Wróć

450 zł za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
450 zł za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 450 zł w formie przelewu na konto.
Uczestnik Nowy Klient, czyli osoba która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadała konta w BNP Paribas.
Po drodze Transakcje Blikiem, wpływy na konto, transakcje walutowe.
Weź udział w promocji
Promocje Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas przynoszą na ogół bardzo atrakcyjne nagrody. W najnowszej akcji do zgarnięcia jest nawet 450 zł w gotówce. Do zdobycia nagrody wystarczy założenie wspomnianego rachunku i niewielka aktywność w 4 kolejnych miesiącach. Niejako przy okazji można poznać internetową platformę walutową FX Pl@net.

Promocja „Wymieniaj online”

Organizatorem promocji jest spółka Hagen, Bank BNP Paribas ma status partnera.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 15 marca 2024 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń do udziału w niej.

Równolegle trwa akcja związana z programem lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, która zakończy się 31 grudnia 2023 r.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest 450 zł w formie przelewu na konto wypłacane w czterech częściach: 50 zł + 4 x 100 zł.

W akcji Mastercarda do zdobycia jest 16 000 punktów, które stanowią równowartość 200 zł.

Czy możesz skorzystać?

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona zaliczają się osoby, które w dniu złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Ponadto musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i polskie obywatelstwo. Powinieneś także dysponować ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Co musisz zrobić?

Droga do 450 zł premii w BNP Paribas

 • Krok 1. Do 15 marca 2024 r. zarejestruj się na stronie promocji

  Do 15 marca 2024 r. (pamiętając o limicie uczestników) zarejestruj się na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i PESEL oraz zaznaczając wszystkie "okienka" (akceptacja regulaminu, zgody i upoważnienie).

 • Krok 2. Do 15 marca 2024 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą

  Także do 15 marca 2024 r złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą i usługami bankowości elektronicznej.

  Niezbędne działania możesz zrealizować, korzystając z linka, który zobaczysz na ekranie natychmiast po wysłaniu formularza lub tego otrzymanego w wiadomości e-mail.

  Na tym etapie możesz zdecydować, w jaki sposób otworzysz konto. Do wyboru są 2 opcje:

  • złożenie wniosku na stronie internetowej banku z weryfikacją tożsamości podczas spotkania z kurierem LUB
  • wnioskowanie o konto w aplikacji mobilnej GOmobile z potwierdzeniem tożsamości przez wideoweryfikację. Przy tej opcji aplikacja musi zostać pobrana poprzez link, który otrzymasz w wiadomości SMS.

  Uwaga: dane we wniosku o ROR muszą być identyczne z tymi podanymi w formularzu przystąpienia do promocji.

 • Krok 3. Do 31 marca 2024 r. podpisz umowę z bankiem

  Do 31 marca 2024 r.

  • podpisz z bankiem umowę o wspomniane produkty z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS w systemie Autenti,
  • aktywuj kartę – najlepiej zrobić to jak najszybciej po otrzymaniu przesyłki z kartą, najpóźniej - w ciągu 7 dni od daty jej otrzymania;
  • aktywuj dostęp do platformy walutowej FX Pl@net.

  Aktywacji platformy walutowej FX Pl@net można dokonać w bankowości internetowej GOonline. Po zalogowaniu trzeba wybrać zakładkę: Usługi lub Moje Finanse, a następnie Wymiana walut –> Przejdź do FX Pl@net, po czym zaakceptować Umowę Transakcji Walutowych oraz Umowę Elektronicznej Platformy Walutowej oraz Regulamin transakcji walutowych i Elektronicznej Platformy Walutowej.

 • Premia. Odbierz premię za otwarcie rachunku (50 zł)

  Wiadomość o zdobyciu premii za otwarcie rachunku otrzymasz do 22. dnia miesiąca następującego po tym, w którym podpiszesz z bankiem umowę, aktywujesz kartę i dostęp do platformy FX Pl@net.

  Warunkiem przekazania przez organizatora premii (50 zł) jest skorzystanie do 26. dnia tego miesiąca z linka zawartego w e-mailu i podanie numeru nowo otwartego rachunku, na który mają być przesłane pieniądze. Premia trafi na Twoje konto do końca tego samego miesiąca.

  Gdybyś nie przekazał w podanym wyżej terminie numeru rachunku, na który ma trafić premia, to nie stanie się nic złego. W tej sytuacji musisz się skontaktować mailowo z organizatorem (adres znajdziesz w regulaminie) i podać potrzebne dane. Ostateczny termin na ich przesłanie upływa 7 grudnia 2024 r; po tym terminie premia nie zostanie wydana.

 • Krok 4. Aktywnie korzystaj z rachunku w czterech kolejnych miesiącach.

  W 4 kolejnych miesiącach następujących po tym, w którym zrealizowałeś warunki Kroku 3:

  • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem na dowolną kwotę każda,
  • zapewnij wpływ na nowo otwarte konto w łącznej kwocie min. 1000 zł;
  • zrealizuj transakcje walutowe na łączną kwotę min. 500 jednostek dowolnej waluty.

  Według regulaminu transakcjami Blik są operacje wykonane z konta osobistego przy użyciu usługi Blik, w tym z wykorzystaniem przelewów na telefon Blik. Niedozwolone są jedynie operacje w punktach handlowo-usługowych o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

  Wpływ nie może być przelewem z innych rachunków uczestnika promocji (w tym kont, których jest współposiadaczem) prowadzonych w Banku BNP Paribas, także tych prowadzonych w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima, oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas. Ostatnie zastrzeżenie obejmuje również zobowiązania zaciągnięte w Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP Paribas.

  Nie zostaną uznane również wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach. Najprostsze rozwiązanie to zrobienie przelewu z własnego rachunku w innym banku.

  Odnośnie transakcji walutowej regulamin mówi jedynie, że jest nią operacja, której przedmiotem jest kupno walut. Wynika z tego, że nie ma znaczenia, jaką walutę kupisz, ważne, by transakcja dotyczyła min. 500 jednostek danej waluty. 

 • Premia. Odbierz premie za aktywność.

  Cztery premie, każda w wysokości 100 zł, otrzymasz na Konto Otwarte na Ciebie do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizujesz wymagania regulaminu dotyczące aktywności.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj 16 000 punktów (200 zł) w Bezcennych Chwilach

  Spełnij warunki promocji dotyczącej programu Bezcenne Chwile, by zyskać 16 000 punktów, czyli równowartość 200 zł.

Mission complete!

Brak konkretnych dat zawsze budzi wątpliwości, więc przedstawmy przykładowy rozkład czasowy koniecznych działań. Zakładając, że założysz konto i aktywujesz kartę w grudniu 2023 r., to wymagane aktywności musisz zrealizować w każdym z miesięcy od stycznia do kwietnia 2024 r., a premie za aktywność będą wpływały na Twój rachunek od lutego do maja 2024 r.

Uzyskanie każdej nagrody za aktywność jest możliwe wyłącznie w przypadku spełnienia warunków otrzymania poprzedniej premii z tego tytułu. A zatem jeśli np. nie wywiążesz się ze wszystkich zadań w jednym miesiącu, nie masz już szans na bonus za aktywność w następnym.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz jej zgłaszać fiskusowi.

Produkty, których dotyczy promocja

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ  oferty specjalnej do marca 2024 r. włącznie – wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie dwa pierwsze z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do marca 2024 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  3.7

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ  oferty specjalnej do marca 2024 r. włącznie – wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie dwa pierwsze z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do marca 2024 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.6/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.1/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  3.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.7/ 5

Platforma FX Pl@net

Znajomość platformy walutowej FX Pl@net może się przydać podczas wyjazdów zagranicznych, pracy za granicą, ale także przy spłacie kredytu walutowego czy zakupów w zagranicznych sklepach internetowych.

Transakcje zawierane są natychmiast w ramach środków dostępnych na rachunkach walutowych i w PLN. Możliwe pary walutowe: EUR/PLN, USD/PLN, GBP/PLN, CHF/PLN, EUR/USD, GBP/USD, EUR/GBP, EUR/CHF, GBP/CHF, USD/CHF.

Więcej informacji o zaletach i możliwościach platformy walutowej FX Pl@net znajdziesz na stronie banku.

Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(10)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Jano
Gość

Czy dostęp do bankowości elektronicznej/ mobilnej (w której obecnie jedynym produktem jest Limit od Nowa, wraz z wirtualną kartą kredytową dla tego produktu) umożliwia wzięcie udziału w promocjach BNP związanych z założeniem rachunku osobistego?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Jano

Do produktów kredytowych oferowanych przez BNP Paribas jest osobna umowa i posiadanie jej nie stanowi przeszkody w wzięciu udziału w promocji ROR. Upewnij się tylko, że nie masz aktywnej umowy ramowej, co blokuje udział w promocji.

Odpowiedz

J
Jano
Gość
@Krzysztof Duliński

Bardzo dziękuję za informacje zwrotną:) Postąpię zgodnie z sugestią - aby mieć pewność, że nie ma żadnych ograniczeń w założeniu rachunku w ramach promocji - tj. zadzwonię na infolinię, by uniknąć niespodzianki;)

Odpowiedz

N
Nowak
Gość

Jesteście pewni, że ten zakup waluty to jest jest kupno tylko obcej waluty, np. 500 euro?

Odpowiedz

F
Filip
Gość
@Nowak

Również i mnie zastanawia, czy sprzedaż 500 zł i kupno euro spełni warunki promocji...

Odpowiedz

N
Nowak
Gość
@Filip

Nie o to mi chodzi. Regulamin mówi o kupnie waluty, więc wychodziłby, że można kupić tylko obcą walutę, a nie że kupujemy 500 pln przykładowo. Przydałoby się to wyjaśnić..

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Nowak

Regulamin nie wskazuje jednoznacznie kierunku transakcji, wymaga jedynie zrobienia transakcji walutowej, a jej definicja brzmi tak:

Transakcja walutowa – transakcja, której przedmiotem jest kupno walut;

Z ostrożności przyjąłbym, że raczej chodzi o kupno za złotówki obcej waluty. Może jednak zbyt ostrożnie podchodzę do sprawy; zapytałem o to organizatora akcji. Po otrzymaniu odpowiedzi przedstawię oficjalną wykładnię regulaminu.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Krzysztof Duliński

Dopytałem i otrzymałem odpowiedź, że walutą może być EUR, USD, GBP, CHF. Liczy się kupno /sprzedaż każdej z tych walut na ponad 500 jednostek.

Odpowiedz

G
Grzegorz
Gość
@Krzysztof Duliński

Czyli jednak więcej, niż 500?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
@Grzegorz

Regulamin:

"wykona Transakcję walutową lub Transakcje walutowe na łączną kwotę min. 500 jednostek dowolnej waluty"

Czyli 500 lub więcej

Odpowiedz