50 zł do Biedronki z limitem w koncie w Credit Agricole

Publikacja:
50 zł do Biedronki z limitem w koncie w Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł do wykorzystania w Biedronce.
Uczestnik Posiadacz konta osobistego w Credit Agricole.
Po drodze Należy zawnioskować o limit w koncie w wysokości od 1000 do 3000 zł z opłatą roczną.
Tylko przez 3 dni można skorzystać z najnowszej promocji banku Credit Agricole. Warunkiem otrzymania e-kodu o wartości 50 zł do Biedronki jest uruchomienie limitu w koncie. Dodatkowo bank nie pobierze opłaty za uruchomienie usługi oraz przez 2 pierwsze miesiące od podpisania umowy będzie stosował obniżone oprocentowanie.

Promocje rachunków osobistych i kart kredytowych zachęcające do sięgnięcia po te produkty są rynkowym standardem. Od czasu do czasu banki zachęcają także do skorzystania z innych elementów swojej oferty. Credit Agricole wpadł na pomysł, by zaoferować premię za uruchomienie limitu w koncie. W nagrodę za taki ruch bank proponuje 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka.

Kto może skorzystać z propozycji?

Akcja "Spraw sobie prezent z limitem w koncie" trwa tylko do 16 lutego 2023 r. Mogą w niej wziąć udział pełnoletni klienci Credit Agricole posiadający w tym banku jeden z rachunków objętych promocją: Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie MOVE! lub Konto dla Ciebie VIP, ale nie korzystający dotąd z limitu w koncie.

Bank wymaga, by wnioskujący o limit w koncie miał dochody w wysokości minimum 1000 zł netto, a jeśli wnioskuje o limit w koncie wspólnym - dochody drugiego posiadacza tego konta muszą wynosić przynajmniej 800 zł netto. Jako, że mamy do czynienia z produktem kredytowym, trzeba się liczyć z badaniem zdolności kredytowej. Od jej wyniku bank uzależnia przyznanie (lub nie) limitu w koncie i jego wysokość.

Podpisz umowę o limit w koncie - otrzymasz 50 zł do Biedronki

Działania, które musisz wykonać, by zasłużyć na e-kod do Biedronki, sprowadzają się do zawnioskowania o limit w koncie i podpisania z bankiem stosownej umowy.

Start
 • Krok 1

  Sprawdź, czy:

  • masz aktywną aplikację mobilną CA24 Mobile – pełna korzyści. Jeśli nie, to ją pobierz i aktywuj;
  • wyraziłeś zgodę na otrzymywanie od banku informacji o ofertach Partnerów Klubu korzyści.
 • Krok 2

  Do 16 lutego 2023 r. zawnioskuj o limit w koncie w kwocie od 1 do 3 tys. (w wersji z opłatą roczną) podczas wizyty w placówce banku Credit Agricole lub kontaktując się z CA24 Infolinią.

 • Krok 3

  Po zbadaniu przez bank Twojej zdolności kredytowej i przyznaniu Ci limitu podpisz z Credit Agricole umowę o ten produkt.

 • Premia

  Informację o przyznaniu Ci e-kodu do Biedronki otrzymasz do 15 marca 2023 r. w wiadomości sms lub powiadomieniu push.

  Voucher znajdziesz w Klubie korzyści będącym częścią aplikacji CA24 Mobile w zakładce Moje nagrody.

Mission complete!

Od momentu podpisania umowy limitu w koncie przez 2 miesiące bank obniży jego oprocentowanie o 14 p.p. Po tym okresie oprocentowanie będzie zgodne z tabelą oprocentowania, która obowiązywała w dniu zawarcia umowy.

Z kolei w momencie odnowienia limitu Credit Agricole naliczy opłatę za jego ponowne uruchomienie zgodnie z tabelą opłat i prowizji z dnia odnowienia. Zasady odnowienia opisane będą w umowie limitu w koncie.

Otrzymana nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Limit w koncie - co to za produkt?

Limit w koncie to usługa, która pozwala jego posiadaczowi korzystać z większej puli środków niż jego własne. Inaczej mówiąc, możesz wydać więcej, niż posiadasz realnie pieniędzy. Odsetki płacisz odsetki tylko wtedy, kiedy korzystasz z limitu. Bank odejmuje je od Twoich wpływów na rachunek.

Wysokość przyznanego limitu uzależniona jest od badania zdolności kredytowej klienta i jego dotychczasowej współpracy z bankiem. Limit przyznawany jest na ogół na 12 miesięcy, po czym przeważnie umowa zostaje automatycznie przedłużona na kolejny okres.

W ramach promocji musisz wybrać wariant z opłatą roczną. Jeśli tak zrobisz, to bank nie pobierze opłaty za przyznanie limitu, która wynosi aktualnie 2,5% przyznanej kwoty, min. 90 zł. Takie samy zasady naliczania opłat dotyczą przedłużenia umowy limitu oraz jego podwyższenia (prowizja liczona jest od kwoty podwyższenia).

Trzeba zachować rozwagę

Perspektywa otrzymania 50 zł do Biedronki bez większego wysiłku z pewnością jest kusząca. Trzeba jednak zachować rozwagę, by nie popaść w kłopoty finansowe. Pamiętaj, że korzystając z pieniędzy banku, będziesz ponosił dodatkowe koszty, zapłacisz też za odnowienie limitu na kolejny rok. Zanim zdecydujesz się na udział w tej promocji, dobrze się zastanów, przemyśl wszystkie plusy i minusy korzystania z limitu.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(9)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Pawel
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

czy mozna zawnioskowac o limit w koncie bez automatycznego przedluzania - bo tylko to stanowi ryzyko, ze bank pobierze jakas kase za ten produkt, przy zalozeniu, że nie zejdziemy z saldem konta ponizej 0zl w pierwszym roku, ktory jest darmowym.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Pawel

Trudno powiedzieć, czy jest taka opcja - wniosek można złożyć tylko telefonicznie lub w oddziale. Zawsze możesz też przed upływem roku wypowiedzieć umowę o limit.

Odpowiedz

P
Pawel
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Aldona Derdziak

juz wszystko wiem, umowe o limit w koncie mozna zawrzec na rok, bez automatycznego przedluzenia

Odpowiedz

P
Pawel
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Pawel

w piatek dostalem 50 zl do biedry, a dzis w placowce wypowiedzialem limit w koncie co by nie uzyc go przypadkowo :)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Pawel

Gratulujemy nagrody i życzymy udanych zakupów ?

Odpowiedz

J
Jano
Gość

Witam:) Po przeczytaniu artykułu nasunęło mi się kilka pytań. A mianowicie:

1. Nie płaci się odsetek w przypadku braku korzystania z limitu. Lecz czy wobec niekorzystania z limitu bank będzie pobierał jakieś opłaty wynikające z takiej (niekorzystnej dla niego;)) sytuacji? Chciałbym zawrzeć umowę ale tylko dla bonusu - gdyż nie potrzebuję dodatkowych środków:)

2. Należy wybrać limit w koncie z opłatą ROCZNĄ. A czy przykładowo w przypadku zerwania współpracy z bankiem przed upływem roku (przy jednoczesnym niekorzystaniu z limitu) - np. za 0,5 roku - bank naliczy jakąś opłatę z tytułu rezygnacji z limitu przed upływem roku?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam:)

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jano

1. Nie, banki nie pobierają opłat za nieużywany limit.

2. Nie, CA nie pobiera takiej opłaty.

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Czy przed upłynięciem roku od uruchomienia limitu na koncie można tę umowę wypowiedzieć i w ten sposób uniknąć opłaty za odnowienie limitu po roku?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Michał

Tak, możesz wcześniej wypowiedzieć umowę.

Odpowiedz