Wróć

Płać kartą Visa w telefonie Xiaomi i wygraj gotówkę (10 tys. zł) lub nagrodę rzeczową

Publikacja:
Płać kartą Visa w telefonie Xiaomi i wygraj gotówkę (10 tys. zł) lub nagrodę rzeczową
Czas trwania
Cel (zysk) Nagroda główna: 10 000 zł (dla 9 osób), hulajnogi elektryczne (195 szt.) i drobne nagrody rzeczowe (ponad 800 szt.)
Uczestnik Pełnoletni posiadacz telefonu Xiaomi aktywowanego od 25.04.2022 do 22.01.2023 r. i karty Visa.
Po drodze Konieczne jest kupienie i aktywowanie telefonu Xiaomi, uruchomienie Google Pay z podpiętą kartą Visa.
Przedstawiamy kolejną zachętę do korzystania z płatności bezgotówkowych, tym razem skierowaną do posiadaczy kart Visa i telefonów Xiaomi. W trwającej do stycznia 2023 r. loterii do zdobycia jest 9 premii po 10 tys. zł oraz ponad tysiąc nagród rzeczowych. Im częściej będziesz płacił telefonem Xiaomi z kartą Visa w Google Pay, tym Twoje szanse na wygrane będą większe.

Każda promocja, w której warunki można spełnić "przy okazji", warta jest polecenia. W loterii "Tysiące nagród z Visa i Xiaomi" pojawia się jednak warunek aktywowania nowego telefonu Xiaomi, co ogranicza grono potencjalnych uczestników i możliwość wygrania jednej z nagród. Mimo to przyjrzyjmy się tej akcji.

Jej organizatorem akcji jest Unique One Sp. z o.o. i to ta firma będzie przetwarzać dane osobowe uczestników. Zgłoszenia do loterii są przyjmowane do 22 stycznia 2023 r.

Co jest do zdobycia

Na początek spójrzmy na nagrody, jakie są do wygrania:

 • Nagroda Miesiąca: 10 000 zł, 9 szt.
 • Nagroda Tygodniowa: hulajnoga elektryczna Xiaomi – Mi Electric Scooter Essential o wartości 1283 zł, 195 szt.;
 • Nagroda Dzienna I stopnia: nawilżacz powietrza Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier o wartości 237 zł, 83 szt.;
 • Nagroda Dzienna II stopnia: kamera Mi Home Security Camera 360° (1080p) o wartości 175 zł, 98 szt.;
 • Nagroda Dzienna III stopnia: lampka biurkowa Mi LED Desk Lamp 1S o wartości 174 zł, 92 szt.;
 • Nagroda Dzienna IV stopnia: słuchawki douszne Xiaomi Redmi Buds o wartości 169 zł, 181 szt.;
 • Nagroda Dzienna V stopnia: głośnik przenośny Mi Portable Bluetooth Speaker (16W) o wartości 165 zł, 181 szt.;
 • Nagroda Dzienna VI stopnia: suszarka Mi Ionic Hair Dryer H300 o wartości 160 zł, 92 szt.;
 • Nagroda Dzienna VII stopnia: lampka nocna Mi Motion-Activated Night Light 2 o wartości 49 zł, 92 szt.

W sumie do wygrania są 1023 nagrody o łącznej wartości ponad 482 tys. zł. Będą one wydawane w różnych wariantach kolorystycznych, losowo przyznawanych przez organizatora.

Kto może się zgłosić do loterii?

Prawo do udziału w loterii mają pełnoletnie osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych, które mieszkają w Polsce i są jej obywatelami. Wykluczeni są pracownicy i członkowie rodzin organizatora i powiązanych z nim podmiotów.

Konieczne też jest, by uczestnik loterii w okresie od 25 kwietnia 2022 do 22 stycznia 2023 r. aktywował telefon Xiaomi na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Do udziału w loterii można zgłosić jedynie karty posiadające 16-cyfrowy numer, wydane na terenie Polski i przypisane do rachunku bankowego, którego posiadaczem lub współposiadaczem jest uczestnik loterii.

Organizacja akcji

W loterii obowiązuje podział na trzy kwartały, w każdym z nich odbędą się po 3 losowania nagród. W każdym z 9 losowań do wygrania będzie nagroda główna, czyli 10 tys. zł. Ponadto w regulaminie szczegółowo opisano daty poszczególnych losowań, z jakiego okresu transakcje wezmą w nich udział oraz ile i jakie drobniejsze nagrody będą losowane.

Jak zyskać szansę na nagrodę?

Warunki udziału w loterii Visy wyglądają następująco:.

Start
 • Krok 1

  Do 22 stycznia 2023 r. aktywuj na terenie Polski nowy telefon Xiaomi.

 • Krok 2

  Także do 22 stycznia 2023 r. zarejestruj się w loterii poprzez specjalną stronę internetową, wypełniając wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym (m.in. kod IMEI telefonu Xiaomi i numer karty Visa) oraz potwierdź, że masz 18 lat i akceptujesz regulamin loterii.

  Wyrażenie zgód marketingowych nie jest konieczne.

  Potwierdzenie zgłoszenia udziału w loterii zobaczysz na stronie internetowej oraz otrzymasz je w wiadomości na podany adres e-mail.

 • Informacja

  Możesz zgłosić tylko jeden numer karty Visa.

 • Krok 3

  Dodaj kartę Visa (posiadającą 16-cyfrowy numer, wydaną na terytorium Rzeczpospolitej Polski) do portfela mobilnego Google Pay na telefonie.

 • Krok 4

  W czasie trwania loterii realizuj płatności mobilne telefonem Xiaomi. Każda płatność = 1 los.

 • Informacja

  Wylosowanie Cię jako zdobywcy Nagrody Miesiąca (Tygodnia) będzie oznaczało, że organizator skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 (3) dni roboczych od terminu wskazanego dla danego etapu w regulaminie na numer telefonu wskazany w zgłoszeniu i przekaże instrukcje co do dalszego działania. Podjęte zostaną maksymalnie 3 próby kontaktu realizowane w godzinach 9:00-17:00.

  Jeśli znajdziesz się wśród laureatów Nagród Dziennych, w ciągu 5 dni roboczych od terminu opisanego dla danego etapu w regulaminie otrzymasz na adres e-mail i w wiadomości sms instrukcje co do dalszego postępowania.

  Niezbędne działania będziesz musiał wykonać w ściśle określonych terminach. Jeśli ich nie dotrzymasz, nagroda wróci do puli i weźmie udział w losowaniu dodatkowym.

 • Premia

  Przekazanie nagród gotówkowych na wskazany numer rachunku bankowego lub wysyłka pocztą/kurierem nagród rzeczowych nastąpi najpóźniej 23 czerwca 2023 r.

Mission complete!

Wartość transakcji nie ma żadnego znaczenia. Może to być nawet 1 grosz (0,01 zł).

Regulamin mówi ogólnikowo, że płatność będzie uczestniczyła w losowaniu, jeśli zostanie dokonana po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Ze względów ostrożnościowych sugerujemy, by dokonać jej w następnym dniu.

Ważne informacje

Do udziału w loterii możesz zgłosić tylko jedną kartę Visa. Identyczne ograniczenie dotyczy kodów IMEI w jednym telefonie.

W loterii nie biorą udziału:

 • transakcje money transfer, m.in. zasilenia kart Revolut czy konta SkyCash;
 • płatności kartą Visa dokonane przez uczestnika znajdującego się fizycznie poza terytorium Polski;
 • transakcje bezpośrednio związane z udziałem w grach hazardowych (wykluczenie to nie obejmuje loterii promocyjnych i audioteksowych);
 • usługi finansowe;
 • wypłaty z bankomatów (ATM).

Nie musisz się martwić rozliczeniem z urzędem skarbowym, gdyż wszystkimi niezbędnymi formalnościami zajmie się organizator.

Nie ma przeszkód, jeśli tylko los będzie Ci sprzyjał, byś wygrał kilka nagród.

Im więcej płatności, tym więcej losów

Płatności mobilne są łatwe w obsłudze, więc nikt nie powinien mieć trudności z ich realizacją. Największym ograniczeniem udziału w tej loterii jest konieczność kupna i aktywowania w okresie jej trwania telefonu Xiaomi. Cóż, nikt nie powiedział, że wszystkie promocje muszą być łatwo dostępne.

Udział w loterii nic Cię nie kosztuje, zatem jeśli chcesz powalczyć o nagrody, płać na co dzień mobilnie i... powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos