200 zł na eKarcie Goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium

Publikacja:
200 zł na eKarcie Goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł na eKarcie Goodie.
Uczestnik Rodzic – posiadacz konta osobistego w Banku Millennium.
Po drodze Aktywowanie aplikacji mobilnej banku, transakcje kartą, wpływy.
Weź udział w promocji
Bank Millennium ponownie zachęca rodziców do założenia pociechom Konta 360° Junior. Warunki zdobycia nagrody są mało wymagające, a nagrodą tym razem jest 200 zł na eKarcie goodie. Zakres niezbędnych działań uzależniony jest od wieku dziecka.

„Na wakacje z Kontem 360° Junior”

Organizatorem akcji jest Bank Millennium.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 26 czerwca 2024 r., chyba że wcześniej zostanie otwartych 10 tys. Kont 360° Junior.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest 200 zł na eKarcie Goodie.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która posiada w Banku Millennium konto osobiste wraz z dostępem do Millenetu lub aplikacji mobilnej. Dodatkowe wymagania to zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania haseł SMS-owych oraz wyrażone zgody na informacje handlowe lub marketingowe przekazywane elektronicznie i telefonicznie.

Nagrody nie można zdobyć dla dziecka, które w przeszłości posiadało już Konto 360° Junior.

Dla każdego swojego dziecka masz prawo otworzyć jedno Konto 360° Junior. Oczywiście w takim przypadku konieczne będzie spełnienie warunków aktywności dla wszystkich otwieranych rachunków z osobna.

Co musisz zrobić?

Podpowiedź Bankonautów: Jeśli nie współpracujesz z Bankiem Millennium, musisz rozpocząć swoje działania od założenia konta dla siebie. Spójrz, czy nie trwa akurat promocja z nagrodą powitalną.

Droga po 200 zł premii w Banku Millennium
 • Krok 1. Otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior

  Do 26 czerwca 2024 r. otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior przez bankowość internetową Millenet lub w aplikacji mobilnej. Jeśli pociecha ma już ukończone 7 lat, to musisz także zawnioskować o kartę debetową.

  Składając wniosek o rachunek, zaakceptuj regulamin akcji. Sprawdź przy okazji, czy masz wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

  Być może zastanawiasz się, czy warto założyć konto dziecku, czy jest ono już dostatecznie dojrzałe. Naszym zdaniem poznawanie świata finansów najlepiej jest rozpocząć jak najwcześniej. Argumenty na rzecz tego twierdzenia przytoczyliśmy w tekście "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku".

  Jeśli jesteś nastolatkiem, a Twoi rodzice nie są przekonani do pomysłu korzystania przez Ciebie z rachunku bankowego, przeczytaj tekst "Kochani Rodzice, załóżcie mi konto w banku". Znajdziesz w nim argumenty, które pomogą Ci w dyskusji z dorosłymi.

 • Krok 2. Zasil nowo otwarte konto dziecka kwotą min. 200 zł

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś konto dla dziecka, zasil je kwotą min. 200 zł, może to być kilka przelewów.

  Dodatkowo, jeśli Twoja pociecha ukończyła już 7 lat, dopilnuj, by w tym terminie:

  • aktywowała aplikację mobilną i choć raz zalogowała się do niej;
  • wykonała minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do Konta 360° Junior / za pomocą usługi Blik / zbliżeniowo telefonem.

  Musisz też w imieniu swojego dziecka wyrazić zgody na kontakty marketingowe ze strony banku.

 • Premia. Odbierz należną Ci premię

  Kod do aktywacji eKarty Goodie otrzymasz do 31 sierpnia 2024 r. Nagroda zostanie przesłana w wiadomości SMS na numer telefonu, na który bank wysyła Ci kody autoryzacyjne.

  W ciągu 60 dni od daty otrzymania kodu:

  • pobierz aplikację Goodie na swój telefon;
  • zaloguj lub zarejestruj się w tej aplikacji. Jeśli rejestrujesz się po raz pierwszy – zapoznaj się i zaakceptuj „Regulamin Kart podarunkowych dla Klientów goodie” oraz „Regulamin wydawania i użytkowania kart podarunkowych goodie – bankowość przedsiębiorstw w Banku Millennium S.A.”;
  • wejdź w zakładkę Profil, wybierz Użyj kodu i wprowadź kod do aktywacji eKarty oraz numer telefonu;
  • potwierdź numer telefonu, wpisując kod weryfikacyjny, który otrzymasz od Goodie w treści SMS.

  eKarta będzie ważna przez 12 miesięcy od momentu, kiedy aktywujesz kod. Możesz z niej skorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

  Do chwili wypłaty nagrody nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o Konto 360° Junior ani odwołać udzielonych zgód. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do otrzymania bonusu.

  Zdobyta premia jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Mission complete!

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł / 11 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie transakcji w walucie obcej do równowartości 1000 zł/mies.
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 1 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł (od 7 lat)
Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.8
(4 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos