Aż 400 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

Publikacja:
Aż 400 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 400 zł w w formie przelewu.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała konta osobistego w Credit Agricole od 31 grudnia 2020 r.
Po drodze Wpływy na rachunek.
Credit Agricole nieustannie przyciąga klientów nowymi promocjami. Za przeniesienie konta do tego banku tym razem możesz zyskać 100 lub 400 zł premii, w zależności od zapewnianych wpływów na nowy ROR.

Promocja "Przenieś konto i zyskaj do 400 zł”

Organizatorem promocji jest bank Credit Agricole.

Do kiedy możesz skorzystać?

Z oferty możesz skorzystać do 31października 2023 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 100 zł lub 400 zł, zależnie od wysokości wpływów na rachunek w 3 kolejnych miesiącach.

Czy możesz skorzystać?

O nagrodę nie mogą się ubiegać osoby, które po 31 grudnia 2020 r. posiadały konto osobiste w Credit Agricole.

Co musisz zrobić?

Droga po 400 zł premii w Credit Agricole
 • Krok 1. Do 31 października 2023 r. podpisz z Credit Agricole umowę o konto osobiste

  Do 31 października 2023 r. podpisz umowę o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP (indywidualne lub wspólne) wraz z kartą debetową w oddziale banku.

  Na tym etapie pamiętaj, by:

  • aktywować dostęp i zalogować się do bankowości elektronicznej CA24 ebank lub CA24 Mobile,
  • wybrać elektroniczne wyciągi z konta (wysyłane na Twój adres email lub dostępne w CA24 ebank),
  • wyrazić zgody na otrzymywanie od banku i podmiotów współpracujących ofert marketingowych.
 • Krok 2. Upoważnij Credit Agricole do przeniesienia Twojego rachunku z innego banku

  W ciągu 7 dni od zawarcia umowy podpisz upoważnienie do przeniesienia rachunku i dołącz odpowiedni wniosek (podając swoje dane osobowe, w tym rodzaj, numer i serię Twojego dokumentu tożsamości, nazwę obecnego banku, numer przenoszonego konta i dyspozycję jego zamknięcia oraz nazwę firmy / instytucji przekazującej wynagrodzenie, np. pracodawcy, uczelni wyższej, ZUS).

  UWAGA: Zadbaj o to, by Twoje podpisy na upoważnieniu oraz wniosku były zgodne ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku.

 • Krok 3. Zapewnij wpływy na konto w 3 kolejnych miesiącach

  Przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe (licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta) zapewnij wpływ na rachunek w Credit Agricole w wysokości min. 4000 zł (lub min. 1000 zł).

  Wymagany wpływ bank definiuje jako sumę wpłat gotówkowych oraz przelewów w okresie miesiąca kalendarzowego, z jednym istotnym zastrzeżeniem – pieniądze nie mogą pochodzić z Twoich rachunków w Credit Agricole oraz z kont, które posiadasz w innych bankach (także tych, których jesteś współposiadaczem lub pełnomocnikiem). Reasumując, wpływ nie musi być jednorazowy, ważne by suma przelewów wyniosła w danym miesiącu min. 1000 zł / 4000 zł.

  Wskazówka Bankonautów: w grę wchodzą takie opcje jak np. rzeczywisty wpływ wynagrodzenia (renty, emerytury, zasiłku, stypendium), wpłata gotówkowa w oddziale Credit Agricole lub przelew przychodzący z rachunku członka rodziny, np. z konta żony, męża, rodzica czy dziecka.

 • Premia. Odbierz należną Ci nagrodę

  Premię 400 zł za wpływy min. 4000 zł (lub 100 zł, jeśli rachunek będzie zasilany niższymi kwotami) otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym na Twoim koncie został odnotowany trzeci wpływ spełniający warunki promocji.

Mission complete!

Dla uniknięcia wątpliwości odnośnie warunków aktywności, przytoczmy przykład zawarty w regulaminie:

Otworzyłeś konto 12 września 2023 r. Pierwszy wpływ na konto 4500 zł odnotowaliśmy 20 października 2023 r. Następne wpływy w kwocie 4000 zł, zaksięgowaliśmy 20 listopada 2023 r. i 20 grudnia 2023 r. Premię 400 zł wypłacimy najpóźniej do 31 stycznia 2024 r.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 9 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Konto dla Ciebie VIP

Credit Agricole
 • Konto
  0 zł / 50 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie płatności w walucie obcej i darmowe przelewy natychmiastowe.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
MIECZYSŁAW Różycki
Gość

Z tym wpływem to jest w regulaminie nieścisłość. Nie może być wpływu z jakiegokolwiek konta uczestnika, ale może być wpłata gotówkowa. Jak to się ma do konieczności podania nazwy instytucji wypłacającej wynagrodzenie? A może jest tak,że jeśli pracodawca wpłaci poniżej 4000 zł, to resztę można wpłacić gotówką lub np. z konta męża,ale tego nie ma w regulaminie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@MIECZYSŁAW Różycki

Wspomniane przez Ciebie warunki trzeba rozpatrywać łącznie. W momencie podpisywania upoważnienia do przeniesienia rachunku powinieneś wskazać pracodawcę/organ wypłacający Ci świadczenie, by kierował on Twoje pieniądze do Credit Agricole. W zależności od tego, jaka będzie to kwota, będziesz miał szansę na wyższą lub niższą premię. Gdyby Twoje wynagrodzenie/świadczenie było niższe niż 4 tys. zł, masz prawo zadbać o dodatkowy wpływ, by przekroczyć kwotę graniczną i tym samym zasłużyć na wyższy bonus.

Odpowiedz

E
Ernest
Gość

Czy promocja 400 za otwarcie laczy sie z promocja kina cinemacity?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Ernest

Nie, w Credit Agricole promocje nie łączą się. W tym przypadku nie jest możliwe ich połączenie także z tego powodu, że obie są przeznaczone dla nowych klientów. Przystępując do jednej z nich, nie będzie się więc spełniało warunków tej drugiej.

Odpowiedz

X
Xyz
Gość

Odd razu po podpisaniu umowy o konto trzeba od razu dać upoważnienie do przeniesienia konta. Wraz z upoważnieniem do przeniesienia konta jest wymagane podanie instytucji przekazującej wynagrodzenie ? W poprzednich edycjach pisała jedna osoba że nie było to wymagane podczas podpisywania umowy. Dzwoniąc na infolinię dostałam informację że jest to wymagane i jest to warunek promocji ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Xyz

Regulamin faktycznie wymaga upoważnienia banku do przeniesienia rachunku. Sygnały jakie otrzymywaliśmy od Czytelników w poprzednich edycjach wskazywały, że doradcy niekiedy wypełniali stosowny formularz z klientem, po czym wręczali mu dokument, by ten sam dostarczył go do pracodawcy.

Jeśli macie wieści jak to obecnie wygląda, to dajcie znać.

Odpowiedz

R
Rafał
Gość

A jeśli mam działalność to czy mogę wykonać z mojego rachunku firmowego przelew wynagrodzenia?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Rafał

Hmm... Oni dość rygorystycznie podchodzą do tego wynagrodzenia, więc nie wiem, jak to potraktują. Pytałeś konsultantów?

Odpowiedz