Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

360 zł za eKonto osobiste w mBanku + 100 zł za eKonto dla dziecka + 7% na rachunku Moje cele

Publikacja:
360 zł za eKonto osobiste w mBanku + 100 zł za eKonto dla dziecka + 7% na rachunku Moje cele
Czas trwania
Cel (zysk) 460 zł w formie przelewu: 160 zł za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód + 200 zł za aktywność + 100 zł za eKonto dla dziecka + 7% na rachunku Moje cele.
Uczestnik Nowy klient, który po 1 stycznia 2020 r. nie posiadał konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku.
Po drodze Wpływ, transakcje kartą lub Blikiem.
mBank po raz kolejny promuje eKonto osobiste sprawdzonym zestawem nagród. Za otwarcie rachunku metodą na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu do zdobycia są premie gotówkowe o łącznej wartości 360 zł i dodatkowo 100 zł za założenie konta dla dziecka. Oprócz tego bank proponuje 7% na rachunku do automatycznego oszczędzania "Moje cele".

Promocja „Zyskaj premie z eKontem osobistym II"

Akcję przygotował mBank, który jednocześnie uruchomił promocję "Nagroda dodatkowa II".

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 7 lutego 2024 r.

Co możesz zyskać?

Premie wynoszą:

 • 200 zł, na które składają się 3 premie cząstkowe – 100 zł za otwarcie rachunku oraz szybki wpływ i transakcje i 2 × 50 zł za aktywność,
 • 150 zł za otwarcie rachunku przez e-dowód lub metodą na selfie,
 • 10 zł za zarejestrowanie się w promocji "Nagroda dodatkowa II" i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

Do tego mBank dorzuca oprocentowanie 7% na rachunku Moje cele służącym do automatycznego oszczędzania, jeśli oczywiście zdecydujesz się go otworzyć razem z kontem osobistym. Podwyższona stawka obejmuje środki do 50 tys. zł i obowiązuje przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta.

Regulamin przewiduje też możliwość zgarnięcia 100 zł za otwarcie eKonta Junior (dla dziecka, które nie ukończyło 13 r.ż.).

Czy możesz skorzystać?

mBank kieruje ofertę do nowych klientów. Warunkiem jest nieposiadanie po 1 stycznia 2020 r. konta osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy wspomnianych rachunków.

Co musisz zrobić?

Droga do 450 zł premii w mBanku
 • Krok 1. Do 7 lutego 2024 r. pobierz aplikację ze strony mBanku i złóż wniosek o konto za jej pośrednictwem

  Do 7 lutego 2024 r.:

  • zapisz się do promocji "Nagroda dodatkowa II", wypełniając formularz na stronie banku,
  • skorzystaj z kodu QR i ściągnij aplikację mobilną, by w niej kontynuować działania.

  Kusi Cię udział w tej promocji, ale zastanawiasz się, czy skorzystanie z najnowszych metod zakładania rachunku bez wychodzenia z domu jest rzeczywiście szybkie i wygodne? Zapoznaj się z instrukcjami przygotowanymi przez bank:

 • Krok 2. Także do 7 lutego 2024 r. złóż wniosek o eKonto osobiste

  Także do 7 lutego 2024 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą oraz (opcjonalnie) rachunkiem do automatycznego oszczędzania Moje cele w aplikacji lub na stronie promocji i zawrzyj z mBankiem umowę o te produkty.

  Pamiętaj o wymaganych oświadczeniach i akceptacji regulaminu.

  O rachunek do automatycznego oszczędzania Moje cele wnioskujesz już na etapie składania wniosku o eKonto osobiste. Zaznacz odpowiednie pole, aby mieć szansę na wyższe oprocentowanie „resztek” z wykonywanych transakcji. Na tym etapie możesz także włączyć bezpłatną usługę CyberRescue, pomocną np. przy kradzieży konta w mediach społecznościowych.

  Zaakceptuj też oświadczenie związane z uczestnictwem w promocji…

  eKonto z premią, oświadczenie
 • Krok 3. Zapewnij szybki wpływ i wykonaj transakcje (100 zł)

  Aby otrzymać 100 zł za szybki wpływ i transakcje:

  • w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty otwarcia rachunku zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł ORAZ
  • w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub Blikiem na dowolną kwotę.

  Jeśli chodzi o warunek wpływu, to należy pamiętać, że musi on być jednorazowy – nie liczy się suma, chodzi o co najmniej 1000 zł w jednym przelewie. Może on pochodzić z dowolnego źródła z wyjątkiem innego konta w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Najprościej będzie po prostu wykonać przelew z Twojego rachunku w innym banku. W regulaminie promocji jest zapis, że zaliczona będzie także wpłata we wpłatomacie lub oddziale banku.

  Z kolei transakcje możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie przy użyciu karty lub Blika. Liczą się też mobilne płatności zbliżeniowe, o ile do portfela Google Pay / Apple Pay dodałeś kartę od mBanku.

  Ważne, by transakcje nie zostały anulowane (zwrócone) przed 15. dniem kolejnego miesiąca od ich wykonania.

 • Krok 4. Wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem (10 zł)

  W miesiącu założenia rachunku i/lub następnym wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Dzięki temu zasłużysz na nagrodę w wysokości 10 zł.

  Zasady dotyczące transakcji w tym okresie, jak i w kolejnych krokach są identyczne z tymi opisanymi powyżej.

 • Premia. Odbierz 110 zł premii

  100 zł za szybki wpływ i transakcje oraz 10 zł w ramach "Nagrody dodatkowej II" otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia eKonta osobistego.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z rachunku w dwóch kolejnych miesiącach (2 x 50 zł)

  Aby otrzymać kolejne nagrody: 2 × 50 zł, spełnij te same warunki aktywności również w każdym z dwóch kolejnych miesięcy.

  Oznacza to, że musisz zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł i wykonać przynajmniej 8 transakcji kartą lub Blikiem w drugim pełnym miesiącu oraz w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu eKonta.

 • Premia. Oczekuj na premie za zrealizowanie wszystkich zadań (150 zł) oraz za aktywność (2 x 50 zł)

  Należne Ci premie wpłyną na Twoje konto oddzielnie. Generalna zasada jest taka, że nagrodę za aktywność otrzymujesz w miesiącu następującym po tym, w którym zrealizowałeś warunki uprawniające do jej zdobycia. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy wymagania spełnisz w miesiącu założenia konta. Wówczas i tak premię bank przekaże do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy.

  Jeśli zrealizujesz wszystkie zadania, do końca czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego otrzymasz nagrodę w wysokości 150 zł.

 • Dodatkowy bonus. Otwórz eKonto Junior dla dziecka i zgarnij 100 zł

  Po otwarciu eKonta osobistego możesz zgarnąć dodatkowe 100 zł za założenie darmowego rachunku eKonto Junior (dla dziecka do 13. roku życia). Musisz to zrobić w miesiącu otwarcia konta osobistego lub w kolejnym.

  Otwierając konto osobiste dla siebie w październiku, na założenie eKonta dla pociechy masz czas do końca listopada, a nagrodę z tego tytułu bank wypłaci do 31 grudnia 2023 r.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj 7% na rachunku oszczędnościowym Moje cele

  Jeśli chcesz uzyskać podwyższone oprocentowanie na rachunku Moje cele, dopilnuj, by w miesiącu jego otwarcia i w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych suma wpływów była o co najmniej 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Promocyjna stawka oprocentowania zostanie naliczona za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek.

Mission complete!

Wyjaśnijmy zawiłości związane z terminami wykonywania poszczególnych działań na konkretnych przykładach. Jeśli otworzysz rachunek np. 7 października 2023 r., to:

 • do 14 października zapewnij wymagany wpływ na konto;
 • do końca listopada zrealizuj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem, a 10 zł nagrody dodatkowej trafi na Twój rachunek do końca grudnia 2023 r.;
 • w październiku 2023 r. i / lub do końca listopada 2023 r. wykonaj 8 transakcji kartą lub Blikiem. Bank przekaże Ci premię w kwocie 100 zł do końca grudnia 2023 r.;
 • wpływ na konto + 8 transakcji kartą lub Blikiem musisz także zrealizować w grudniu 2023 r. oraz w styczniu 2024 r. – za wykazanie się aktywnością w każdym z tych miesięcy zyskasz kolejne nagrody po 50 zł; premie zostaną wypłacone do końca stycznia i lutego 2024 r.;
 • jeśli spełnisz wszystkie warunki promocji, 150 zł premii za skorzystanie z metody na selfie lub przez e-dowód otrzymasz do końca lutego 2024 r.

Przypominamy, że do zdobycia nagrody za otwarcie konta i aktywność konieczne jest spełnienie wszystkich warunków regulaminu.

Premie uzyskane w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: karta płatnicza dostępna jest dla dzieci od 1. roku życia.
 • Oprocentowanie
  6,5%
 • Opłata za konto
  0 zł
 • Konto osobiste
  TAK

 • Konto oszczędnościowe
  NIE

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
Dominik
Gość

Czy po założeniu tego konta będę mógł również wnisokowaćbo kartę kredytową i skorzystać z promocji 48000 punktów w programie Bezcenne Chwile czy promocje sie jakoś wykluczają?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Dominik

Nie ma przeszkód, by po skorzystaniu z promocji ROR zawnioskować o kartę kredytową i zawalczyć o związane z nią bonusy.

Odpowiedz

M
Mac
Gość

Bezpieczne jest podanie numeru CAN i PIN z e-dowodu bezpośrednio w aplikacji mBanku? Do tej pory gdy gdzieś uwierzytelniałem się e-dowodem to warstwą pośredniczącą była aplikacja eDO App i tam podawałem dane z dowodu. Obecnie w mBanku wszystko odbywa się w ich aplikacji i nie wiem na ile jest to bezpieczne rozwiązanie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mac

Ciekawe pytanie 🤔. Przydałaby się pomoc kogoś bliżej obeznanego z zagadnieniami informatycznymi, pomoże ktoś?

Odpowiedz