Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 900 zł premii z BIZnest Kontem w Nest Banku.

Do 5000 zł premii (!) z BIZnest Kontem w Nest Banku

Publikacja:
Do 5000 zł premii (!) z BIZnest Kontem w Nest Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 5000 zł: 600 zł za aktywność na koncie + 400 zł za terminal płatniczy +1300 zł za inne produkty + 700 zł za sprzedaż na Allegro + 2000 zł w programie poleceń.
Uczestnik Nowy klient firmowy Nest Banku.
Po drodze Przelewy do ZUS/US, transakcje, wpływy, zapewnienie wymaganego salda, skorzystanie z kredytu, przewalutowania, skuteczne rekomendacje produktów banku.
Pakiety promocji z niebagatelną premią łączną stają się coraz popularniejsze. Nest Bank przygotował właśnie zestaw akcji firmowych, w którym maksymalna nagroda może wynieść 5 tys. zł! Owszem, część bonusów nie będzie w zasięgu każdego przedsiębiorcy, ale kilkaset złotych może zdobyć każdy.

Promocja "Otwórz BIZnest Konto i odbierz premię"

Organizatorem akcji jest Nest Bank. Równolegle trwa promocja "Otwórz BIZnest Konto i odbierz premię 700 PLN do Allegro”, której organizatorem jest spółka Allegro.

Do kiedy możesz skorzystać?

Obie akcje trwają do 31 stycznia 2024 r., przy czym w tej zorganizowanej przez Allegro obowiązuje limit nagród. Przeznaczono na nie 50 000 zł.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest pakiet bonusów o łącznej wartości 5000 zł:

 • 300 zł za założenie BIZnest Konta i aktywne korzystanie z niego przez 5 miesięcy;
 • 300 zł za zapewnienie w ciągu 6 miesięcy wymaganego salda na rachunku;
 • 400 zł za skorzystanie z terminala płatniczego z oferty Nest Banku;
 • 600 zł za wymianę walut;
 • 700 zł za zaciągnięcie kredytu firmowego;
 • 700 zł za rozpoczęcie sprzedaży z profilu firmowego w serwisie Allegro;
 • 2000 zł za skuteczne rekomendacje produktów Nest Banku w ramach programu poleceń.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikami promocji "Otwórz BIZnest Konto i odbierz premię" mogą być osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki (cywilne, jawne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością), fundacje i stowarzyszenia posiadające siedzibę w Polsce i polską rezydencję podatkową. Regulamin nie pozwala, by brali w niej udział przedsiębiorcy, którzy od 1 stycznia 2021 r. posiadali rachunek firmowy w Nest Banku.

W akcji dotyczącej terminala mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy nie przyjmują dotąd płatności bezgotówkowych i posiadają konto firmowe w Nest Banku.

Z kolei promocja z kartą podarunkową do Allegro jest dostępna dla przedsiębiorców nieposiadających konta firmowego na Allegro (NIP nie może być do tej pory zarejestrowany w bazie Allegro). Regulamin tej akcji zawiera również zapis wykluczający z udziału w niej osoby zakładające konto firmowe na Allegro powiązane z innym już istniejącym np. poprzez posiadanie tego samego adresu, powiązania kapitałowe lub osobowe.

Co musisz zrobić?

Droga do 5000 zł z Nest Banku
 • Krok 1. Do 31 stycznia 2024 r. złóż wniosek o BIZnest Konto w Nest Banku

  Do 31 stycznia 2024 r. złóż wniosek o BIZnest Konto.

 • Krok 2. Podpisz umowę o BIZnest Konto

  W ciągu 14 dni od daty złożenia wniosku o rachunek firmowy podpisz z Nest Bankiem umowę o prowadzenie BIZnest Konta. To także ostateczny termin na udzielenie zgód marketingowych.

 • Krok 3. Zyskaj 50 zł za aktywność w pierwszym miesiącu po założeniu BIZnest Konta

  Pierwszą premię - w wysokości 50 zł - otrzymasz, jeśli do końca miesiąca następującego po tym, w którym założyłeś BIZnest Konto, wykonasz 1 dowolną transakcję spośród: płatność Blikiem, operacja kartą, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku).

 • Premia. Odbierz 50 zł premii

  50 zł premii otrzymasz na BIZnest Konto do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś wymagania regulaminu.

 • Krok 4. Aktywnie korzystaj z BIZnest Konta przez 5 miesięcy

  W każdym z kolejnych 5 miesięcy po tym, w którym zrealizowałeś powyższe zadanie, spełnij poniższe wymagania:

  • zapewnij wpływ w kwocie min. 5000 zł;
  • zrealizuj z rachunku firmowego płatność pełnej składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub płatność miesięcznej zaliczki podatku dochodowego do właściwego Urzędu Skarbowego;
  • wykonaj 1 dowolną transakcję spośród: płatność Blikiem, operacja kartą, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku).

  Bank zastrzegł sobie prawo do zwrócenia się do uczestnika promocji o udowodnienie, że wykonany przez niego przelew do US odnosi się do pełnej należności wobec fiskusa. Jeśli zostaniesz o to poproszony, będziesz miał 7 dni od daty wezwania przez bank na przesłanie na wskazany adres e-mail skanu dokumentu księgowego (np. obliczenia zaliczki na podatek dochodowy) potwierdzającego wysokość miesięcznej zaliczki na podatek dochodowy.

  Jako wpływy spełniające warunki promocji zostaną uznane przelewy przychodzące, o ile nie będą pochodziły z rachunków własnych uczestnika promocji prowadzonych w Nest Banku, udzielonych mu w nim kredytów oraz lokat. Wymagań regulaminu nie spełni też kwota wpłacona na rachunek firmowy w związku z koniecznością uregulowania przez jego posiadacza raty kapitałowo-odsetkowej kredytu firmowego.

 • Premia. Odbierz 5 x 50 zł za aktywność w kolejnych miesiącach

  Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz wymagania regulaminu promocji, otrzymasz 50 zł premii. Bank będzie je przesyłał na Twój rachunek firmowy do końca kolejnego miesiąca.

 • Krok 5. Zdobądź 300 zł za saldo na rachunku firmowym

  Jeśli zapewnisz w pełnym miesiącu kalendarzowym średnie saldo na rachunku firmowym w wysokości co najmniej 50 000 zł, otrzymasz premię w wysokości 50 zł. Bonus z tego tytułu możesz otrzymać maksymalnie za 6 pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu BIZnest Konta, łącznie nie więcej niż 300 zł.

 • Krok 6. Zyskaj 600 zł za transakcje walutowe

  Premia za przewalutowanie pomiędzy rachunkami płatniczymi prowadzonymi w złotych polskich oraz euro przysługuje osobom, które wykonają w pełnym miesiącu kalendarzowym tego typu operacje na łączną kwotę min. 10 000 euro.

  Możesz otrzymać maksymalnie 12 bonusów po 50 zł za pierwszych 12 pełnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia rachunku firmowego, w których zrealizujesz ten wymóg.

 • Krok 7. Sięgnij po 700 zł premii za skorzystanie z kredytu firmowego

  Jednorazową premię w wysokości 700 zł możesz otrzymać, jeśłi w ciągu 180 dni od otwarcia BIZnest Konta podpiszesz z Nest Bankiem umowę o kredyt firmowy.

 • Premia. Odbierz premię za zapewnienie salda, transakcje przewalutowania i zaciągnięcie kredytu firmowego

  Premię za zapewnienie średniego salda na BIZnest Koncie, wykonanie transakcji przewalutowania będziesz otrzymywał do końca kolejnego miesiąca.

  Nagrodę za zaciągnięcie kredytu firmowego Nest Bank wypłaci Ci w miesiącu następującym po tym, w którym podpiszesz umowę kredytową.

 • Krok 8. Załóż nowe Konto Firma w serwisie Allegro

  Po otworzeniu firmowego rachunku załóż nowe Konto Firma w serwisie Allegro, korzystając z linka otrzymanego od Nest Banku (link znajduje się w wiadomości SMS, która wysyłana jest przez bank w każdy piątek) i w trakcie trwania promocji wystaw przynajmniej jedną ofertę.

  Pamiętaj, by wskazać BIZnest Konto jako rachunek do wypłat.

 • Premia. Odbierz voucher na Allegro

  Elektroniczny voucher o wartości 700 zł do wykorzystania na Allegro otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. E-karta zostanie przesłana na Twój adres e-mail powiązany z kontem Allegro.

  O zasadach korzystania z tego typu nagród pisaliśmy w osobnym tekście.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z terminala płatniczego, by zdobyć 400 zł

  W ramach odrębnej promocji możesz zdobyć 400 zł za skorzystanie z terminala płatniczego z oferty Nest Banku.

 • Dodatkowy bonus. Polecaj produktu Nest Banku i zdobywaj premie za skuteczne rekomendacje

  Będąc klientem Nest Banku, będziesz mógł polecać jego produkty i zdobywać za to kolejne premie. Maksymalny bonus za skuteczne rekomendacje może wynieść 2000 zł.

Mission complete!

Ramy czasowe poszczególnych działań mogą się wydać skomplikowane, więc przedstawmy je na konkretnym przykładzie. Założenie BIZnest Konta w listopadzie oznacza, że jedną ze wskazanych operacji musisz wykonać w grudniu 2023 r., natomiast zapewnienie wpływu, przelewy do ZUS/US i zrealizowanie jednej operacji na koncie firmowym będzie konieczne od stycznia do maja 2024 r. W tym wariancie premie za aktywność będziesz otrzymywał od stycznia do czerwca 2024 r.

Wszystkie premie zdobyte w ramach tej promocji mają związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą i dlatego powinieneś ująć je po stronie przychodów i rozliczyć się z nich z urzędem skarbowym według zasad jakie stosujesz w swojej firmie.

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 6 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: darmowe wpłatomaty i rachunki pomocnicze w walucie obcej.

Terminale w ofercie Nest Banku

Nest Bank
 • Operator
  PayTel
 • Abonament
  35 zł / 45 zł

 • Program Polska Bezgotówkowa
  TAK
 • Konto firmowe
  TAK

Firmy działające sezonowo mogą zawrzeć umowę na okres od 3 do 11 miesięcy.

Terminal w telefonie Nest Bank

Nest Bank
 • Dostawca
  PayTel
 • Opłata za obsługę aplikacji
  0 zł / 5,99 zł

 • Program Polska Bezgotówkowa
  TAK
 • Konto firmowe
  TAK

Możliwość zawarcia umowy na okres od  3 do 11 miesięcy.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos