Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

600 zł z kartą Visa + 2 lata zwolnienia z opłat za konto dla nowych klientów firmowych ING Banku Śląskiego

Publikacja:
600 zł z kartą Visa + 2 lata zwolnienia z opłat za konto dla nowych klientów firmowych ING Banku Śląskiego
Czas trwania
Cel (zysk) 600 zł moneyback + zwolnienie z opłat za rachunek przez 2 lata.
Uczestnik Nowy klient firmowy ING Banku Śląskiego, który na 1 października 2023 r. nie posiadał w tym banku rachunku firmowego.
Po drodze Transakcje kartą.
ING Bank Śląski zachęca przedsiębiorców, by skorzystali z jego rachunku firmowego i karty Visa Business zbliżeniowa. Nagrodą jest zwrot 5% wydatków, maksymalnie 600 zł, oraz zwolnienie z opłat za konto przez 2 lata.

Promocja "Zyskaj z kartą Visa"

Organizatorem akcji "Zyskaj z kartą Visa" jest spółka New Look Advertising, ING Bank Śląski jest jej współorganizatorem. Ponadto bank przygotował samodzielnie promocję "Konto za 0 zł".

Do kiedy możesz skorzystać?

Do promocji pozwalającej zdobyć zwrot części wydatków można przystąpić do 31 marca 2024 r., przy czym jej okres może zostać skrócony, gdyż organizator przeznaczył na moneyback 1 119 200 zł. Po wyczerpaniu wspomnianej kwoty akcja zostanie zakończona.

Promocja dotycząca zwolnienia z opłat nie ma określonego terminu zakończenia.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest 5% moneyback, maksymalnie 600 zł, za transakcje kartą debetową Visa Business zbliżeniowa.

W ramach bezterminowej akcji "Konto za 0 zł" zakładając pierwszy rachunek firmowy dla danego numeru NIP, zostaniesz zwolniony przez 2 lata z opłat za jego prowadzenie oraz realizację wybranych przelewów w bankowości internetowej. Konkretnie chodzi o przelewy krajowe w PLN (z wyjątkiem Express Elixir, BlueCash i SORBNET) i w EUR do krajów SEPA.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą na terenie Polski lub posiadające siedzibę w naszym kraju.

Ważne, by przedsiębiorca nie posiadał 1 października 2023 r. rachunku firmowego w ING Banku Śląskim.

Co musisz zrobić?

Droga po 600 zł moneyback w ING Banku Śląskim
 • Krok 1. Do 31 marca 2024 r. zawrzyj umowę o Konto Direct dla Firmy z ING Bankiem Śląskim

  Do 31 marca 2024 r. zawrzyj umowę o Konto Direct dla Firmy wraz z kartą Visa Business zbliżeniową (pamiętaj o ograniczonej puli środków na bonusy).

 • Krok 2. Wyraź chęć udziału w promocji, korzystając z formularza zgłoszeniowego

  Także do 31 marca 2024 r. wyraź chęć udziału w promocji, korzystając z formularza zgłoszeniowego, który będzie Ci udostępniony w trakcie otwierania rachunku firmowego oraz w bankowości internetowej Moje ING.

  Pamiętaj o akceptacji regulaminu i wyrażeniu niezbędnych zgód, w tym na ujawnienie przez bank organizatorowi tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.

  Zarejestrowane zgłoszenie, wraz z widocznym jego statusem, będzie dostępne na liście wniosków w systemie Moje ING od razu po jego wysłaniu.

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z firmowej karty debetowej

  Aktywnie używaj otrzymanej firmowej karty debetowej Visa w 3 kolejnych pełnych miesiącach po dokonaniu zgłoszenia do udziału w promocji. Za wykonane w tym czasie transakcje bezgotówkowe bank zwróci Ci 5% wydatków, maksymalnie 600 zł, przy czym górna granica zwrotu za jeden miesiąc wynosi 200 zł.

  Moneyback będzie przyznawany w kolejności dokonywania transakcji aż do wyczerpania puli przeznaczonej na nagrody.

  Warunki regulaminu spełni transakcja bezgotówkowa będąca zapłatą za towary lub usługi dokonana kartą firmową Visa Business. Płatności można dokonywać w Polsce i za granicą, także bez fizycznego użycia "plastiku".

  Do ustalenia wysokości należnego zwrotu będą wzięte wszystkie transakcje wykonane kartami Visa Business wydanymi do rachunku bankowego założonego w promocji.

  Wypłaty i wpłaty w bankomatach nie będą brane pod uwagę.

  Zwrot przysługuje tylko za transakcje rozliczone i zaksięgowane na rachunku w okresie promocyjnym (3 pełne miesiące kalendarzowe następujące po tym, w którym nastąpiło zgłoszenie do udziału w promocji).

  Jeśli złożysz wypowiedzenie umowy rachunku firmowego lub karty, nie otrzymasz nagrody.

 • Premia. Odbierz należny Ci moneyback (max 600 zł)

  Zwrot części wydatków otrzymasz na rachunek firmowy do 15. dnia roboczego następnego miesiąca po wykonaniu płatności.

  Nagrody wypłacone w ramach promocji mają związek z prowadzoną działalnością gospodarczą, należy je więc potraktować jako przychód i rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Mission complete!

Konto, którego dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 19 zł

 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 10 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,20 zł

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos