Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 140 zł dla nastolatków (13-17 l.) z eKontem możliwości w mBanku.

110 zł dla nastolatków z eKontem możliwości w mBanku

Publikacja:
110 zł dla nastolatków z eKontem możliwości w mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 110 zł w formie przelewu.
Uczestnik Nowy klient mBanku w wieku 13-17 lat, który nie posiadał w tym banku konta osobistego ani oszczędnościowego po 1 stycznia 2020 r.
Po drodze Płatności telefonem, przelew na telefon, założenie celu oszczędnościowego.
Każdy moment jest dobry, by zdobywać praktyczne umiejętności, np. związane z finansami. Zachęca do tego mBank, proponując nastolatkom udział w promocji, w której za wykonanie kilku prostych operacji niepełnoletni klienci otrzymają 110 zł premii.

Promocja "Zyskuję więcej – bo mogę”

Organizatorem akcji jest mBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Do promocji można przystąpić do 28 lutego 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 110 zł w formie przelewu na rachunek.

Czy możesz skorzystać?

Akcja "Zyskuję więcej - bo mogę" skierowana jest do osób, które skończyły 13 lat, ale nie świętowały jeszcze 18. urodzin. Dodatkowy warunek mówi, że uczestnicy promocji nie mogli być posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku po 1 stycznia 2020 r.

Co musisz zrobić?

Droga po 110 zł premii w mBanku
 • Krok 1. Do 28 lutego 2024 r. złóż wniosek o otwarcie eKonta możliwości

  Do 28 lutego 2024 r. nastolatek musi złożyć wniosek o otwarcie eKonta możliwości wraz z kartą debetową i zawrzeć z mBankiem umowę o te produkty.

  Potrzebny jest do tego jego dokument tożsamości (np. legitymacja szkolna) oraz zgoda rodziców lub opiekunów prawnych. Podpisanie umowy może się odbyć podczas spotkania z kurierem lub w placówce.

 • Krok 2. Dopilnuj, by nastolatek zrealizował warunki aktywności

  Dopilnuj, by do końca miesiąca następującego po tym, w którym zostało otwarte eKonto możliwości, Twoja pociecha:

  • wykonała minimum 3 płatności telefonem;
  • zleciła przynajmniej 3 przelewy na telefon Blik;
  • aktywowała cel oszczędnościowy.

  Za płatność telefonem bank uznaje transakcje bezgotówkowe wykonane w punktach handlowo-usługowych i przez Internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których została dodana karta wydana do konta otwartego w promocji. Możliwa jest też płatność Blikiem zbliżeniowym.

  Za spełnienie każdego z powyższych warunków przysługuje 10 zł premii. Zrealizowanie wszystkich trzech oznacza przyznanie przez bank dodatkowego bonusu w wysokości 80 zł, tak więc maksymalna nagroda może wynieść 110 zł.

 • Krok 3. Zadbaj o odpowiednie saldo na celu oszczędnościowym

  Dopilnuj, by saldo założonego celu oszczędnościowego w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego wynosiło przynajmniej 20 zł.

 • Premia. Odbierz premię

  Premia będzie wypłacona na eKonto możliwości założone w promocji do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym został otwarty ROR.

  Premia jest zwolniona z opodatkowania, nie trzeba się z niej rozliczać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Mission complete!

Przykładowo: jeżeli konto zostało otwarte w październiku, to niepełnoletni ma czas na spełnienie warunków do końca listopada, a premia będzie wypłacona przez bank do końca grudnia.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
 • Oprocentowanie
  7,5%

 • Okres obowiązywania
  3 miesiące
 • Zakres kwot
  do 25 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oprocentowanie 7,5% (i 5,5%) dotyczy nowych klientów, którzy otworzą rachunek Moje Cele wraz z ekontem do usług lub ekontem możliwości przez selfie / e-dowód.

Podane promocyjne oprocentowanie dostępne jest tylko dla osób pełnoletnich. Młodsi, choć mogą założyć Moje Cele, to niestety nie otrzymają wyższych odsetek. Ich oszczędności oprocentowane są na standardowym – znacznie niższym – poziomie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos