50 zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki (założenie konta i aktywacja karty) przelewem na nowo otwarty rachunek.

 • Dodatkowy bonus. Odbierz 16 000 punktów (200 zł) w Bezcennych Chwilach

  Zarejestruj kartę w programie Bezcenne Chwile i spełnij warunki otrzymania 16 000 punktów.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z rachunku w każdym z kolejnych dwóch miesięcy (2 x 190 zł)

  W każdym z kolejnych dwóch miesięcy po podpisaniu umowy:

  • zapewnij wpływy na ROR na łączną kwotę min. 900 zł,
  • zrealizuj min. 4 transakcje Blik na dowolną kwotę,
  • wykonaj przynajmniej 2 przelewy na kwotę min. 50 zł.

  Za każdy miesiąc aktywności bank przyzna Ci 190 zł premii.

  Wpływy: dozwolone są wszelkie przelewy na Konto Otwarte na Ciebie, z wyłączeniem tych pochodzących z rachunków w BNP Paribas, których uczestnik promocji jest współposiadaczem (w tym prowadzonych w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima), rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank BNP Paribas, także tych, których umowa została podpisana z Raiffeisen Polbankiem przejętym później przez BNP. Wpłaty gotówkowe na ROR, niezależnie od tego czy dokonane w oddziale, czy we wpłatomacie, nie są traktowane jako wpływ.

  Transakcje Blik: dozwolone są płatności w sklepach stacjonarnych i w Internecie. Warunek spełni zarówno płatność z kodem Blik, jak i przelew na telefon. Wykluczone są natomiast operacje dokonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w załączniku. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

  Przelewy: Regulamin pozwala na wykonanie przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik (w tym przelewów na telefon Blik).

 • Premia. Odbieraj premie za aktywność w kolejnych dwóch miesiącach

  Przelewy z premią po 190 zł za aktywność w danym miesiącu zostaną wysłane do ostatniego dnia kolejnego miesiąca.

Mission complete!

Wszystkie premie zwolnione są z opodatkowania, nie trzeba się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Konto objęte promocją

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.4
(16 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(14)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Ł
Łukasz
Gość

Czy ktoś nie dostał maila od organizatora?

Odpowiedz

P
Paweł
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Cześć, czy jak zakladalem konto ostatniego dnia promocji, i podpisalem w tym samym dniu umowe systemem autenti, ale weryfikacja niestety nie przebiegla poprawnie i dostalem komunikat, aby isc do placowki, to czy w placowce aktywuja mi to konto i bede bral udzial w promocji?

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Paweł

Jeśli wtedy zarejestrowałeś się w promocji, to na samo założenie konta masz czas do 31 maja. Powinno być ok.

Odpowiedz

P
Paweł
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@paladinek

Zarejestrowalem sie nawet wczesniej. A to sprobuje jeszcze raz z linka zalozyc to konto.

Odpowiedz

D
Dominik
Gość

Jeszcze jedno dla pewności dopytam - jeżeli założyłem konto teraz, w kwietniu, to dwa miesiące wymaganej aktywności to maj oraz czerwiec, tak? W kwietniu, poza niezwłocznym nadaniem pinu do karty, nie muszę robić nic, zgadza się?

Odpowiedz

K
Kostek
Gość
@Dominik

Dobrze kombinujesz. Jak tylko dostaniesz kartę, to nadaj PIN, a potem w maju i czerwcu zrealizuj te wymagane działania.

Przy okazji taka sugestia - te informacje o spełnieniu pierwszych warunków z prośbą o podanie numeru ROR do przesłania pieniędzy czasem trafiają do Spamu albo innych folderów, zależy od poczty. Sprawdzaj więc i w tych miejscach.

Odpowiedz

D
Dominik
Gość

Rozumiem, że można wybrać kartę mobilną zamiast fizycznej, nie ma to znaczenia na promocję, prawda?

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Dominik

z regulaminu promocji

7) Karta – płatnicza karta debetowa fizyczna lub mobilna o nazwie „Karta Otwarta na Dzisiaj” albo „Karta Otwarta na Świat” albo „Karta Otwarta na eŚwiat”

Odpowiedz

D
Dominik
Gość
@mar

Dzięki

Odpowiedz

B
Błażej
Gość

Ciekawa okazja, ale to rozdawanie danych na prawo i lewo trochę mnie niepokoi - trzeba się zarejestrować u jakiegoś organizatora, potem podać dane w programie. Są jakieś gwarancje, że nic nie wycieknie do sieci i nie będzie w niej krążyło z pożytkiem dla oszustów?

Odpowiedz

J
Jarosław
Gość
@Błażej

Hmmm, obawialbym się jakby ktoś mnie przekonywał słowami "gwarantowany zysk", "pewne pieniądze", to wtedy zapaliła by się mi czerwona lampka.


Ja już długo bawię się w promocję więc mój numer telefonu i dane posiadają prawie wszystkie banki. Ale na przykład ludziom od paneli fotowoltaicznych albo ankieterom czy osobom zapraszającym na pokazy garnków swoich danych na pewno nie podawałem. Mimo to oni i tak dzwonią pod losowe numery , nie wiedzą z kim rozmawiają, nie wiedzą gdzie mieszkam ale jakoś się ze mną kontaktują .


Wniosek nasuwa się.... żaden, no nie na reguły. Tak jak z tym wyciekiem danych osobowych w jakiś laboratoriach

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Błażej

Moim zdaniem nie ma ryzyka, że Twoje dane trafią w niepowołane ręce. Rejestracja w promocji wymaga jedynie podania podstawowych informacji a informacja jaką bank przekazuje organizatorowi dotyczy tylko stwierdzenia, czy spełniłeś wymogi regulaminu, bez podawania szczegółów operacji.

Rejestrując się w Bezcennych Chwilach podajesz tylko numer karty i swoje personalia, bez kodu CVV służącego potwierdzania płatności.

Osobna kwestia to rygorystyczne zasady współpracy jakie obowiązują między partnerami promocji. Żaden z nich nie może sobie pozwolić na ich złamanie, bo odbudowanie zaufania byłoby szalenia trudne.

Odpowiedz

P
Paweł
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Błażej

Gwarancji nie masz zadnej, do tego wg mnie ryzyko jest i to wcale nie takie male. Wystarczy zobaczyc jak banki maja w glebokim powazaniu niby narzucane przez prawo procedury zwiazane z usuwaniem danych klientow, ile to juz razy zamykajac konto lub odznaczajac zgode na marketing , nadal bylem spamoway mailami o ofertach - kpina. Banki kombinuja zeby dowozic cele ilosciowe, w ogole nie dbajac o jakos obslugi, to smutne ale prawdziwe i to nie tylko w tym sektorze, w telko to samo. Na szczescie od 1 czerwca beda musieli sprawdzac czy pesel jest zatrzezony, wiec w przypadku wycieku twoich jakze to cennych albo i bezcennych danych "raczej" nikt nie powinien wziac kredytu na ciebie. A nawet jak wezmie, bo nawet pracownicy bankow okradaja klientow (sic!) to, teoretycznie bedziesz zwolniony z odpowiedzialnosci jego splaty, o ile se zastrzegles :)

Odpowiedz

K
Kate
Gość
@Paweł

Ja rejestrowałam się w prawie każdej promocji bankowej i nikt do mnie nie wydzwania.

Odpowiedz