Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 1200 zł za terminal POS dla klientów firmowych PKO BP.

1200 zł moneyback za zakup paliwa z PKO Kontem Firmowym i kartą Visa w PKO BP

Publikacja:
1200 zł moneyback za zakup paliwa z PKO Kontem Firmowym i kartą Visa w PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 1200 zł w formie moneybacku za zakup paliwa.
Uczestnik Osoba prowadząca działalność gospodarczą, która od 1 czerwca 2023 r. nie posiadała w PKO BP konta firmowego.
Po drodze Transakcje kartą na stacjach paliw.
Bank PKO BP proponuje przedsiębiorcom, którzy założą PKO Konto Firmowe, zwrot 20% wydatków na paliwo lub ładowanie samochodu. W całym okresie promocji, która trwa do końca maja 2024 r., możesz zyskać nawet 1200 zł. Im wcześniej założysz wspomniany rachunek, tym więcej możesz zyskać.

Promocja "Tankuj, ładuj i zyskuj z kartą VISA"

Organizatorem akcji jest Bank PKO BP.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 31 maja 2024 r. lub do wyczerpania puli środków, które przeznaczono na nagrody, czyli 5 mln zł. Informacja o zakończeniu akcji będzie opublikowana na stronie banku.

Co możesz zyskać?

Uczestnik promocji może otrzymać 20% wydatków na paliwo, które zostaną zrealizowane do 31 maja 2024 r. Premia miesięczna nie może przekroczyć 200 zł, czyli maksymalna nagroda wynosi 1200 zł.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą brać udział przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terenie Polski, o ile ich roczne przychody nie przekraczają 15 mln zł. Ważne, by uczestnik akcji nie posiadał konta firmowego w PKO BP od 1 czerwca 2023 r. do dnia rozpoczęcia promocji (13 grudnia 2023 r.).

Co musisz zrobić?

Droga do 1200 zł moneyback z PKO Kontem Firmowym
 • Krok 1. Do 31 maja 2024 r. złóż wniosek o PKO Konto Firmowe

  Do 31 października 2023 r. złóż wniosek o PKO Konto Firmowe (ewentualnie w wersji Premium) lub Rachunek Nasza Wspólnota na stronie PKO BP wraz z kartą PKO Visa Biznes Wielowalutowa i dostępem do bankowości elektronicznej, po czym podpisz z bankiem umowę o te produkty.

  Podczas składania wniosku o otwarcie konta podaj swój firmowy adres e-mail i numer telefonu komórkowego oraz wyraź zgody na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym handlowych, które dotyczą banku oraz podmiotów z nim współpracujących i nie odwołuj ich do dnia przekazania nagrody.

  Uwaga:

  • im później założysz rachunek, tym niższa będzie maksymalna premią, którą będziesz mógł zdobyć;
  • o kolejności wypłaty premii decyduje data otwarcia konta.
 • Krok 2. Do 31 maja 2024 r. aktywnie korzystaj z karty debetowej.

  W każdym z miesięcy od grudnia 2023 r. do maja 2024 r. wydaj bezgotówkowo kartą debetową otrzymaną do rachunku min. 500 zł.

  Ważne, by wśród transakcji były płatności na stacjach paliw, gdyż bank zwraca 20% wydatków w tych miejscach. Definicja stacji zamieszczona w regulaminie brzmi następująco:

  punkty usługowo-handlowe na terenie Polski, które zajmują się detaliczną sprzedażą paliw lub ładowaniem samochodów elektrycznych, w tym punkty ładowania samochodów elektrycznych, o kodach MCC (4-cyfrowy kod, który jest nadawany przez organizacje płatnicze punktom, które akceptują płatności kartowe): 5541, 5542, 5172, 5983, 5552.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Należny Ci zwrot będziesz otrzymywał na PKO Konto Firmowe do końca następnego miesiąca po zrealizowaniu zakupów na stacjach.

  Do dnia otrzymania nagrody Twoje konto i karta muszą być aktywne. Do tego czasu nie możesz też odwołać udzielonych zgód.

  Otrzymana nagroda będzie przychodem związanym z działalnością gospodarczą, więc powinieneś ją ująć w rozliczeniach finansowych swojej firmy i samodzielnie rozliczyć należny podatek.

Mission complete!

Konto firmowe objęte promocją

 • Konto
  0 zł / 12 zł

 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1 zł

Unikalne cechy: tańsze przelewy w walutach krajów EOG.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos