Wróć

Zamknięcie karty kredytowej w Citibanku – jak wypowiedzieć umowę?

Michał Radzimiński
Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
Michał Radzimiński
Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych

100 publikacji 1154 komentarze

Doświadczony recenzent i tester, a przede wszystkim aktywny użytkownik wielu aplikacji bankowych i rozwiązań fintechowych. Od 6 lat odpowiada przede wszystkim za tworzenie treści związanych z nowinkami technologicznymi w finansach. Jednocześnie śledzi działalność podmiotów funkcjonujących na rozkwitającym rynku płatności odroczonych. Do każdej nowości w finansach podchodzi z ciekawością, ale przede wszystkim krytycznie.


13 komentarzy
Zamknięcie karty kredytowej w Citibanku – jak wypowiedzieć umowę?
Spis treści
Pokaż więcej
Podstawowe informacje na temat zamykania karty kredytowej w banku Citi Handlowy
Dostępne sposoby dyspozycja w bankowości internetowej, list z wypowiedzeniem, wizyta w placówce, kontakt z infolinią
Okres wypowiedzenia 30 dni
Koszt zamknięcia rachunku

0 zł za zamknięcie karty

Na co trzeba uważać?

bank nie zamknie karty kredytowej jeśli nie spłacisz zadłużenia i nie uregulujesz należnych bankowi prowizji

użycie „plastiku” w okresie wypowiedzenia uniemożliwia zamknięcie karty, będziesz musiał czekać na wygenerowanie wyciągu za kolejny miesiąc

po upływie okresu wypowiedzenia warto sprawdzić (np. kontaktując się z infolinią), czy Twoja dyspozycja została w pełni zrealizowana

Karty kredytowe Citibanku cieszą się sporą popularnością wśród klientów indywidualnych chociażby z powodu promocji z atrakcyjnymi premiami. Oczywiście karta (o ile posługujemy się nią z rozsądkiem) może okazać się przydatna także po zgarnięciu premii, ale mimo to część osób prędzej czy później stwierdza, że najlepszym rozwiązaniem będzie rozwiązanie umowy.

Limit na „kredytówce” może znacząco wpływać na ocenę zdolności kredytowej, w związku z czym wielu klientów decyduje się na rezygnację z karty np. przed złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny. Powodów takiej decyzji może być o wiele więcej, ale tak naprawdę nie ma to większego znaczenia – wypowiedzenie umowy z Citi Handlowym jest możliwe w każdym momencie i bez konieczności podawania przyczyny. Inna sprawa, że pracownik może Cię o to zapytać i ewentualnie przekonywać do zmiany zdania, ale jeśli naprawdę zechcesz zamknąć kartę, to będziesz mógł to zrobić.

Wniosek o zamknięcie karty kredytowej…? Citi Handlowy oferuje kilka opcji

Cóż, sformułowanie „wniosek o zamknięcie karty kredytowej Citibanku” nie do końca odpowiada istocie sprawy. Sugeruje bowiem, że jest to swego rodzaju prośba, na którą bank może przystać lub nie. Zdecydowanie lepiej pasuje tu „wypowiedzenie”, gdyż w takim dokumencie wprost komunikujemy, że chcemy skorzystać z przysługującego nam uprawnienia i rezygnujemy z karty.

Co istotne, wypowiedzenie wcale nie musi mieć formy tradycyjnego, papierowego dokumentu. Jak wynika z regulaminu kart kredytowych, istnieją 4 możliwości rozwiązania umowy:

 • w oddziale,
 • korespondencyjnie,
 • za pośrednictwem infolinii dla klientów CitiPhone lub
 • w bankowości internetowej Citibank Online.

Okres wypowiedzenia umowy karty kredytowej w Citibanku

Okres wypowiedzenia – niezależnie od wybranej metody – trwa 30 dni. Wykorzystaj ten czas na uregulowanie wszelkich zobowiązań wobec banku, inaczej rachunek karty kredytowej nie zostanie zamknięty. Takie same konsekwencje będzie miało użycie „plastiku” w okresie wypowiedzenia, gdyż będziesz musiał czekać na wygenerowanie wyciągu za kolejny miesiąc.

Do momentu formalnego zamknięcia rachunku karty bank ma prawo pobierać należne opłaty zgodnie z tabelą opłat i prowizji. Jeśli więc likwidujesz kartę, która generuje koszty, pamiętaj o zapewnieniu środków niezbędnych do uniknięcia zadłużenia.

Citi Handlowy – rezygnacja z karty kredytowej w oddziale lub listownie

Najbardziej tradycyjna ścieżka to rzecz jasna wizyta w oddziale. Po weryfikacji naszej tożsamości (koniecznie weź ze sobą dowód osobisty!) pracownik wprowadzi do systemu odpowiednią dyspozycję. Z wizytą w oddziale jest jednak zasadniczy problem – sieć placówek Citibanku jest wyjątkowo nieliczna, znajdują się one w zaledwie kilku największych miastach w Polsce.

Alternatywą dla tych, którym nie uśmiecha się długa podróż do najbliższego oddziału, jest ścieżka korespondencyjna. Treść wypowiedzenia powinna zawierać Twoje dane (imię, nazwisko, PESEL, adres), dyspozycję (wraz z określeniem numeru rachunku karty kredytowej) oraz Twój własnoręczny podpis (zgodny ze wzorem podpisu, którym dysponuje bank).

Dokument wyślij na adres: Bank Handlowy w Warszawie S.A., ul. Goleszowska 6, 01-249 Warszawa. Pamiętaj, że o rozpoczęciu realizacji dyspozycji (a co za tym idzie, starcie okresu wypowiedzenia) decyduje data otrzymania pisma przez bank, a nie nadania przesyłki.

Rezygnacja z „kredytówki” Citibanku przez infolinię

Infolinia to kolejny z kanałów komunikacji, do którego mają dostęp klienci banku Citi Handlowy – rezygnacja z karty kredytowej jest jedną ze spraw, które można załatwić podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem.

To właśnie tę metodę miałem okazję przetestować w praktyce, gdy sam rezygnowałem z karty kredytowej. Od razu zaznaczam, że nie korzystałem z płatnej usługi bankowości telefonicznej CitiPhone co, jak się okazało, nie stanowiło żadnej przeszkody.

Jak przebiegł ten proces? Zadzwoniłem pod numer +48 22 362 24 84, po czym zostałem poproszony o wprowadzenie numeru karty. Po niedługim oczekiwaniu w słuchawce odezwał się głos pracownika. Wystarczyło odpowiedzieć na kilka pytań weryfikacyjnych, by konsultant mógł przyjąć dyspozycję.

Przygotuj się na to, że zostaniesz zapytany o przyczynę wypowiedzenia umowy (choć oczywiście nie masz obowiązku tłumaczyć się z tej decyzji), prawdopodobnie pracownik będzie Cię również namawiał do zmiany zdania. Jeśli jednak pozostaniesz nieugięty, to będziesz mógł przejść do zadania swoich pytań w celu rozwiania ewentualnych wątpliwości.

Moje wrażenia? Rezygnacja z karty przez telefon przebiegła sprawnie – rozmowa trwała ok. 10 minut, a konsultant nie miał problemu z udzieleniem wszelkich wyjaśnień. Po upływie okresu wypowiedzenia karta kredytowa nie była już widoczna w bankowości, a po kilku kolejnych dniach utraciłem też dostęp do serwisu transakcyjnego.

Citibank – zamknięcie karty kredytowej online

Na koniec zostawiłem „wisienkę na torcie”, a mianowicie możliwość rezygnacji z karty kredytowej za pośrednictwem bankowości internetowej Citibank Online. Warto docenić bank za to ułatwienie, gdyż wcale nie należy ono do standardów na rynku.

Choć nie testowałem tej metody, to w teorii wygląda ona na najwygodniejszą. Wystarczy zalogować się do serwisu transakcyjnego, a następnie wybrać opcję Zarządzanie kartami. Po wskazaniu odpowiedniego plastiku wybieramy Zamknij kartę.

Opcjonalnie możesz skorzystać z formularza kontaktowego i wysłać dyspozycję w formie wiadomości (zaznaczając pole Dyspozycje i wskazując konkretne opcje z rozwijanego menu).

Potwierdzenie zamknięcia rachunku karty

Czasem przydatny okazuje się dokument potwierdzający zamknięcie karty kredytowej. Może go zażądać bank, w którym starasz się o kredyt, w celu dokładnej oceny Twojej sytuacji finansowej i posiadanych zobowiązań (w przypadku, gdy już zlikwidowana karta wciąż jest jednak widoczna na Twoim profilu w Biurze Informacji Kredytowej).

Niestety – co wiem z doświadczenia – choć banki umożliwiają uzyskanie takiego potwierdzenia, to często trzeba na nie trochę poczekać, a nieraz również zapłacić. W jednej z instytucji taka „przyjemność” kosztowała mnie 20 zł, a w dodatku prośba o dokument mogła zostać spełniona nie tyle po upływie okresu wypowiedzenia, co dopiero po wystawieniu kolejnego wyciągu z zerowym saldem zadłużenia.

Podobne problemy nie dotyczą na szczęście Citibanku. Jeśli chcesz, możesz wygenerować potwierdzenie w bankowości internetowej, w zakładce z dokumentami i umowami. Trzeba jedynie uważać, by zdążyć to zrobić jeszcze przed zablokowaniem dostępu do serwisu, inaczej konieczne będzie zdobycie dokumentu w inny sposób, np. w oddziale lub poprzez zamówienie doręczenia drogą pocztową.

Co z kosztami? Choć w TOiP widnieje opłata 35 zł za „zaświadczenie dotyczące zadłużenia lub Rachunku Karty”, to wszystko wskazuje na to, że dokumenty wygenerowane elektronicznie są darmowe – ja w każdym razie nie poniosłem z tego tytułu żadnej opłaty.

Karta zamknięta, ale… istnieje możliwość powrotu!

Jeśli chodzi o zamknięcie karty kredytowej Citibanku, to zdecydowanie najwygodniejsze wydaje się być skorzystanie z opcji internetowej, ewentualnie z wypróbowanej przeze mnie metody z infolinią. Niezależnie od wybranej ścieżki efekt jest ten sam – po upływie okresu wypowiedzenia, jeśli wszystkie zobowiązania wobec banku zostaną uregulowane, rachunek karty zostanie zamknięty, a sam plastik stanie się nieaktywny.

Co dalej? Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wrócić do Citi i ponownie zawnioskować o kartę. Jeśli poczekasz odpowiednio długo na atrakcyjną promocję (z całą pewnością dłużej niż kilka miesięcy czy nawet rok), to nie będzie Cię obejmowała karencja i będziesz mógł bez przeszkód skorzystać z oferty specjalnej. Jeśli natomiast wolisz rozejrzeć się za ofertą konkurencji, zajrzyj do aktualnego rankingu kart kredytowych.

Zrezygnowałeś z karty? Załóż nową - Ranking kart kredytowych - luty 2024:

Karta
0 zł / 12 zł
Opłata za kartę

0 zł / 12 zł


opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

Bankomaty
10%, min. 20 zł
Bankomaty 10%, min. 20 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.5
Przejdź na stronę banku

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1200 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 12 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

  w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  10%, min. 20 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  10%, min. 20 zł

 • Płatność kartą za granicą

  6,8%

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł / 6 zł

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple) i kart Mastercard.
Zobacz pełną analizę
Przejdź na stronę banku

Zalety

 • możliwość korzystania z rabatów i promocji specjalnych
 • łatwiejsze warunki uniknięcia opłat w ramach promocji

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • wysoka prowizja za przewalutowanie transakcji w obcych walutach
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  5/ 5
Przeczytaj recenzję
Krzysztof Duliński
Przejdź na stronę banku
Karta
0 zł / 12 zł
Opłata za kartę 0 zł / 12 zł

opłaty unikniesz, jeśli w poprzednim okresie rozliczeniowym wydasz kartą łącznie min. 1000 zł

Bankomaty
6%, min. 10 zł
Bankomaty 6%, min. 10 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4
Przejdź na stronę banku

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  4 lata

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 12 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w poprzednim okresie rozliczeniowym wydasz kartą łącznie min. 1000 zł

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  6%, min. 10 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  6%, min. 10 zł

 • Płatność kartą za granicą

  3%

 • Wydanie karty dodatkowej

  0 zł

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  3%, min. 30 zł

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
Zobacz pełną analizę
Przejdź na stronę banku

Zalety

 • długi okres bezodsetkowy
 • program lojalnościowy Bezcenne Chwile Mastercard
 • możliwość wyboru i zmiany dnia zakończenia cyklu rozliczeniowego
 • możliwość rozłożenia zadłużenia na raty
 • 10% zniżki na bilety w kinach Cinema City

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  3.5/ 5
Przeczytaj recenzję
Ewelina Niedzielska
Przejdź na stronę banku
Karta
0 zł / 7,99 zł
Opłata za kartę

0 zł / 7,99 zł


opłaty unikniesz, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych

Bankomaty
3,99%, min. 9,99 zł
Bankomaty 3,99%, min. 9,99 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
51 dni
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za przewalutowanie transakcji w walucie obcej do równowartości 1000 zł/mies.; kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.5
Przejdź na stronę banku

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Visa, Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  4 lata

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 7,99 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  3,99%, min. 9,99 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  3,99%, min. 9,99 zł

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - do równowartości 1000 zł/mies.
  • 2% - powyżej 1000 zł/mies.

  możesz także wykupić Pakiet Walutowy za 9,90 zł/tydz. z nielimitowanymi transakcjami kartą w każdej walucie

 • Wydanie karty dodatkowej

  0 zł

 • Opłata za kartę dodatkową

  2,99 zł - opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  51 dni

 • Maks. limit kredytowy

  100 000 zł

 • Wysokość spłaty minimalnej

  5%

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  HCE: płatności zbliżeniowe telefonem przez aplikację banku dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
Zobacz pełną analizę
Przejdź na stronę banku

Zalety

 • niewielka liczba transakcji zwalniająca z opłaty za kartę
 • moneyback za zakupy w określonych sklepach

Wady

 • krótki okres bezodsetkowy
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5
Przeczytaj recenzję
Krzysztof Duliński
Przejdź na stronę banku

Komentarze

(13)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Marcin
Gość

Jeżeli karta jest zamknięta, co z kontem w serwisie citibank online? Da się je jakoś zamknąć?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Marcin

Citibank Online to bankowość internetowa. Jeśli chcesz ją zamknąć, skontaktuj się z bankiem.

Odpowiedz

A
Andrzej
Gość

Dzień dobry, spłaciłem miesięczne zobowiązanie, złożyłem wypowiedzenie umowy o kk w Citybanku poprzez dyspozycje online. Po kilku dniach okazuje się, iż transakcja, którą opłaciłem w poprzednim miesiącu za pośrednictwem kk została anulowana z winy sklepu i środki trafią z powrotem na kk. Co w takiej sytuacji? Zapewne na rachunku pojawi się nadpłata...czy jest możliwa wypłata tych środków, czy trzeba je kolejny raz "wydać" aby na koncie do spłaty pojawiło się przysłowie "zero".

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Andrzej

Regulamin kart kredytowych Citibanku przewidział taką sytuację:

W okresie wypowiedzenia Klient jest zobowiązany do wskazania Bankowi rachunku bankowego właściwego dla uznania środkami wszelkich nadpłat na Rachunku Karty Klienta.

Wystarczy więc po prostu poinformować bank, na jaki rachunek ma zostać wypłacona nadpłata.

Odpowiedz

A
Andrzej
Gość

Zamknąłem swoją kartę formularzem online. Na oby dwóch etapach była informacja, że będzie kontaktować się ze mną pracownik banku. Telefon w XXI wieku, WTF? Większość osób dziś nie odbiera ŻADNYCH połączeń przychodzących. Czy jeżeli nie odbiorę, bo mój telefon potrafi tylko czytać smsy (zrobiłem tak umyślnie ze względu na plagę oszustw i telemarketingu, telefon robi mi teraz za token kodów), to zamknięcie nie dojdzie do skutku?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Andrzej

Cóż, telefon to standardowy kanał komunikacji klienta z bankiem. Mimo to, skoro złożyłeś dyspozycję z poziomu bankowości internetowej, należy oczekiwać, że zostanie ona zrealizowana.

Odpowiedz

A
Anna
Gość

A jak to wygląda gdy rezygnuję z karty, ale przecież jest 30 dniowy okres wypowiedzenia, w tym czasie nie mogę używać karty, czyli nie spełnię warunku by była bezpłatna. Czy to znaczy, że trzeba zapłacić za kartę w ostatnim miesiącu jej posiadania tj. w okresie wypowiedzenia?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Anna

Szczerze mówiąc, moja karta nie generowała comiesięcznych kosztów, więc nie spotkałem się z podobnym problemem. Faktem jest, że prowizja może zostać naliczona, więc chyba najbezpieczniej przed złożeniem wypowiedzenia pozostawić rachunek karty z delikatną nadpłatą – tak, by po pobraniu opłaty w okresie wypowiedzenia nie mieć już zobowiązań wobec banku.

Odpowiedz

T
Tomek
Gość

Witam, zgłosiłem rezygnację z karty w citibanku przez telefon, zalogowałem się na konto, spłaciłem zadłużenie ale nigdzie nie widzę że karta jest zgłoszona do zamknięcia. Gdzie mogę znaleźć tą informację?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Tomek

Gdy zamykałem kartę, również nie mogłem znaleźć tej informacji w bankowości internetowej i dlatego, dla pewności, ponownie zadzwoniłem na infolinię, by uzyskać potwierdzenie złożonej dyspozycji.

Potem okazało się, że z poziomu bankowości, wybierając odpowiednie pole w formularzu kontaktowym, można pobrać elektroniczny dokument potwierdzający, że rachunek karty kredytowej oczekuje na zamknięcie (lub już został zamknięty). Warto spróbować, a jeśli Ci się nie uda, to ponowny kontakt z infolinią powinien rozwiać Twoje wątpliwości.

Odpowiedz

T
Tomek
Gość
@Michał Radzimiński

Dzięki za informacje.

Pozdrawiam.

Odpowiedz

D
Dawid
Gość

Czesc, mam karte z city bo korzystalem z vouchera na allegro czy jest jakis czas w ktprym musze utrzymywac karte czy mozna zrezygnowac w dowolnym momencie?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Dawid

Jeśli już otrzymałeś voucher i go wykorzystałeś, kartę możesz bezpiecznie zamknąć.

Odpowiedz