Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

420 zł za eKonto osobiste w mBanku + 100 zł za eKonto dla dziecka + 6,5% na rachunku Moje cele

Publikacja:
420 zł za eKonto osobiste w mBanku + 100 zł za eKonto dla dziecka + 6,5% na rachunku Moje cele
Czas trwania
Cel (zysk) 520 zł w formie przelewu: 220 zł za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód + 200 zł za aktywność + 100 zł za eKonto dla dziecka + 6,5% na rachunku Moje cele.
Uczestnik Nowy klient, który po 1 stycznia 2020 r. nie posiadał konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku.
Po drodze Wpływ, transakcje kartą lub Blikiem.
mBank po raz kolejny promuje eKonto osobiste sprawdzonym zestawem nagród. Za otwarcie rachunku metodą na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu do zdobycia są premie gotówkowe o łącznej wartości 420 zł i dodatkowo 100 zł za założenie konta dla dziecka. Oprócz tego bank proponuje 6,5% na rachunku do automatycznego oszczędzania "Moje cele".

Promocja „Zyskaj premie z eKontem osobistym III"

Akcję przygotował mBank, który jednocześnie uruchomił promocję "Nagroda dodatkowa III".

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 2 kwietnia 2024 r.

Co możesz zyskać?

Premie wynoszą:

 • 200 zł, na które składają się 3 premie cząstkowe – 100 zł za otwarcie rachunku oraz szybki wpływ i transakcje i 2 × 50 zł za aktywność,
 • 200 zł za otwarcie rachunku przez e-dowód lub metodą na selfie i zrealizowanie wszystkich wymagań regulaminu,
 • 20 zł za zarejestrowanie się w promocji "Nagroda dodatkowa III", otwarcie konta metodą za selfie lub przez e-dowód i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

Do tego mBank dorzuca oprocentowanie 6,5% na rachunku Moje cele służącym do automatycznego oszczędzania, jeśli oczywiście zdecydujesz się go otworzyć razem z kontem osobistym. Podwyższona stawka obejmuje środki do 50 tys. zł i obowiązuje przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta. Jeśli założysz Moje cele w sposób inny niż selfie / e-dowód, oprocentowanie promocyjne wyniesie 5,3%.

Regulamin przewiduje też możliwość zgarnięcia 100 zł za otwarcie eKonta Junior (dla dziecka, które nie ukończyło 13 r.ż.).

Czy możesz skorzystać?

mBank kieruje ofertę do nowych klientów. Warunkiem jest nieposiadanie po 1 stycznia 2020 r. konta osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy wspomnianych rachunków.

Co musisz zrobić?

Droga do 520 zł premii w mBanku
 • Krok 1. Do 2 kwietnia 2024 r. pobierz aplikację ze strony mBanku i złóż wniosek o konto za jej pośrednictwem

  Do 2 kwietnia 2024 r.:

  • zapisz się do promocji "Nagroda dodatkowa III", wypełniając formularz na stronie banku,
  • skorzystaj z kodu QR i ściągnij aplikację mobilną, by w niej kontynuować działania.

  Kusi Cię udział w tej promocji, ale zastanawiasz się, czy skorzystanie z najnowszych metod zakładania rachunku bez wychodzenia z domu jest rzeczywiście szybkie i wygodne? Zapoznaj się z instrukcjami przygotowanymi przez bank:

 • Krok 2. Także do 2 kwietnia 2024 r. złóż wniosek o eKonto osobiste

  Także do 2 kwietnia 2024 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą oraz (opcjonalnie) rachunkiem do automatycznego oszczędzania Moje cele w aplikacji lub na stronie promocji i zawrzyj z mBankiem umowę o te produkty.

  Pamiętaj o wymaganych oświadczeniach i akceptacji regulaminu.

  O rachunek do automatycznego oszczędzania Moje cele wnioskujesz już na etapie składania wniosku o eKonto osobiste. Zaznacz odpowiednie pole, aby mieć szansę na wyższe oprocentowanie „resztek” z wykonywanych transakcji. Na tym etapie możesz także włączyć bezpłatną usługę CyberRescue, pomocną np. przy kradzieży konta w mediach społecznościowych.

  Zaakceptuj też oświadczenie związane z uczestnictwem w promocji.

  eKonto z premią, oświadczenie
 • Krok 3. Zapewnij szybki wpływ i wykonaj transakcje (100 zł)

  Aby otrzymać 100 zł za szybki wpływ i transakcje:

  • w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty otwarcia rachunku zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł ORAZ
  • w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub Blikiem na dowolną kwotę.

  Jeśli chodzi o warunek wpływu, to należy pamiętać, że musi on być jednorazowy – nie liczy się suma, chodzi o co najmniej 1000 zł w jednym przelewie. Może on pochodzić z dowolnego źródła z wyjątkiem innego konta w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Najprościej będzie po prostu wykonać przelew z Twojego rachunku w innym banku. W regulaminie promocji jest zapis, że zaliczona będzie także wpłata we wpłatomacie lub oddziale banku.

  Z kolei transakcje możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie przy użyciu karty lub Blika. Liczą się też mobilne płatności zbliżeniowe, o ile do portfela Google Pay / Apple Pay dodałeś kartę od mBanku.

  Ważne, by transakcje nie zostały anulowane (zwrócone) przed 15. dniem kolejnego miesiąca od ich wykonania.

 • Krok 4. Wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem (20 zł)

  Jeśli otworzyłeś konto metodą na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu, w miesiącu założenia rachunku i/lub następnym wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Dzięki temu zasłużysz na nagrodę w wysokości 20 zł.

  Zasady dotyczące transakcji w tym okresie, jak i w kolejnych krokach są identyczne z tymi opisanymi powyżej.

 • Premia. Odbierz 120 zł premii

  100 zł za szybki wpływ i transakcje oraz 20 zł w ramach "Nagrody dodatkowej III" otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia eKonta osobistego.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z rachunku w dwóch kolejnych miesiącach (2 x 50 zł)

  Aby otrzymać kolejne nagrody: 2 × 50 zł, spełnij te same warunki aktywności również w każdym z dwóch kolejnych miesięcy.

  Oznacza to, że musisz zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł i wykonać przynajmniej 8 transakcji kartą lub Blikiem w drugim pełnym miesiącu oraz w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu eKonta.

 • Premia. Oczekuj na premie za zrealizowanie wszystkich zadań (200 zł) oraz za aktywność (2 x 50 zł)

  Należne Ci premie wpłyną na Twoje konto oddzielnie. Generalna zasada jest taka, że nagrodę za aktywność otrzymujesz w miesiącu następującym po tym, w którym zrealizowałeś warunki uprawniające do jej zdobycia. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy wymagania spełnisz w miesiącu założenia konta. Wówczas i tak premię bank przekaże do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy.

  Jeśli otworzyłeś konto metodą na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu i zrealizujesz wszystkie zadania, do końca czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego otrzymasz nagrodę w wysokości 200 zł.

 • Dodatkowy bonus. Otwórz eKonto Junior dla dziecka i zgarnij 100 zł

  Po otwarciu eKonta osobistego możesz zgarnąć dodatkowe 100 zł za założenie darmowego rachunku eKonto Junior (dla dziecka do 13. roku życia). Musisz to zrobić w miesiącu otwarcia konta osobistego lub w kolejnym.

  Otwierając konto osobiste dla siebie w lutym, na założenie eKonta dla pociechy masz czas do końca marca, a nagrodę z tego tytułu bank wypłaci do 30 kwietnia 2024 r.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj 6,5% na rachunku oszczędnościowym Moje cele

  Jeśli chcesz uzyskać podwyższone oprocentowanie na rachunku Moje cele, dopilnuj, by w miesiącu jego otwarcia i w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych suma wpływów była o co najmniej 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Promocyjna stawka oprocentowania zostanie naliczona za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek.

Mission complete!

Wyjaśnijmy zawiłości związane z terminami wykonywania poszczególnych działań na konkretnych przykładach. Jeśli otworzysz rachunek np. 8 lutego 2024 r., to:

 • do 15 lutego zapewnij wymagany wpływ na konto;
 • do końca marca zrealizuj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem, a 20 zł nagrody dodatkowej trafi na Twój rachunek do końca kwietnia 2024 r.;
 • w lutym i / lub do końca marca 2024 r. wykonaj 8 transakcji kartą lub Blikiem. Bank przekaże Ci premię w kwocie 100 zł do końca kwietnia 2024 r.;
 • wpływ na konto + 8 transakcji kartą lub Blikiem musisz także zrealizować w kwietniu oraz w maju 2024 r. – za wykazanie się aktywnością w każdym z tych miesięcy zyskasz kolejne nagrody po 50 zł; premie zostaną wypłacone do końca maja i czerwca 2024 r.;
 • jeśli spełnisz wszystkie warunki promocji, 200 zł premii za skorzystanie z metody na selfie lub przez e-dowód otrzymasz do końca czerwca 2024 r.

Przypominamy, że do zdobycia nagrody za otwarcie konta na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu i aktywność konieczne jest spełnienie wszystkich warunków regulaminu.

Premie uzyskane w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: karta płatnicza dostępna jest dla dzieci od 1. roku życia.
 • Oprocentowanie
  7,5%
 • Opłata za konto
  0 zł
 • Konto osobiste
  TAK

 • Konto oszczędnościowe
  NIE
Oprocentowanie 7,5% dotyczy nowych klientów, którzy otworzą rachunek Moje Cele z kontem osobistym w promocji przez selfie / e-dowód oraz obecnych klientów zakładających Moje Cele przez stronę banku, bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.7
(3 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(7)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Wg mnie możesz otworzyć Cel dopiero w kwietniu (byle nie 1 kwietnia, bo wtedy kwiecień będzie "pełnym miesiącem"), wtedy i tak masz 6,5% na 50 tys. jako "stary klient" (Strona banku: Jeśli jesteś naszym klientem i 1.02.2024 na Twoich rachunkach oszczędnościowych, Moich celach i lokatach było razem mniej niż 1000 zł) - to ta sama stawka co dla "nowych klientów"

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość

Dzień dobry,

chciałbym otworzyć eKonto osobiste jeszcze w marcu, ale konto Moje Cele dopiero w kwietniu, żeby kwiecień uznali mi za niepełny miesiąc. Mogę tak zrobić?

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Łukasz

Otwarcie konta Moje Cele w kwietniu umożliwi promocyjne oprocentowanie przez kwiecień (proporcjonalnie do czasu) oraz maj, czerwiec i lipiec; patrz regulamin:

oprocentowanie Moje cele w wysokości:
6,50% w skali roku do kwoty 50 000 zł na pełne 3 miesiące dla klientów, którzy otworzą rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie Moje cele w ścieżce zdalnej tj. poprzez link do wniosku na stronie https://www.mBank.pl, poprzez serwis transakcyjny mBanku lub aplikację mobilną mBanku oraz dla klientów, którzy otworzyli po 08.02.2024 r. ekonto osobiste lub ekonto możliwości przez selfie albo e-dowód, ale nie założyli rachunku umożliwiającego regularne oszczędzanie Moje cele na wniosku o ekonto osobiste lub ekonto możliwości.
5,30% w skali roku do kwoty 50 000 zł na pełne 3 miesiące dla klientów, którzy otworzą rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie Moje cele w placówce mBanku, mFinanse lub na mLinii oraz dla klientów, którzy otworzyli po 08.02.2024 r. eKonto osobiste lub ekonto możliwości w inny sposób niż przez selfie albo e-dowód, ale nie założyli rachunku umożliwiającego regularne oszczędzanie Moje cele na wniosku o ekonto osobiste lub ekonto możliwości.

+ czytaj opis https://moneteo.com/analizy/moje-cele-mbank

Odpowiedz

K
Kacper
Gość

Mam pytanie, załóżmy, że chce skorzystać z promocji i uzyskać 420 zł oraz promocyjne oprocentowanie 6,5% w całym okresie promocji.


Konto zakładam 26 lutego, 27 lutego wpłacam 51 000 zł. 50 000 wpłacam na OKO, 1000 zostawiam na ekoncie. W marcu wpłacam 1000 zł. 100 zł przelewam na na OKO, a 1900 wydaję płacąc kartą. Czy w takim wypadku nalicza mi się promocyjne oprocentowanie?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Kacper

Tak, wtedy za marzec bank powinien naliczyć promocyjne oprocentowanie na Moich Celach.

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

karencja długa!

pomiędzy datą 1 stycznia 2020 r. (środa) a datą 8 lutego 2024 r. (czwartek) jest 1499 dni co stanowi 4 lata, 1 miesiąc i 7 dni

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@mar

Fakt, mBank nie należy do banków szczególnie przyjaznych dla miłośników promocji. O ile w innych przypadkach karencja wynosi 1-2 lata, maksymalnie 3 lata, to w mBanku są dłuższe okresy. Trzeba mieć nadzieję, że przy kolejnej edycji bank zorientuje się, że czas upływa i przesunie datę graniczną.

Odpowiedz