Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł na eKarcie Goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium.

150 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium

Publikacja:
150 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł na eKarcie goodie.
Uczestnik Rodzic – posiadacz konta osobistego lub karty kredytowej w Banku Millennium.
Po drodze Wystarczy założyć swojemu małoletniemu dziecku Konto 360° Junior przez Millenet lub aplikację mobilną i spełnić proste warunki aktywności.
Bank Millennium ponownie zachęca rodziców do założenia pociechom Konta 360° Junior. Warunki zdobycia premii w postaci 150 zł na eKarcie goodie są mało wymagające. Zakres niezbędnych działań uzależniony jest od wieku dziecka.

Organizatorem „Wiosennej promocji Konta 360° Junior” jest Bank Millennium. Akcja trwa do 31 maja 2023 r., chyba że wcześniej zostanie otwartych 7 tys. Kont 360° Junior. Nagrodą za naprawdę niewielką aktywność jest 100 lub 150 zł na eKarcie podarunkowej goodie.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która posiada w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową wraz z dostępem do Millenetu lub aplikacji mobilnej. Dodatkowe wymagania to zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania haseł SMS-owych oraz wyrażone zgody na informacje handlowe lub marketingowe przekazywane elektronicznie i telefonicznie.

Nagrody nie można zdobyć dla dziecka, które w przeszłości posiadało już Konto 360° Junior.

A może nie jesteś klientem Banku Millennium, ale zaciekawiła Cię ta promocja? W takim razie musisz zacząć od otwarcia rachunku osobistego w tym banku, czyli konta Millennium 360°, a potem będziesz mógł pomyśleć o udziale także w innych promocjach.

150 zł na eKarcie goodie za niewielką aktywność

Naszym zdaniem zdobycie nagrody oferowanej przez Bank Millennium nie powinno stanowić dla Ciebie najmniejszego problemu. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków:

Start
 • Krok 1

  Złóż wniosek o konto Millennium 360° i podpisz z bankiem umowę o rachunek, by otworzyć sobie drogę do udziału w opisywanej promocji.

  Jeśli jesteś już klientem Banku Millennium, to od razu przechodzisz do następnego kroku.

 • Krok 2

  Do 31 maja 2023 r. otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior przez bankowość internetową Millenet lub w aplikacji mobilnej.

 • Krok 3

  Składając wniosek o rachunek, zaakceptuj regulamin akcji. Sprawdź przy okazji, czy masz wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

 • Krok 4

  Do 30 czerwca 2023 r. zasil nowo otwarte konto dziecka kwotą min. 150 zł.

  Dodatkowo, jeśli Twoja pociecha ukończyła już 7 lat, dopilnuj, by w tym terminie:

  • aktywowała aplikację mobilną;
  • wykonała minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do Konta 360° Junior / za pomocą usługi Blik / zbliżeniowo telefonem.

  Musisz też w imieniu swojego dziecka wyrazić zgody na kontakty marketingowe ze strony banku.

  Za spełnienie tych warunków nagrodą jest 100 zł na eKarcie goodie.

 • Krok 5

  Jeśli chcesz otrzymać wyższą premię - 150 zł na eKarcie goodie, to do 30 czerwca 2023 roku wyślij w bankowości internetowej Millenet albo w aplikacji mobilnej wniosek o świadczenie 500+ na okres od 1 czerwca 2023 roku do 31 maja 2024 roku.

 • Premia

  eKartę goodie o wartości 100 lub 150 zł zł otrzymasz do 31 lipca 2023 r. Nagroda zostanie przesłana w wiadomości SMS na numer telefonu, na który bank wysyła Ci kody autoryzacyjne.

Mission complete!

Jak wykorzystać eKartę goodie?

Kod otrzymany w wiadomości sms będzie ważny przez 60 dni. W tym czasie musisz zainstalować aplikację Goodie, zaakceptować „Regulamin Kart podarunkowych dla Klientów goodie” i wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. W tym celu wejdź w zakładkę Profil, wybierz Użyj kodu, wprowadź kod do aktywacji eKarty i numer telefonu, po czym potwierdź operację, wpisując kod weryfikacyjny, który otrzymasz od goodie w treści SMS-a.

eKarta goodie będzie ważna przez 12 miesięcy od daty aktywacji w apce. Voucher możesz wykorzystać na zakupy w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Dodatkowe informacje

Dla każdego swojego dziecka masz prawo otworzyć jedno Konto 360° Junior. Oczywiście w takim przypadku konieczne będzie spełnienie warunków aktywności dla wszystkich otwieranych rachunków z osobna.

Do chwili wypłaty nagrody nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o Konto 360° Junior ani odwołać udzielonych zgód. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do otrzymania bonusu.

Zdobyta premia jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior w Banku Millennium jest prowadzone bezpłatnie. Twoje dziecko może także korzystać z karty debetowej i, wykonując jedną transakcję, uniknąć opłaty za obsługę "plastiku". Dla nastolatka jest także dostępna nowoczesna aplikacja mobilna.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 1 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł (od 7 lat)

150 zł na zakupy

Jak widzisz, warunki akcji nie są skomplikowane. Najważniejsze, byś zwrócił uwagę na wiek swojej pociechy i zrealizował proste aktywności wymagane dla danej kategorii wiekowej. Potem zostanie już tylko wspólnie pomyśleć, na co wydacie zdobyty bonus.

Być może zastanawiasz się, czy warto założyć konto dziecku, czy jest ono już dostatecznie dojrzałe. Naszym zdaniem poznawanie świata finansów najlepiej jest rozpocząć jak najwcześniej. Argumenty na rzecz tego twierdzenia przytoczyliśmy w tekście "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku".

Jeśli jesteś nastolatkiem, a Twoi rodzice nie są przekonani do pomysłu korzystania przez Ciebie z rachunku bankowego, przeczytaj tekst "Kochani Rodzice, załóżcie mi konto w banku". Znajdziesz w nim argumenty, które pomogą Ci w dyskusji z dorosłymi.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos