200 zł do Allegro za podniesienie limitu karty kredytowej od Citibanku

Publikacja:
200 zł do Allegro za podniesienie limitu karty kredytowej od Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł do Allegro.
Uczestnik Zaproszony posiadacz karty kredytowej banku Citi Handlowy.
Po drodze Podniesienie limitu karty kredytowej, transakcje kartą.
Bank Citi Handlowy przygotował kolejną ofertę dla posiadaczy jego kart kredytowych. Wybrani klienci otrzymują propozycję podwyższenia limitu karty kredytowej o min. 10 000 zł. Za zdecydowanie się na taki ruch bank oferuje e-kod do Allegro, którego wartość uzależniona jest od kwoty zwiększenia limitu, maksymalnie 200 zł.

Promocja „Zwiększ limit, zrób zakupy i odbierz do 200 zł do Allegro”

Organizatorem akcji jest Citibank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 3 czerwca 2024 r. lub do wyczerpania puli bonusów, których przygotowano 1000.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia są vouchery do Allegro o wartości:

 • 100 zł za podniesienie limitu karty kredytowej o kwotę między 10 000 a 14 999 zł;
 • 150 zł za zwiększenie limitu "kredytówki" o min. 15 000 zł;
 • 50 zł za spełnienie warunków aktywności po podpisaniu aneksu do umowy karty kredytowej.

Tak więc możesz otrzymać 100 lub 150 albo 200 zł do Allegro.

Czy możesz skorzystać?

O nagrodę mogą się ubiegać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które otrzymały zaproszenie od Citibanku poprzez sms, e-mail, podczas rozmowy telefonicznej z doradcą lub w wiadomości w Citibank Online. W tym ostatnim przypadku może to być informacja w skrzynce odbiorczej lub baner zachęcający do podniesienia limitu widoczny w sekcji Pożyczki.

Podpowiedź Bankonautów: Możliwe, że zamiast zaproszenia do tej akcji dostaniesz propozycję podniesienia limitu karty kredytowej o 5000 zł z premią w postaci 150 zł do Biedronki. Jej zasady opisaliśmy w osobnym tekście.

Co musisz zrobić?

Droga do 200 zł do Allegro
 • Krok 1. Sprawdź, czy jesteś zaproszony do udziału w promocji

  Ze względu na ograniczoną liczbę nagród jak najszybciej sprawdź, czy jesteś w gronie zaproszonych do udziału w promocji. W tym celu przejrzyj sms-y na swoim telefonie oraz wiadomości poczty elektronicznej (także w spamie). Zaproszenia możesz też poszukać w skrzynce odbiorczej po zalogowaniu się w Citibank Online lub w sekcji Pożyczki.

 • Krok 2. Zawnioskuj o podniesienie limitu karty kredytowej o min. 10 000 zł.

  Do 3 czerwca 2024 r. (pamiętaj o niewielkiej puli nagród) zawnioskuj o podniesienie limitu karty kredytowej w bankowości internetowej Citibanku. W systemie możliwe jest samodzielne ustawienie nowego limitu, przy czym warunkiem zdobycia nagrody jest, by był on wyższy o min. 10 000 zł od dotychczasowego.

  Uwaga: możesz zostać poproszony o przesłanie dokumentów potwierdzających Twoje dochody. Przygotuj więc zawczasu wyciągi pokazujące Twoje wynagrodzenie / emeryturę czy dochody z innych źródeł.

 • Krok 3. Zawrzyj z bankiem porozumienie dotyczące podniesienia limitu karty kredytowej

  Dopełnij formalności niezbędnych do podniesienia limitu karty kredytowej. Może się to odbyć na zakończenie etapu wnioskowania o wyższy limit lub po kontakcie doradcy banku, według wskazanej przez niego ścieżki podstępowania.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Za podniesienie limitu karty o kwotę między 10 000 zł a 14 999 zł otrzymasz bon do Allegro o wartości 100 zł. Jeśli podniesiesz limit o min. 15 000 zł, zostaniesz nagrodzony bonem na kwotę 150 zł.

  O spełnieniu warunków przyznania nagrody bank powiadomi w wiadomości w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś porozumienie do umowy karty kredytowej zwiększające jej limit. W ten sam sposób otrzymasz e-bon do Allegro z terminem ważności do 8 kwietnia 2025 r.

 • Krok 4. Spełnij warunki aktywności (dodatkowe 50 zł do Allegro)

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym podwyższyłeś limit karty kredytowej, wykonaj nią min. 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę przynajmniej 100 zł.

  Nie zostaną zaliczone płatności anulowane i zwrócone oraz te spełniające definicję transakcji szczególnych zawartą w Regulaminie kart kredytowych Banku Handlowego (chodzi m.in. o płatności związane z hazardem, przekazy pieniężne).

 • Premia. Odbierz dodatkowy e-bon do Allegro

  Dodatkowy voucher do Allegro (50 zł) otrzymasz na identycznych zasadach, jak nagrodę za podniesienie limitu karty kredytowej.

Mission complete!

O zasadach korzystania z tego typu nagród pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Bonus nie podlega opodatkowaniu, nie trzeba się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Karty kredytowe, których dotyczy promocja

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Citibank Mastercard World

Citi Handlowy
 • Karta
  0 zł / 18 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos