Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Rower oraz konsole PlayStation 5 i karty podarunkowe do zdobycia w konkursie inwestycyjnym Turbo Wyzwanie w ING

Publikacja:
Rower oraz konsole PlayStation 5 i karty podarunkowe do zdobycia w konkursie inwestycyjnym Turbo Wyzwanie w ING
Czas trwania
Cel (zysk) Nagrody rzeczowe i karty podarunkowe.
Uczestnik Zarejestrowany uczestnik platformy grainwestycyjna.pl
Po drodze Inwestowanie wirtualnego kapitału.
Przystępując do konkursu inwestycyjnego Turbo Wyzwanie, otrzymasz wirtualne 100 tys. zł, a Twoim zadaniem będzie inwestowanie tego kapitału w instrumenty finansowe na specjalnej platformie. Najskuteczniejsi inwestorzy – z najwyższą stopą zwrotu z inwestycji za każdy z dwóch tygodni fazy głównej, a także za cały okres konkursu – otrzymają atrakcyjne nagrody m.in. rower elektryczny, konsole PlayStation 5 czy karty podarunkowe o wartości od 100 do 800 zł. Podejmiesz wyzwanie?

Konkurs inwestycyjny Turbo Wyzwanie

Organizatorem akcji jest spółka Nowe Usługi działająca na zlecenie firmy ING N.V.

Głównym Partnerem konkursu jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Do kiedy możesz skorzystać?

Do konkursu można przystąpić do 17 listopada 2023 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest nagroda główna oraz nagrody tygodniowe. Pierwsza trafi do osoby, która osiągnie najlepszy wynik w całym konkursie, a te drugie do najlepszych inwestorów w każdym z dwóch tygodni rywalizacji.

Nagroda główna: rower elektryczny KROSS (rozmiar ramy L);

Nagrody tygodniowe:

 • miejsce 1. - Sony Playstation 5 z napędem + VR2;
 • miejsce 2. - Sony Playstation 5 digital;
 • miejsce 3. - XBOX Series S;
 • miejsca 4-5 - karta podarunkowa o wartości 800 zł;
 • miejsca 6-10 - karta podarunkowa o wartości 600 zł;
 • miejsca 11-30 - karta podarunkowa o wartości 400 zł;
 • miejsca 31-50 - karta podarunkowa o wartości 200 zł;
 • miejsca 51-100 - karta podarunkowa o wartości 100 zł.

Czy możesz skorzystać?

W rolę inwestorów giełdowych mogą się wcielić osoby pełnoletnie zainteresowane pogłębieniem swojej wiedzy dotyczącej rynku kapitałowego. Regulamin nie zawiera dodatkowych obostrzeń co do wieku, zakresu posiadanych wiadomości czy doświadczenia inwestycyjnego.

Jeśli uczestniczyłeś we wcześniejszych edycjach konkursu, to nie ma przeszkód, byś i tym razem spróbował swoich sił, pod warunkiem, że zaakceptujesz obecny regulamin i wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu.

Co musisz zrobić?

Droga do wygrania nagród w konkursie
 • Krok 1. Do 17 listopada 2023 r. zarejestruj swój udział w konkursie na stronie grainwestycyjna.pl

  Jak najszybciej, najpóźniej 17 listopada 2023 r. przystąp do konkursu, rejestrując się na stronie grainwestycyjna.pl, i zaakceptuj jego regulamin, klikając w link przesłany pocztą elektroniczną. Na tym etapie musisz podać swoje personalia, adres e-mail, ustanowić hasło do logowania oraz wyświetlaną nazwę użytkownika (uczestnika).

  Możesz dokonać tylko jednej rejestracji. Naruszenie tego warunku oznacza dyskwalifikację i utratę prawa do zdobycia jakichkolwiek nagród. Podstawę do wykluczenia z konkursu stanowi także używanie oprogramowania komputerowego, które umożliwia zawieranie transakcji w sposób automatyczny.

  Organizator zastrzegł sobie prawo zmiany ustalonej przez gracza nazwy użytkownika, jeśli narusza ona zasady współżycia społecznego, jest obraźliwa lub dyskryminująca. Uczestnik konkursu może odwołać się od tej decyzji w sposób opisany w regulaminie.

 • Krok 2. Wykonuj testowe inwestycje

  Do 5 listopada 2023 r. możesz wykonywać testowe inwestycje, korzystając z przyznanych Ci wirtualnych 100 tys. zł. Po tym terminie stan Twojego konta powróci do salda początkowego i rozpocznie się rywalizacja w konkursie.

  Informacje tłumaczące, czym są certyfikaty oraz wskazówki przydatne w poruszaniu się po platformie inwestycyjnej, znajdziesz w specjalnym poradniku.

 • Krok 3. Realizuj transakcje giełdowe na swoim wirtualnym rachunku

  Od 6 do 17 listopada 2023 r. wykonuj transakcje giełdowe na swoim wirtualnym rachunku maklerskim za pośrednictwem edukacyjnej platformy inwestycyjnej, by osiągnąć jak najwyższą stopę zwrotu. Do wyboru masz następujące instrumenty inwestycyjne:

  • certyfikaty Turbo*, maksymalnie możesz w nie zainwestować 50% kapitału, czyli 50 000 zł;
  • akcje wybranych spółek stanowiących instrument bazowy dla certyfikatów Turbo;
  • certyfikaty ETF na instrumenty bazowe dla certyfikatów Turbo.

  System będzie sprawdzał na bieżąco, czy nie przekroczyłeś dopuszczalnych limitów i nie dopuści do złożenia zlecenia przekraczającego kwoty graniczne.

  Inwestowanie na platformie konkursowej ma możliwie wiernie oddawać warunki rzeczywiste, więc będzie się wiązało z ponoszeniem kosztów transakcyjnych w wysokości 5 zł od każdej transakcji.

  Każdego dnia w czasie fazy głównej po zakończeniu notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych będzie sprawdzany stan kont inwestycyjnych uczestników gry. Ci, którzy będą mieli na nich mniej niż 50% kapitału początkowego, zostaną wykluczeni z konkursu.

  Na podstawie osiąganych przez uczestników konkursu stóp zwrotu (dokładne wzory na ich obliczenie znajdują się w regulaminie) na stronie gry będzie prowadzony ranking, więc będziesz mógł porównać swoje wyniki z efektami strategii inwestycyjnych przyjętych przez inne osoby.

  * Handel rzeczywistymi certyfikatami możliwy jest za pośrednictwem dowolnego brokera dającego dostęp do GPW, w tym Biura Maklerskiego ING Banku Śląskiego.

 • Krok 4. Kontroluj swoje miejsce w rankingu inwestorów

  Zdobywcy nagród tygodniowych i zwycięzca całego konkursu będą ogłoszeni na jego stronie internetowej w ciągu tygodnia od dnia zakończenia gry.

  Jeśli znajdziesz się w gronie laureatów, sprawdzaj dokładnie swoją pocztę elektroniczną, której adres podałeś, rejestrując swój udział w konkursie. To na ten e-mail zostanie wysłana przez organizatora informacja o przysługującej Ci nagrodzie. Jeśli nie zareagujesz na wiadomość w opisany w niej sposób, Twoja nagroda przepadnie.

  Gdyby dwóch lub więcej uczestników gry osiągnęło identyczną stopę zwrotu, to wyższe miejsce w rankingu uzyska osoba, która dokonała wcześniej rejestracji w konkursie.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Wysyłka wszystkich nagród będzie realizowana w ciągu 30 dni od daty ich przyznania zwycięzcom.

  Nagrody rzeczowe zostaną wysłane przesyłką kurierską na podany adres korespondencyjny, a elektroniczne karty podarunkowe na adres e-mail wpisany w formularzu rejestracyjnym po potwierdzeniu jego aktualności. Weryfikacja następuje poprzez odpowiedź na e-maila wysłanego przez organizatora.

  Możesz wygrać tylko jedną nagrodę tygodniową lub nagrodę główną. Gdybyś osiągnął rezultaty dające Ci miejsce uprawniające do otrzymania obu, to zostanie Ci przekazana tylko nagroda główna.

  Pamiętaj, że bonusy będą wysyłane tylko na adresy w Polsce.

  Nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem; organizator zrobi to za Ciebie.

Mission complete!

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos